Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://youtu.be/4nlz3tdwGfU
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • E da, onaj spektakl na pocetku na Severu! Koliko god bila kaznjiva pirotehnika na stadionima, ono je greota od Boga kazniti...

      Comment


      • Originally posted by jevta1992 View Post
        Казалић победио

        Comment


        • Klip je totalni hit!!

          Comment


          • Au ljudi,stigoh sad,vredelo je kao i uvek celodnevno cimanje za Zvezdu.

            Ono se ne moze opisati recima,treba doziveti,da sam ovo propustio dzabe mi sve druge utakmice sto sam bio.

            Indijaaaaaa,Pakistaaaaaaaaaaaan ))))))))))))

            BRAVO MANEKENI
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Najbolji kad je najteze,nasi manekeni A ono na tribini,jednostavno bez lazne skromnosti,NAJBOLJI SMO NA SVIJETU STO SI TIFO SCENE TICE,najbolji..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment





              • LUKA MILIVOJEVIC!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ulazak fudbalera i Jankovica na parket na kraju 1/4, kako su mi svi nasmejanii...

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?v=ZSpzG0Ye2lU#ws
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Док цигани теби певају, други само Север гледају...

                      207539_468106276574265_1894537918_n.jpg
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Kako je bilo dobro sinoć..ta ta ta tiraaa.... Što volim taj stari, dobri osećaj...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post



                          LUKA MILIVOJEVIC!
                          Nemoj kaznice te
                          Kasalica: ma boli me k***c
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment



                          • http://www.mondo.rs/s267352/Sport/Fu...5_miliona.html
                            Last edited by Brajkula; 19-11-12, 13:55.

                            Comment


                            • to Covicu majstore , vadi nas iz dugova

                              Comment


                              • "Dug iznosi oko 48,4 miliona evra. U tom iznosu se nalazi oko 7,5 miliona evra takozvanih pozajmica. Stav oko njih je vrlo prost, sve pozajmice koje su davali pojedinci ili pojedinci u ime firmi, trebalo bi da budu otpisane, jer nije ligično da Zvezda duguje najviše nekome ko sedi u upravi“, rekao je član komisije zadužene za finansijsku konsolidaciju kluba s Marakane
                                Cova sve rekao, sve je ovde jasno.

                                U januaru pravimo dream-team u fudbalu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X