Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ups dali ce se derbi i odigrati...
    http://www.mozzartsport.com/vesti/fu...ljucena-struja

    Comment


    • Iskljucili i ukljucili,samo da ih iscimaju da plate sto pre...
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Zbog ovog cimanja i igranja dan-noc vrlo lako moze da se desi da ih Vucic pootpusta sve u distribuciji
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Pa ni Prosinecki nije trenirao nijedan tim pre Zvezde,cak ni licencu nije imao pa su ga doveli..
          Просинечки је био помоћник Бинићу у репрезентацији Хрватске.
          А и кад смо код Просинечког, променио је доста у самој игри Звезде, али се доста пута дешавало да нам се игра своди на посед лопте без неког већег ефекта.
          Било како било, што се његовог успеха тиче и није постигао ништа специјално, Европу нисмо видели, титулу такође, само тај један куп. Не знам за вас али мени је то мало.

          Comment


          • Prosinecki je bio 3-4 pomocni trener,bavio se skautiranjem protivnickih timova.

            Comment


            • Sta se desava sa Asamoom,bio je nesto bolestan,utvrdili su da nije nista opasno,i gde je on sad? Dobro bi nam dosao sutra da se bije na terenu

              Valjda je Jovanovic oporavljen za sutra,inace tesko nama,igrace Mikic umesto njega posto nam je Pantic povredjen,a umesto Mikica igrace Vesovic...
              Ako izdrzimo sutra da ne primimo gol u prvih 20 min pobedjujemo 100%. Ja se najvise plasim Ivanova,ne znam zasto,ali on je njima ubedljivo najbolji igrac,na svaki prekid njemu da ne daju da skoci a kamoli da sutne loptu.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • U kabinetu predsednika Republike Srbije rečeno je da je Tomislav Nikolić već potpisao dokument kojim se obustavlja krivično gonjenje Dragana Džajića, kao i da će se sutra ta odluka naći u Službenom glasniku.
                Nikolić abolirao Džajića!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Ubedi me da je zivot lep
                  protiv svih pravila i zakona...

                  Nekako mi ovo odzvanja uz slike Dzajinog hapsenja. Tada je poceo sunovrat. Danas je najveci bio u svlacionici prvi put posle mnogo godina. On je tu da se podsetimo da smo veliki. Ko god igrao ko god bio trener ko god bio protivnik. Veliki si dokle god imas svest o svojoj velicini. Nadam se da ce neki kada ga vide i kada popricaju sa njim shvatiti gde igraju. A kada vojska Dragana Dzajica bude skandirala njegovo ime sutra, sve je moguce.

                  Krug je zatvoren, okajali smo svoje grehe iz prethodnih godina i decenija. Vreme je. Sutra se okrece tok sezone. Ti na terenu...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Osecam se kao da me boli racku po prvi put za derbi u zivotu.Da izgubimo bice mi krivo,ali ni izbliza kao sto je bilo d o sad
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Bas zato i mislim da cemo ih otresti, nema uopste pritiska na momcima jer su potpuno u drugom planu i nece se previse stvari promeniti ako izgube. Tako se i ja generalno osecam, al' ce da me prodrma cim pridjem Mari.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Sutra pravac marakana da pozdravimo povratak nase legende DZAJE i proslavimo pobjedu u derbiju naravno

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Osecam se kao da me boli racku po prvi put za derbi u zivotu.Da izgubimo bice mi krivo,ali ni izbliza kao sto je bilo d o sad
                          +1. Iako sam na suprotnoj strani

                          Comment


                          • kod vas je uvijek tako kada znate da gubite

                            Comment


                            • E pa ljudi,vidimo se danas,ja moram da podjem

                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • E da,zaboravio sam da pomenem tamo,jos dvojicu igraca,a to su Spajic sa ogromnim ciganskim mudima i mocni Filip Kasalica,koji je pokazao da jeste za zvezdu
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X