Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jos malo ako se ovako nastavi nece se ni puniti vise a kamoli brzo prazniti,bruka u bjednoj nasoj ligi nemozemo 6 godina da budemo prvi pa sta reci...

    Comment


    • Uprava napolje! Dzajo dodji da nam se da titula.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • I po cenu ne titula, samo da celavi imbecil sa drugarima dupetom zatvori vrata i ode u materinu jednom za svagda!

        Comment


        • Sljam sa severa cuti, prosirena im Revija, zive lepo od kluba bole njih kurac. Nikad sebi ne bih dozvolio da mi primitivac iz Sopota puni tanjir. Pre bih bio klosar na ulici i sakupljao sekundarne sirovine. Kako mozes da zivis od kluba kojeg volis, a koji pritom grca u dugovima. Treba biti covek i imati karakter, ne mozes sam sebi da pjujes u lice. Oni se bre ponasaju kao radnici za vreme komunizma, zaposle se i sisaju drzavnu sisu 40 godina do penzije.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s265614/Sport/Fu...FSS_Inace.html

            Comment


            • Mars bre u Sopot stoko, prekinite da se bavite demagogijom i trazite sponzore za klub, trazite pare, manite se glupavih prica o sudijama i Kosovu, to je deplasirano vec 10 godina.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma nek se i on i njegova reakcija sa sve UO teraju u picku materinu vise!! Ostetili za penal, sije mi ga Djuro... Bio bi mi sok da je prihvatio krivicu za stanje u Klubu, a ovako mufljuz ostaje mufljuz...

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Mars bre u Sopot stoko, prekinite da se bavite demagogijom i trazite sponzore za klub, trazite pare, manite se glupavih prica o sudijama i Kosovu, to je deplasirano vec 10 godina.
                  Imamo mi dobrog sponzora, ali dzaba kada nije sisao vesla i nece da upije sopotske govorancije...

                  Comment


                  • Nije stvar jednog sponzora, nama treba jos nekoliko jakih, pravih sponzora.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma znam to, poenta je mufljuz... Mogao sam da napisem komotno i "sponzore", jer da je stanje kao sto nije, pitam baba kuranu ko ne bi hteo da se reklamira preko Zvezde...

                      Comment


                      • Da vas podsetim, Dzaja je najuren posle poraza od Zenita. To je tada bilo neprihvatljivo. Vojvodi od Sopota se oprasta ovakvo srozavanje kluba zbog 6 golova koje je dao za nas u svojoj neverovatnoj karijeri tokom koje je zaradio Lambordzinija. Jesmo glup narod.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ma ja, igracemo sa Sopotom prijateljske. Ajde Lukicu ne seri matere ti, govedo celavo!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Konobaru vrati se, sve ti je oprosteno!

                            Comment


                            • Picu 7 dana bez prestanka kada se privatizuje klub. Sto pre to bolje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ne lipsi magare...

                                Comment

                                Working...
                                X