Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i ja brate citam i ne vjerujem

    Mada on je igrao dugo u Rusiji pa zna neke stvari sigurno,a ovo bi mu bas super bilo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kakvo iznenadjenje. On je ostavio fin trag u Rusiji odnosno Lokomotivu i sigurno znaju sta rade.

      Comment


      • Uh kakva bomba, k'o grom iz vedra neba. Mislim da mu je trenutno Anzhi i bolje riješenje od Seville, jer će Rusi za nekoliko godina imati zapaženiju ulogu i u Evropi, dok sa Sevillom teško da može do Evrope. Ove sezone naravno ništa od njegovog nastupanja u Evropi, ali od naredne je Spaha ponovo tu jer cijenim da će Anzhi ako ne u Ligu Prvaka onda u Evropa ligu. Liga je slabija, ali je trenutno Anzhi jači klub od Seville.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Uh kakva bomba, k'o grom iz vedra neba. Mislim da mu je trenutno Anzhi i bolje riješenje od Seville, jer će Rusi za nekoliko godina imati zapaženiju ulogu i u Evropi, dok sa Sevillom teško da može do Evrope. Ove sezone naravno ništa od njegovog nastupanja u Evropi, ali od naredne je Spaha ponovo tu jer cijenim da će Anzhi ako ne u Ligu Prvaka onda u Evropa ligu. Liga je slabija, ali je trenutno Anzhi jači klub od Seville.
          Nije Sevilla ove godine igrala Europu tako da ce on imati pravo igrati za svoj novi klub u Europi.

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Nije Sevilla ove godine igrala Europu tako da ce on imati pravo igrati za svoj novi klub u Europi.
            Ne znam brate, ali koliko sam upućen čini mi se da neće moći igrati jer nije na vrijeme registrovan za evropska takmičenja?
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Pametan potez Spahe, iako je Ruska liga slabija od Spanske, Anzhi je definitivno klub koji je trenutno bolji od Sevilje i ima mnogo svjetliju buducnost pred sobom, a odlicno je i to sto ce Spaha naredne sezone igrati u Evropi, nadam se ligu prvaka.
              sigpic

              Comment


              • Aha nisam to znao, ako je tako onda nista od nastupa. Ma treba nam odmorniji za ove odlucujuce utakmice.

                Comment


                • Anel Hadžić dobio bh. državljanstvo. Odluka je donijeta na današnjoj sjednici Vijeća ministara BiH. To je potvrdio sam Anel, ali i generalni sekretar saveza Jasmin Baković.

                  Hadžić: "Izuzetno mi je drago da sam postao državljanin BiH. To je lijepa vijest za mene. Kontaktirao sam NSBiH kako bih se upoznao s daljnjom procedurom. Oduvijek mi je želja da igram za svoju BiH. Ja sam obavio svoj dio posla, a na selektoru je da odluči da li će me pozvati ili ne. Ja sam svoju odluku donio, pa čak i ako ne dobijem poziv u reprezentaciju BiH, za Austriju neću igrati. Dakle, budem li igrao za neku reprezentaciju, to će biti BiH."
                  Anel Hadžić je rođen 16. augusta 1989. u Velikoj Kladuši (BiH). Igra za austrijski SV Ried najčešće kao defanzivni vezni, iako može igrati i nešto ispred. Vrijednost na transfermarketu mu je 950.000 €. Nastupao je i za mlađe reprezentacije Austrije (U20, U21). U austrijskoj Bundesligi je do sada odigrao 155 utakmica, a za Ried je odigrao 112 utakmica gdje je na 7 utakmica bio strijelac. Ove sezone je u 21 utakmici zabio 5 golova i upisao isto toliko asistencija. Sada je još potrebno završiti ostalu papirologiju i čekati poziv Sušića za ovog momka kojeg mnogi smatraju zamjenom za Rahimića.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Mire se povrijedio protiv Genoe , tek ce ici na snimanje ..

                    Ne daj Bože da se ne oporavi do tekme sa Grckom :/
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Nadam se da ce majstor biti spreman za Grcku,ono je izgledao uzasno

                      Valjda tokom veceri ili sutra dodju ljepse vijesti.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Vjerovatno ćemo tek sutra znati vijesti kada se odrade detaljni pregledi. Samo da nije pokidao ligamente, ako bude samo izvrnuo mogao bi biti spreman za 2 sedmice. Nadajmo se da nije ništa teže od istegnuća...

                        Edit:

                        Miralem Pjanić podrgnut je večeras, nakon što je zbog povrede napustio utakmicu između Rome i Genoe, rendgenskom snimanju povrijeđenog zgloba.

                        Našem reprezentativcu nalazi rendgenskog snimka kosti zgloba na sreću su uredni i ne pokazuju postojanje ozbiljnije povrede, no konačan stepen ozlijeđenosti zgloba lijeve noge Miralema Pjanića znati će se tek u utorak.

                        Naime, kako saznaje **** portal, Pjanić će u utorak biti podvrgnut magnetnoj rezonanciji skočnog zgloba lijeve noge, te će se tek nakon tog nalaza znati precizno stanje i ozbiljnost njegove povrede.
                        Dobro je, nije lom, niti napuknuće ligamenata. Sada čekati utorak i nadati se da će biti spreman za Grke.
                        Last edited by Merlin; 03-03-13, 23:58.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Odmah nakon susreta Pjanić je sa liječničkim timom Rome stigao u obližnju rimsku bolnicu. Prvi nalazi govore da nije slomio niti jednu kost, što je svakako ohrabrujuće.

                          Međutim, pretpostavlja se da povreda nije baš bezazlena, a najvjerovatnije su našem reprezentativcu stradali ligamenti.
                          Tesko nazalost da ce biti spreman do Grcke,ali eto treba sacekati koji dan nakon kojeg ce sve znati.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ovo me malo oraspolozi

                            Nije da me noga strašno boli, ne znam ni sam šta da kažem. Razmišljam samo o toj utakmici sa Grčkom i nadam se da nije ništa opasno sa zglobom. Daj Bože samo da ozdravim što prije i da nije ništa ozbiljno
                            Želim se svima zahvaliti na podršci. Na sreću nema lomova, a više infromacija znat ću sutra", napisao je Pjanić te iskoristio priliku da svom saigraču Eriku Lameli čestita 21. rođendan.

                            Pjanić je također čestitao i Francescu Tottiju, koji se sinoć izjednačio sa Šveđaninom Gunnarom Nordahlom na listi najboljih strijelaca Vučice svih vremena.

                            Totti je sinoć upisao svoj 225. gol za Romu, čime je postao drugi strijelac ovog tima. Da bi postao prvi i prestigao legendarnog Silvija Piolu, Il Capitano mora postići još 49 golova.

                            "Zajedno ćemo slaviti prestizanje Piole. Hvala vam svima", dodao je Miralem Pjanić na Facebooku.

                            Comment


                            • Povreda je lakše prirode, a nakon magnetne rezonance koja će biti izvedena sutra znati će se više o povredi. Italijanski mediji su prenijeli kako će oporavak trajati 3 sedmice, što mi i ne unosi neku nadu da će Pjanić biti spreman za Grčku. Ako ne bude potpuno spreman teško da će ga i Roma pustiti, sigurno sebi ne žele priuštiti taj rizik.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • :S

                                http://sportsport.ba/bh_fudbal/pjani...a-grckom/99795

                                E jebem ti , kakvi smo mi maleri , Miralem nam je najbitniji igrac , bar po meni i ovo nam se desi , e fuj
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X