Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ma to je apsurd bre. Nikome ne smeta kada su nas bestidno krali i nabili nam dug da dovede do toga da smo pred stecajem. Igrali smo Evropu, bili prvaci, a komsije nisu duzne, a mi odjednom pred bankrotom. To samo kod nas moze, nigde drugo.

    KK su upropastili pa dodje Coki i na isti nacin na koji nam je nabijen dug, tako je i nestao. Odrobijati ih sve treba, celavi kako god to predstavio, nema sanse da opravda dug od 60 miliona. Kao da smo pet vrhunskih Brazilaca doveli da igraju za nas u ovih par godina koliko je on kod nas bio. Nikad losije igrace nismo imali, plate ne mogu biti tolike da mi nabijemo toliki dug za tri godine. Nema teorije.
    I to doveli tih pet vrhunskih Brazilaca i poslali ih na kaljenje u Spopt!

    Sad ce snimak konferencije na SOS-u,a do tada repriza svinjoglavog...

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Jebem mu mater nije dug 60 miliona. To samo lopinama odgovara da tako predstave.

      Razmisljate malo.

      Znas kada me nista ne bi iznenadilo...

      Comment


      • Jebem mu mater nije dug 60 miliona. To samo lopinama odgovara da tako predstave.

        Razmisljate malo.
        Dug je vrv i veci...

        Comment


        • Originally posted by PartizanSampion View Post
          Dug je vrv i veci...
          Nema teorije, ali ne bih da disuktujem na tu temu.

          Comment


          • Odgledao konferenciju, opet bih iako sam zapamtio sta je sve receno. Da me ubije neko ako znam sta da mislim, sta ce se roditi na kraju od svega...



            edit: konferencija http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...ra-predsednika
            Last edited by tantuz; 14-11-12, 00:55.

            Comment


            • Upravni odbor crveno-belih izabrao članove Radne grupe za stabilizaciju, kao i sastav Komisije za finansije. Predvodiće je predsednik košarkaškog kluba.
              Ajde, kakvo iznenadjenje..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=660629

                Au 'lebtejebo odose u historiju... Sve sam nesto skeptik povodom cele price, a sve lepse od lepsega...

                Comment


                • Ovo bi trebalo da izadje na dobro...jasta nego bagru rastjerati jednom i zauvijek
                  ali ovo mi opet lici na neki eksperiment
                  http://www.zurnal.rs/2012/11/16/gora...zdi/index.html
                  Last edited by duka79; 16-11-12, 01:25.

                  Comment


                  • Vazno je da ce drzava da pomogne od nasih para... a oni ce u foteljama ce i dalje da kradu! 'Bem ti drzavu i sve!!!

                    Comment


                    • Боље оставити Јановића него доводити Ђоровића који је почетник....на старну то што је он наш човек, али опет долазимо до приче да ће неко на нама да учи свој занат!
                      Ако већ немамо пара за врхунског стручњака, што се не узме нпр. Николић из Рада, не кажем да је решење, али је показао какве такве резултате са Радом, ваљало би му пружити шансу да се проба на вишем нивоу. Како год, бар није почетник, а и нзм да ли се сећате у каквом је стању био Рад пре његовог доласка, диго их је на ноге и они више не играју баш подређену улогу у Јелен Супер Лиги, за клуб те величине савим задовољавајуће 6.место, а и игра им није толико антипатична као код већине клубова у лиги о којој говорим, чак бих се усудио да кажем да и ми играо очајан фудбал, из меча у меч све гори....мучење једном речју.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Vazno je da ce drzava da pomogne od nasih para... a oni ce u foteljama ce i dalje da kradu! 'Bem ti drzavu i sve!!!
                        Тебра, па не може држава да убризга 60 и кусур милиона и сравни дугове на нулу. Мсм ниси ваљда тако замишљао целу помоћ.
                        Конкретно ако си пратио ради се о репрограму отплате пореских дугова према држави, као и репрограму плаћања дугова код одређених банака код којих смо узимали кредите.
                        Да будем прецизан, ако уопште држава намерава да помогне, а капирам да намера постоји чим се подигла оволика галама, сигурно ће до тог пореског дуга да "прогута", а давањем неких привилегијица банкама, ценим да ће и они опросте неки одређени део дуга. Конкретно ја мислим да ће то тако некако ићи.

                        Comment


                        • Ja sanjam vec dugo stranca kao trenera Crvene zvezde, ne mora top klasa, samo neko ko nije iz ovog domaceg brloga. Ima dobrih pomocnih i glavnih trenera na Zapadu, cak i odlicnih, koji ne bi trazili neku nedostiznu cifru. Treba se setiti da je najbolja igra i rezultati u nekom skorijem periodu naseg kluba vezani za Valtera Zengu. A ko je on bio (trenerski) kad je dosao? Ne mogu, ne volim nase trenere, mislim da ni Nikolc ne bi bio mnogo bolji jer isto radi po metodama Bata Djorine skole, samo je mao kreativniji takticki. Ne verujem da ima moderne poglede na pitanja fizicke pripreme, nutricionisma, psiholoskog rada, dubinske analize, napredne statistike i ostalog. On je O ruk trener, samo bolji od ovog proseka ovde.Zato hocu nekog ko nije zatrovan glupostima ovdasnjih trenera, nekog ko ne mora da zna ni sta je Zvezda, samo da dodje i zavede red. Ali to su moje puste zelje najverovatnije...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nikolic je trenutno trener koji ima najmanje dodirnih tacaka sa skolom pijanog, nepismenog Bata Djore, zato ga i najvise cenim, dubinske analize ima (koliko je moguce) ali naprednu statistiku i te stvari nema jer je to posao strucnog staba, nasi timovi gotovo da nemaju strucni stab. Najmanje dozvoljava da mu se guraju igraci, zato se i rastao sa Rankom prvi put. Mislim sigurno je Klop za Djorovica, ali oce i Stojadinovic da napravi svog trenera.
                            A ovo za stranca naravno pusta zelja ako nije neki poslusni trener koji je dosao da uzme pare u sezoni kad ga niko nece. Primera radi, dosao Zeman ovde, ne poznaje situaciju i kljukaju ga pomocni i ljudi oko kluba, treba da ti igra ovaj, treba ovaj, veruj mi, najveci talenti samo nisu u formi, odlicni su, on kad vidi posle par utakmica koliko je sati oni mu uruce otkaz. Tada su vam u postavi igrali, pazi sad, golman Sasa Radivojevic (brani u Indoneziji) Dejan Jakovic, Marjan Markovic, Dragomir Vukobratovic, Vladimir Bogdanovic... Nezaobilzni Burza koji deluje kao Ozil naspram navedenih...Eh da i nezaobilazni Subasic i Milanko Raskovic (nasa druga liga).
                            Oni dovedu stranog trenera koji ne poznaje situaciju, izmanipulisu ga, drveca upisu nastupe i kada ovaj shvati situaciju, drva su vec spremna za izvoz na bliski istok.
                            Last edited by asprilja; 16-11-12, 07:32.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • ako postoji neka pravda taj Djorić mora da zaglavi neku tešku robiju....

                              koliko je taj štete naneo, ali sve je to dopušteno "odozgo"

                              a komšijama iskreno želim da se oporave, evo i Lav sam počeo da pijem umesto Amstela, samo zbog Vas

                              nema bez jakih Zvezde i Partizana ni ostalih a ni fudbala ovde

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Боље оставити Јановића него доводити Ђоровића који је почетник....на старну то што је он наш човек, али опет долазимо до приче да ће неко на нама да учи свој занат!
                                Ако већ немамо пара за врхунског стручњака, што се не узме нпр. Николић из Рада, не кажем да је решење, али је показао какве такве резултате са Радом, ваљало би му пружити шансу да се проба на вишем нивоу. Како год, бар није почетник, а и нзм да ли се сећате у каквом је стању био Рад пре његовог доласка, диго их је на ноге и они више не играју баш подређену улогу у Јелен Супер Лиги, за клуб те величине савим задовољавајуће 6.место, а и игра им није толико антипатична као код већине клубова у лиги о којој говорим, чак бих се усудио да кажем да и ми играо очајан фудбал, из меча у меч све гори....мучење једном речју.
                                Pa ni Prosinecki nije trenirao nijedan tim pre Zvezde,cak ni licencu nije imao pa su ga doveli..

                                Comment

                                Working...
                                X