Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ситуацију бих ја пре окарактерисао коа недостатак квалитета ;)
    Ma koliko god ti nemao kvaliteta bar se trudi,trci bori se.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Mare brate, ajde kritike na racun Babalja i Makse, ali Milivojevica? Nemoj to..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Milivojevic pusi, to je neoprostivo sve da si Kristijano licno, davno su bila Robijeva vremena. Sve su to neizivljeni seljaci realno, takve i rezultate postizemo. mada je moguce to dovesti u red, fudbaleri su oduvek bili najgora sorta i zato taj sport mrzim iz dna duse.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Шоне, била је дискусија на форуму о "фудбалерима са цигаром" па смо тако преко Балотелија стигли чак до Месија, ништа то није специфично ;)

          Ма све оправдава позитиван резултат, да смо пет година узастопно прваци сад би сигурно другачије причали, типа то Лука царе, боли те патак опусти се мало, заслужио си....тако да. Нормална је ствар да фудбалери пију и пуше, не заносите се причама кад сте имали пет година па вас родитељи васпитавају, то је свакодневница данас.

          Comment


          • Ispade po tvojoj prici da je pozeljno. Pusenje znacajno smanjuje kapacitet pluca vremenom i suzava dusnik, tako da je pogubno za kondiciju. Nijedan ozbiljan sportista ne sme da pusi jer nece dostici maksimum fizicke spreme. Alkohol je druga stvar i sem stvaranja stetnih masnoca i mamurluka nema tako pogubne efekte ako ne preterujes bas bez mere. Zive nesportski i zato su im jezici napolju posle 20 minuta.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • хахах....где сам ја написао да је пожељно. Свако нормалан на овом свету зна какве ефекте изазива конзумирање дувана и алкохола, нема потребе о томе причати, а камоли дискутовати.
              Ја ти причам шта је стварност, фудбалери и пуше и пију, па чак и они најбољи у свом послу, то је једноставно тако, а зашто је тако питајте њих.
              Размишао сам о томе и дошао до свог неког закључка који не мора да буде тачан : Једноставно као млади ти фудбалери запусте све, друштвени живот, школу итд. и онда када успеју у свом послу нађу себи одушка, некада и претерају, јбг напаћене душе. А имамо и велики број примера који су се изгубии у том налажењу "одушка"себи.

              Comment


              • strasno ako vesic opet ostane
                http://www.mozzartsport.com/vesti/ne...-krivac-za-dug

                Comment


                • Vesic, ako se koristi na pravi nacin, moze da bude veoma dobar. On ne ume da donosi odluke, nije dobar vodja, ali da izvrsi pritisak na medije, da radi iza kulisa i dogovara se sa odredjenim delom politicke elite (onaj koji ne podrzava Vucica, recimo to tako), to mogu da budu velike prednosti. Takav sljakas je svakome koristan.

                  Niko ne komentarise Dzaju koji ce postati predsednik FSS u februaru? To je po meni mnogo bitnija vest.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • to bi bilo super i za dzaju i za nas i za cjelokupan nas fudbal...ali ko ce onda biti nas predsjednik

                    Comment


                    • Ja bih naseg Dzaju mogao pitati nekoliko interesantnih pitanja....ipak je mnogo velikih transfera bilo u njegovo vrijeme...ne mozemo to bas lagano precutkivati!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja ne znam sto ste se uzbudli toliko, pre sam spominjao i iz proverenih izvora znam da Kasalica ubije paklu crnog danhila kao dobar dan. Nista novo nije za Luku ni za bilo koga drugog. Mada sto se tice Luke ortak sa faksa je odrastao sa njim, cesto se vidjaju i kaze mi da on pusi samo kad popije E sad koliko cesto pije to ne znam. Slazem se sa Nebojsom sto se tice pluca i kondicije ali iskreno mislim da je to kod vecine neizbezno. Bajkovic je pre 3 godine kasnio na treninge jer pije pivo u kaficu i cepa pljuge jednu za drugom. Licnog sam stava da to i nije za osudu dok si fokusiran na utakmicu i dajes sve za klub (ne mislim tu na Bajkovica nego generalno). Prociste oni pluca na treninzima, malo slajma nije na odmet Ja evo od svih ljudi koje znam, mozda troje nije nikad probalo cigaru.

                        Evo za one koji nisu gledali par velicina svetskog fudbala u oblaku dima

                        Spoiler
                        Last edited by Condition23; 29-11-12, 21:05.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Jao kada krenu ova poređenja... a da li mogu da se porede, a?
                          Ma nek jedan od njih igra kao Tores ....dobro baš k'o Tores , al' kao Runi, Ronaldo..ZiZu... i ne samo kako igraju/igrali već i za koga... ovi naši na bahanalijama svaki dan...
                          Ajde poredite babe i žabe... veze nema.
                          A da je nezdravo, nezdravo je.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Оља, сестро, нико ништа није поредио, све си погрешно извукла из контекста
                            Нађи само један пост где је неко поредио фудбалске квалитете Зидана и ко и ових наших. Неко је осудио то што Лука пуши и ја сам само рекао да то ради велики број фудбалера и да то није ништа ново те сам се зачудио чињеницом да се неко изненађује тим појавама
                            Last edited by Brajkula; 29-11-12, 21:31.

                            Comment


                            • Olja nisam ja poredio vec sam samo stavio da se vidi u kojoj je meri to u profesionalnom sportu inace. U svakom slucaju i jedni i drugi sutiraju tu loptu nebitno sto su nebo i zemlja. Odricanja su prevelika zato im ne zameram pa i oni su ljudi. Sta sad ako pusi ne treba da igra fudbal? Cinjenica je da nije korisno ali gde bi nam kraj bio da je sve idealno. Inace ne volim da sve bude po pravilu, mora malo stranputice uvek
                              Merak ili hir, to je vec njihov privatan zivot neka pusi do mile volje ako hoce. Evo sad kad bih video Kasalicu kupio bih mu dunhill za gol u derbiju
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Brate Brajkula (ne znam ti pravo ime), da ti kažem. Ništa nisam izvukla iz konteksta... otkud ti to?
                                Ko je rekao da poredite fudbalske kvalitete? Ja to nisam rekla, a ti nisi razumeo.
                                Ovi belosvetski što puše i troše cigrete, cigare, šta već, mogu to da rade do mile volje kako igraju, a i za koga igraju (ipak se tamo neki red zna).
                                Na to se odnosio moj komentar.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X