Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    brate otkad pratis ti zvezdu?;) i da,pazi ovo bratski,ne moras da mi apostrofiras kroz sta je klub prosao,ili nesto slicno..ja zbog zvezde znamm da budem lud igrom nisam bio zadovoljan,sta? sta nije jasno,tebi s eona igra dopala,meni povremeno...najvise Evandro i donekle Lazovic kao i sve bolji Mladenovic.
    Nema potrebe za postavljanjem tog pitanja ,,od kad ti pratis Zvezdu'' objasni mi kakve to veze ima.... Verovatno hoces da kazes da si ti veliki poznavalac Zvezde jos od Barija i te fore Kao sad ti pratis vise nego iko i mene ,,spustas'' tim pitanjem kao od kad ja pratim? Ne znam da li sam jedan post zapamtio da se tebi igra svidela ili mozda samo pamtim one u kojima nisi zadovoljan Osvojili ljudi Kup, sprdali se sa pacerima (koji su doduse imali dve odlicne sanse) i da ne budem zadovoljan igrom? Najlakse je biti kriticar a kad sve ide dobro i kad se bije Partizan onda je igra najbolja na svetu (a nije ni tad bila na vrhunskom nivou pa sam bio zadovoljan, na kraju krajeva rezultat se gleda nebitno protiv koje ekipe i kad). Nije bitna ova diskusija izmedju mene i tebe samo mi nisi jasan al' ajde razlikuju se i ukusi i misljenja
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Kralju,oces da ti citiram sve moje postove u kojima sam zadovoljan igrom i da te postidim? jer si izrichit da nisam nikad zadovoljan;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Kralju,oces da ti citiram sve moje postove u kojima sam zadovoljan igrom i da te postidim? jer si izrichit da nisam nikad zadovoljan;)
        Ti uzimas nesto sto te radi na euforiju, to je jedino objasnjenje. Kad gubite kao da ti je kidnapovana familija cela a kad vodite osvajate KES ponovo. Neki mdma radis vrv.

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Kralju,oces da ti citiram sve moje postove u kojima sam zadovoljan igrom i da te postidim? jer si izrichit da nisam nikad zadovoljan;)
          Nema potrebe... Nisam ja napisao da nikad nisi bio zadovoljan vec da pamtim one u kojima pises da nisi a verujem da ih je bilo vise. Bode oci dosta npr i ovo kad je Kup osvojen ne valja igra...Ja sam ti lepo rekao da odes do Zvezde i resis sve probleme u svim strukturama kluba ;)
          Mozda bih te i maltretirao da nadjes sve te postove i da citiras ali nemam vremena pakujem se i na bus Nisi mi objasnio ono pitanje ,,od kad pratis Zvezdu'' (kad vec nisi do sad nema potrebe ni da napises razumem ja sta je to znacilo ali bilo je nezrelo skroz)
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • OK, sada oladite sa licnim isterivanjem maka na konac. Za to postoje privatne poruke.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • haha e toZnaci, da se razumijemo Mi smo ove poluzesone odigrali dobro protiv Smedereva,BSK-a,Metalca,Partizana i Rada!I dodao bih..donekle protiv Javora u Ivanjici!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • I još malo, iz drugog ugla..

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nosioci smo zvanicno i u trecem kolu!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Nosioci smo zvanicno i u trecem kolu!
                    Super, jedna briga manje Samo mi kakve smo srece u zrebu... Bolje da ne pricam nista, samo nam Anfield nije daleko... U cetvrtom kolu naravno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment





                      • Ahahahahahahahaha
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment








                        • sigpic

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s245029/Sport/MO...e_ugovore.html


                            O le o la, o le o la...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...-moze-u-Evropu



                              Eto i definitivno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Robi legenda trenutno gostuje kod Ivana Ivanovica, prebacite obavezno.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X