Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veoma ste ljubazni, gazda Kronose!

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Detetm, odnosno igrac je otisao iz kluba kome nije u interesu da deli profit sa konkurentskim klubom. Takodje, igracu nije u interesu da bude jos jedan ofanzivni u moru takvih u FKCZ.
      Na stranu ovo što pišete domaći vs strani i to. Pa , ljubi te brat je l ti to hoćeš da kažem da Olimpijakos nema nijedno krilo pa im je Lazare preko potreban !? I oni imaju gomilu igraa na toj poziciji, što svojih što naših.

      Treče, što se Lazara tiče brzo će on iz Atine, nešto popud Zdjelara, Uroša Đurđevića, samo je pitanje da l će odma kod večitog ili će možda opet u Niš, ili možda ko Uroš u Segundu.

      Tako da džabe razvlačite jezike.

      Comment


      • Prestao sam da čitam kada je napisao za Le Taleka da je došao iako je imao 20 klubova u Francuskoj koji imaju bolje uslove.

        Malo sam se sprdao ali posle te rečenice ne mogu više. Za čoveka nije znala ni bliža rodbina gde igra. Sukljao se po ruskim livadama, bezidejno, igrajući zadnjeg veznog.

        Kada su igračine iz Mordovije, Rostova, as do asa, stigle u BG, taj Donald je i bio neki malo jači prosek za ligu, ali samo dok je igrao sa Grujićem, a Le Talek pogubljen na mestu zadnjeg veznog.

        Protiv Ludogoreca, disao na škrge, ništa živo pokrili nisu.

        Onda ga guzonja pomera na štopera, a Vladan tu od njega pravi u 20 i nekoj godini igrača.

        Čim je prvu ponudu dobio iz Francuske, koja je bila budimo fer od Monpeljea, odbio je da produži ugovor za platu od 750k evra (bila bi najveća u timu), i otišao u zavičaj. To je Zvezdi hvala. Isto hvala je dobila i od Donalda koji nije hteo u Dinamo iz Moskve već je čekao istek da kao slobodan nadje bolji klub i onda je otišao na ženino insistiranje u Tursku.

        Pita me čovek da li volim Slovene više od Germana i to još kao da bi me uhvatio na krivoj nozi, jer mu je mozgić popijen da misli da je normalno da se vole svi isto. Slušaj, NARAVNO da ih volim više. NARAVNO.

        Ali zaista to nije potenciranje priče sada, ne bi meni u Zvezdi smetao igrač kalibra Marka Marina pa neka dolazi iz ne znam, Nemačke, pičke materine, Papua Nove Gvineje. Meni smetaju tipovi kao Donald, Kanga, Boćko , čak i Kafu za koga sam mislio da je igračina, ma nula obična, Ebecilio nula nad nulama.

        Simić došao iz Zemuna izbacio ga iz prve postave. Samo čovek koji nije fer prema sebi neće da vidi dva puta.

        Domaći mladi igrači i domaći povratnici a la Krstičić i Marin. Ne možeš ti privoleti stranca Marinovog i Krstinog ranga da dodju u Zvezdu ali domaćeg možeš.

        A da dovodiš Ebecilia i Kafua pa da igraju Simić i Srnić, nije poenta.

        Postoje 2 problema, biću iskren.

        Comment


        • Prvi problem je, što nisu ti strnaci krivi, već evo reći ću, naš skauting. To je primer Bena. Šef je bio upoznat sa njegovim kvalitetima pre svega ljudskim, i to je bio odličan potez. Videlo se odmah da se ne radi o mački u džaku već o nekome ko je često nasmejan i voli da se podredi kolektivu.

          Kafu- promašaj. Ide sa Ze Markosom po Bg i zajebava se, Brazilce izbegavati u najširem mogućem luku. Ti Brazilci koji valjaju, nemamo mi novaca za njih.

          2) problem je taj da moramo da se pozicioniramo i ja sam se odlučio za istok. Ako tu iskoči neki top stranac a da nije Sloven koga boli uvo, treba to kupiti. Ali oni su odmah na radaru uer se skne za mladu repku Brazila i ode to u Englesku, Španiju.

          Tako da moramo da napravimo pristojnu skauting službu koja će raditi svoj posao na istoku, jer sredstava za zapad nemamo, čim nekog fudbalera teraju sa zapada on je škart, sa izuzetkom naših igrača koji znaju šta je Zvezda pa bi tu došli da ožive karijeru a ne kao Kafu da idu u Toro Latin GastroBar.

          I još jedna stvar, Vakulka sam upoznao, zna jedan forumaš to ovde, iskukao je na Djuku i Ilieva, a rekao da mu Tošić pomaže. Malom treba vremena. I treba mu nastupa.

          Comment


          • Le Talek ima sasvim ok sezonu u Monpeljeu, kao i sam Monpelje.

            Isto tako i Donal u Turskoj kao i njegov klub u kome igra u Danijel Aleksić, naše nesuđeno pojačanje godinama unazad.

            Ali se slažem za tu bežaniju iz kluba, kao i njihovu istoriju da su bili na fudbalskoj margini dok nisu došli u Beograd.

            Comment


            • Vcrs tesko vece nas ocekuje ali nadam se 0:0

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • A slažeš se i za Ebecilija, Kafua.

                Što nas dovodi do zaključka ili da poradimo na skautingu ili da se okrenemo mladin igračima sa istoka, jer jedino oni nisu pokupljeni od strane aždaja sa zapada.

                Ima još stranaca kao Ben ali mi nemamo tu razvijenu mrežu skautinga da poznajemo karakteristike ljudske igrača, Vladanu je to važno, i u pravu je.

                Jovančić, Simić, Ben, svi niegovi igrači sem Stojiljkovića su se pokazali. Njegove želje.

                Kafu, Ebecilio i Boaće jednostavno moraju da idu. Zauzimaju mesto i verujem da jedan Ebecilio ima platu kao Meleg i Jevtović zajedno, a i Kafu isto.

                Večeras kec kao kuća, ne treba se ložiti. Jedno je Marakana, drugo je gostovanje. Pogotovo Napoliju koji je za sada najjači tim u grupi. Nisu izgubili na Marakani, oba puta odučili PsG od igre koji je imao sreće, i pobedili onaj tim iz Engleske, luze, Liverpul, da. Što ih naš mali Pavkov rascepai.
                Last edited by Cassius Clay; 28-11-18, 12:10.

                Comment


                • Na San Paolu je Juventusu godinama unazad najteže gostovanje i retko kada izvuče sva tri boda, mada retko kada i gubi, uglavnom tu izađe neki X, a verovatno uz Borusiju iz Dortmunda i najteže gostovanje u Evropi.

                  Ja ću da zveknem ATX ( poluvreme ili kraj X ). Lepo plaća 2.70.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    A na kojim je to igračima Mamić zaradjivao?

                    Sezona 2016/17.
                    Došli: Lešković (Rijeka - 1,5 mil. €), Majstorović (Split - 0,5 mil. €), Karimi (Sepahan - 0,36 mil. €).
                    - ukupno: 2,36 mil. €
                    Otišli: Pjaca (Juventus - 23 mil. €), Rog (Napoli - 14 mil. €), Brekalo (Wolfsburg - 6 mil. €), Brozović (Inter - 5 mil. €), Taravel (Gent - 1 mil. €), Husejinović (Sarajevo - 0,05 mil. €).
                    - ukupno: 48,55 mil. €
                    PROFIT: 46,69 mil. eura

                    Sezona 2015/16.
                    Došli: Rog (Split - 5 mil. €), Stojanović (Maribor - 2 mil. €), Henriquez (Man. United - 1,67 mil. €), Livaković (0,62 mil. €)
                    - ukupno: 9,30 mil. €
                    Otišli: Šimunović (Celtic - 7,5 mil. €), Pinto (Norwich - 3,7 mil. €), Čop (Cagliari - 2,5 mil. €), Radonjić (Maccabi Tel Aviv, posudba - 0,2 mil. €)
                    - ukupno: 13,9 mil. €
                    PROFIT: 4,6 mil. eura

                    Sezona 2014/15.

                    Došli: Fernandes (Bayer Leverkusen - 2,5 mil. €), Machado (Olympiakos - 1,8 mil. €), Henriquez (Man. United, posudba - 1,5 mil. €), Pjaca (Lokomotiva - 1 mil. €), Andrijašević (Hajduk - 0,75 mil. €), Goncalo (Estoril - 0,65 mil. €), Wilson Eduardo (Sporting, posudba - 0,5 mil. €), Matel (Astra - 0,15 mil. €), Boras (Rijeka - 0,1 mil. €), Marić (Široki Brijeg - 0,1 mil. €).
                    - ukupno: 9,05 mil. €
                    Otišli: Halilović (Barcelona - 5 mil. €), Brozović (Inter, posudba - 3 mil. €), Čop (Cagliari, posudba - 1,5 mil. €), Murić (Ajax - 0,25 mil. €), Šitum (Spezia, posudba - 0,18 mil. €)
                    - ukupno: 9,93 mil. €
                    PROFIT: 0,88 mil. eura

                    Sezona 2013/14.
                    Došli: Taravel (Lokeren - 1,6 mil. €), Pinto (Rio Ave - 1 mil. €), Soudani (Vitoria Guimaraes - 0,9 mil. €), Ježina (Istra 1961 - 0,25 mil. €), Fernandes (Bayer Leverkusen, posudba - 0,25 mil. €), Addy (Dalian Aerbin - 0,22 mil. €), Sare (Cluj, posudba - 0,1 mil. €)
                    - ukupno: 4,32 mil. €
                    Otišli: Jedvaj (Roma - 5 mil. €), Vrsaljko (Genoa - 4,88 mil. €), Sammir (Getafe - 2,5 mil. €), Kramarić (Rijeka - 1,2 mil. €), Beqiraj (CC Yatai - 1 mil. €), Sylvestr (Erzgebirge Aue - 0,6 mil. €), Kelava (Udinese - 0,6 mil. €)
                    - ukupno: 15,89 mil. €
                    PROFIT: 11,57 mil. eura

                    Sezona 2012/13.
                    Došli: Brozović (Lokomotiva - 2,4 mil. €), Puljić (Lokomotiva - 1,2 mil. €), Pamić (Bayer Leverkusen - 0,23 mil. €), Mišić (Cibalia - 0,22 mil. €), Husejinović (Sarajevo - 0,05 mil. €).
                    - ukupno: 4,1 mil. €
                    Otišli: Kovačić (Inter - 11 mil. €), Vida (Dinamo Kijev - 5 mil. €), Badelj (HSV - 4 mil. €)
                    - ukupno: 20 mil. €
                    PROFIT: 15,9 mil. eura

                    Sezona 2011/12.
                    Došli: Krstanović (Zagreb - 1,45 mil. €), Vida (Bayer Leverkusen - 1,3 mil. €), Atta (Lokomotiva - 1,2 mil. €), Špehar (Osijek - 0,5 mil. €), Zakarić (Široki Brijeg - 0,3 mil. €).
                    - ukupno: 4,75 mil. €
                    Otišli: Dodo (Gabala - 0,3 mil. €), Vila (PAS Giannina - 0,12 mil. €)
                    - ukupno: 0,42 mil. €
                    GUBITAK: 4,33 mil. eura

                    Sezona 2010/11.
                    Došli: Sylvestr (Slovan Bratislava - 1,5 mil. €), Rukavina (Panathinaikos - 0,7 mil. €), Beqiraj (Budućnost - 0,65 mil. €), Palić (Inter - 0,4 mil. €), Brezovec (Varaždin - 0,3 mil. €), Plum (Osijek - 0,15 mil. €), Ademi (Šibenik - 0,12 mil. €), Bekić (Sloboda Tuzla - 0,1 mil. €)
                    - ukuno: 3,92 mil. €
                    Otišli: Mandžukić (Wolfsburg - 7 mil. €), Vrdoljak (Legia - 0,8 mil. €), Etto (PAOK - 0,16 mil. €), Slepička (Greuther Furth, posudba - 0,05 mil. €)
                    - ukupno: 8,01 mil. €
                    PROFIT: 4,09 mil. eura

                    Sezona 2009/10.
                    Došli: Dodo (Inter - 0,4 mil. €), Vila (Teuta Durres - 0,25 mil. €)
                    - ukupno: 0,65 mil. €
                    Otišli: Lovren (Lyon - 8 mil. €), Drpić (Karlsruher - 0,9 mil. €), Tadić (Grenoble - 0,6 mil. €), Vila (Dinamo Tirana, posudba - 0,05 mil. €)
                    - ukupno: 9,56 mil. €
                    PROFIT: 8,91 mil. €

                    Sezona 2008/09.

                    Došli: Calello (Independiente - 2,2 mil. €), Morales (Universidad de Chile - 1,6 mil. €), Slepička (Sparta Prag - 1,5 mil. €), Suarez (Tigre - 1 mil. €), Ibanez (Boca Juniors - 0,65 mil. €), Kovač (Borussia Dortmund - 0,45 mil. €), Sivonjić (Inter - 0,45 mil. €)
                    - ukupno: 7,85 mil. €
                    Otišli: Modrić (Tottenham - 21 mil. €), Vukojević (Dinamo Kijev - 6 mil. €), Čale (Trabzonspor - 2,2 mil. €), Mikić (0,8 mil. € - Hiroshima), Buljat (Hajduk - 0,5 mil. €), Jertec (Hajduk - 0,5 mil. €), Zahora (Rosebnorg - 0,28), Drpić (Karlsruher, posudba - 0,15 mil. €)
                    - ukupno: 31,43 mil. €
                    PROFIT: 23,58 mil. eura

                    Sezona 2007/08.
                    Došli: Balaban (Club Brugge - 1,7 mil. €), Mandžukić (Zagreb - 1,5 mil. €), Sammir (Atletico Paranaense - 1,4 mil. €), Vrdoljak (Zagreb - 1 mil. €), Osmar (Fluminense - 0,45 mil. €), Mikulić (Genk - 0,3 mil. €)
                    - ukupno: 6,35 mil. €
                    Otišli: Eduardo da Silva (Arsenal - 13,25 mil. €), Ćorluka (Man. City - 13 mil. €), Pokrivač (Monaco - 3,5 mil. €), Schildenfeld (Bešiktaš - 1,7 mil. €)
                    - ukupno: 31,7 mil. €
                    PROFIT: 25,35 mil. eura
                    Manj-više oko 140 miliona € za 10 godina.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Na San Paolu je Juventusu godinama unazad najteže gostovanje i retko kada izvuče sva tri boda, mada retko kada i gubi, uglavnom tu izađe neki X, a verovatno uz Borusiju iz Dortmunda i najteže gostovanje u Evropi.

                      Ja ću da zveknem ATX ( poluvreme ili kraj X ). Lepo plaća 2.70.
                      Preporucujem da ne gledas prvih 45 min onda[emoji23]

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Kakva je ovo zajebancija, Miloje sa jednim zadnjim veznim, samo Krstičić igra. Jovančić na klupi, Jovičić ni tamo.

                        Izgleda da će Simić i Srnić pomagati bekovima, a Ben i Marin igrati ispred Krstičića.

                        Stoiljko u špicu, Pavkov na klupi.

                        Zanimljivo je ovo, ali ako je Miloje ovako osmislio ko sam ja da osporavam.

                        Comment


                        • Ovaj sa RTS-a što komentariše Simića na desnom beku, a ono greška u grafici

                          Comment


                          • Tako piše i na flash score, ali ja mislim da će Gobeljić biti bek, a Simić krilo, na drugoj strani Rodić i Srnić, ali da vidimo kad počne kako će izgledati.

                            Comment


                            • Ne možeš ti od kljusine napraviti fudbalera pa bio spremnijitačnood Kristijana Ronalda.

                              E moj Gobeljiću, e moj Gobeljiću....

                              Comment


                              • Gobeljic je jebani idiot.

                                Comment

                                Working...
                                X