Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Hajrovic potvrdio da ce igrati za nas , to majstore

    Veceras rezultat u drugom planu , bilo bi lijepo da pobijedimo , ali Grcka je ono sto cekamo
    Sead? Drago mi je to cuti.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Dobro je Janezi su uspjeli osposobiti teren za igru. Bojao sam se samo da ne bude nešto kao protiv Alžira, ali prema slikama bit će sve spremno.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Fenomenalno , daleko od idealnog , a opet 0-3 u sred Ljubljane

        Begovic je fantastican , vec ga vidim u Unitedu na ljeto , fenomenalan golman , a tek mu je 25 , sto znaci da moze komotno jos 10 godina braniti za nas ..

        O Miralemu vise ne treba trositi rijeci , dominira iz meca u mec , ja se ne sjecam utakmice reprezentacije u kojoj nije briljirao , tek 22 godine , legenda

        Ostali ok , neki manje , neki vise , ali eto ..

        Drago mi je sto je Svraka jos jednom pogodio , dosta ce mu ovo znaciti , a Bogami i nama za nastavak ovih kvalifikacija , kao i za sve naredne kvalifikacije ;)

        Bravo momci !
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • U pojedinim trenucima odbrana je bila kriticna, dobar je bio Vranjes u odbrani i nakon Grcke sve je bolji i bolji. Dzeko za razliku od prosli utakmica nije zabio, ali je po meni napokon pokazao ono zalaganje kako se treba pokazivati u repki. Jos da je teren bio kako treba

          Nije lose, moze ovo puno bolje

          Comment


          • Pjanke show

            Šta momak počini Slovencima, samo reći bravo majstore

            Evo gledam ovaj Kolašinac zabi gol za Švabe, al džaba mu sve kad taj očima svojim neće vidjeti A-tim al šta da se radi, njegov problem.

            Ali zato svaka čast za malog Hajrovića(Seada)....... to se cijeni !!!

            Comment


            • Ako Bog da kad budemo blizu Brazila , imam osjecaj da ce se Kolasinac javiti i reci da bi volio da igra za nas , da mu je to oduvijek bila zelja , ali nasi ce ga kulturno odbiti

              Mozemo mi i bez njega i onih sto Dzeko rece "Svicaraca " ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Eto Švabe samo njega čekaju, momak mi nije jasan sekunde al bože moj biće vremena i za kajanje al tad će biti kasno

                Mi na Copacabani a spomenuti na rezervnom spisku Njemaca, samo laganini

                Comment


                • Mislim da nam se vise ne bi smijele desavati situacije Mujdze i Medunjanina, zato ovim ''svicarcima'' i ''nijemcima'' treba zatvoriti vrata reprezentacije. Pomenuta dvojca su tek nakon sto su vidjeli da ne mogu u Hrvatskoj i Holandiji da igraju odlucili su se za nas. Koriste oni nama, ali treba ostalim pokazati da nema rezervne varijante ili jesi ili nisi sa nama. Jebem mu mater zar nismo vise postali nesto u svijetu fudbala, pa dozvoljavamo da nas balavci poput Kolasinca, Seferovica, I. Hajrovica i Halilovica vuku za nos.

                  Comment


                  • Ona poruka Fanaticosa je sve rekla. ;)

                    Dobra utakmica, odigrali smo na nivou prijateljske, nije bilo savršeno jer se mogu još neke stvari popraviti, tačnije u odbrani, ali dobro je. Ipak nije mala stvar u Ljubljani slaviti sa 0-3, uz silne povrede koje su nas zahvatile pred sami meč. Drago mi je zbog debija Višće, dobro je da je probio led.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Miralem Pjanic world class.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Bravo momci, odlicno ste otvorili 2013 godinu. Protiv Grcke sigurno nece biti ovako, ali nakon sto sam vidio ovakvu igru, mislim da ih mozemo dobiti lagano. Pjanic doktorska partija, 1 gol i asistencija, Ibisevic odlicno reagovao kod svog gola, i eto steta sto Dzeko ne zabi bar jedan, pa da taj trio fantastico obiljezi tekmu
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakva je ovo samo velicina od covjeka

                          Spoiler
                          Džeko posjetio mladog sunarodnjaka koji vodi životnu bitku

                          Zvijezda Manchester Cityja Edin Džeko, oduševio je ljekare u Kraljevskoj klinici u Manchesteru nakon što je svojom srdačnom posjetom pomogao mladom sunarodnjaku da dobije životnu bitku.

                          Šesnaestogodišnji Aner Zelić je teško obolio od karakteristične bolesti Inkapsulirajuće peritonejske skleroze, koja njegova crijeva pretvara u 'beton', te je tragajući za spasom upućen baš u ovu mančestersku kliniku, koja je lider kada je u pitanju lijećenje ovog teškog oboljenja.

                          Ljekar David van Dellen, koji je između ostalih bio zadužen da pomogne mladom Aneru, je obavio operaciju čiji je glavni cilj bio da crijeva vrate svoju funkciju te pomognu šesnaestogodišnjaku da dobije na težini.

                          "Kada je Aner došao, bio je prestrašen. Nije znao niti riječi engleskog jezika, a mi smo mu morali objasniti da postoji samo 50 posto šansi da će operacija uspjeti. A u slučaju da ne uspije, onda je smrtnost 100 postotna", kazao je ljekar Van Dellen, dodavši:

                          "Mislio sam da bi bilo dobro da ga neko iz Bosne i Hercegovine posjeti, vidio sam da je Džeko iz njegove zemlje te sam pokušao dogovoriti posjetu, ali mi je rečeno da on već dolazi na vlasititu inicijativu".

                          "On je bio izuzetan, nije se želio eksponirati u javnosti i samo je želio dobro dječaku. Bio sam impresioniran s njim. Bio je artikulisan, elokventan i želio se uvjeriti da je sve u redu s bolnicom u BiH prije nego što se Aner vratio. Napravio je veliku razliku."

                          Reprezentativac Bosne i Hercegovine je prije posjete kupio poklone, te je Aneru poklonio PSP video konzolu, potpisani suvenir, te ga poveo u obilazak Cityjevog Etihad stadiona.


                          Osim toga, Džeko je Anerovoj mami poklonio mobilni telefon, kako bi bila u kontaktu s porodicom, koja je ostala u Bosni i Hercegovini.

                          Ljekar David van Dellen je istakao i da je oporavak krenuo nabolje, ali je dodao da će se Aner vratiti u Manchester radi nastavka terapija.

                          "Mi samo trebamo završiti par stvari, ali čini se da će sve proći kako treba", zaključio je ljekar Kraljevske klinike.

                          Comment




                          • Dao je izjavu u kojoj je rekao da je sve dogovoreno da igra za nasu reprezentaciju,podnio je zahtjev za dobijanje drzavljanstva i cim ga dobije da ce se odazvati pozivu da igra za BiH.

                            Prvo Hajrovic,sada Kolasinac,gdje smo bili najslabiji zadnjih nekoliko godina u buducnosti sa Begovicem na golu izgleda da cemo imati pravi bedem ispred gola.

                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ako zaigra za nas ovaj cu post isprintat i uokviriti i normalno postaviti u sobu

                              http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post819481

                              Comment


                              • Jel istina da je kapiten u Anzhiu ?

                                http://sportsport.ba/ino_fudbal/bomb...u-anziju/99314

                                Iskren da budem , bilo bi mi drago , jer Anzhi ce biti prejak sigurno vec od iduce sezone , a i sad su dosta jaki , dok Sevilla nikako ne moze biti u top 5 u Spaniji ..
                                Last edited by Dale; 26-02-13, 18:40.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X