Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Spahić ima problema sa sinusima, u ponedjeljak bi trebao znati rezultate nalaza pa ćemo i vidjeti da li će igrati, ali kako on i Sušić rekoše vjerovatno da hoće. Kakav bi to hendikep bio bez njega na Grčku. Vranješ počeo opasno da kiksa, Zukanović i nije baš najbolja opcija... Salihović prema svemu sudeći neće biti spreman za meč tako da će biti opasnih rupa po lijevoj strani. Biće jako teško izboriti povoljan rezultat, pogotovo što smo u posljednje vrijeme nevjerovatni pehovi, samo da ne bude još kakvih povreda do petka.

    Inače kladionice nas smatraju blagim favoritom. Na većini kladionica kvota na BiH je 1,90-2,00 što je manje od početne kvote koja je bila 2,20-2,30. Mislim da nije bilo razloga za smanjenje te kvote, Pjanića smo izgubili za ovaj meč, Salihović isto tako neće biti spreman, 2 jako važna igrača u našoj reprezentaciji.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment






    • Inace danas otvoren i fan shop reprezentacije,red je bio vise.

      Sto se tice utakmice sa Grcima,nesto se previse muti oko Pjanica,ocekujem da bi mogao zaigrati mozda nekih dvadesetak minuta.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ma sumnjivo je skroz, ne bi me iznenadilo da se u petak objavi da će Pjanić moći nastupiti, ako ništa barem poluvrijeme. Kada se povrijedio prognoze su bile pesimistične od većine, dok već sada se i u izjavama osjeti optimizam i nek da bi mogao zaigrati.

        Višća najvjerovatnije neće nastupiti zbog povrede, a mislim da svejedno ne bi dobio priliku. Ipak je ovo "prevelika" utakmica i sumnjam da bi ga Sušić gurnuo u vatru. Samo da nije šta ozbiljno da ne izgubi formu koju je ponovo uhvatio.

        Teren je u odličnom stanju za sada, a vjerujem da će tako ostati i do utakmice. Svi uslovi će biti ispunjeni za dobru fudbalsku predstavu. Ono što će sve obradovati jeste to da su se pojavile informacije da će iz Njemačke stići oprema tako da bi utakmica mogla biti odrađena u HD rezoluciji. Grčki savez je već tražio da se utakmica emituje u HD rezoluciji.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Da nece taj HD ici na BHT-u?

          Iako bi moglo to da se odradi ako bude na Face TV HD..


          Sto se Mireta tice, jebiga treba nam vise nego budali samar. Mislim da ce i 20 min da bude dovoljno za njega da napravi razliku na kraju tekme...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma i da bude mogao odigrati neke minute,ne znam bas kako bi na to reagovali iz Rome.Vidim ce negoduju sto je uopste i pozvan

            Comment




            • Da se najezi covjek.

              Mire danas radio sa loptom tako da ako zagusti sutra siguran sam da ce uci.

              Sutra cigani padaju!
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ahmed Buric ponovo o fudbalu na drugi nacin

                Biće teško, biće 1-0
                http://radiosarajevo.ba/novost/10679...tesko-bice-1-0

                Comment


                • Idemo zmajevi po 3 boda i mozda vec jednom nogom da nagazimo na tlo Brazila,imacete moju podrsku sa tribina Bilinog polja.
                  Hajmo Bosno, Bosno, Bosno hajmo Hercegovino...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Samo hrabro do pobjede !!

                    Ja vas pozdravljam sad , pa se cujemo veceras nekad poslije utakmice , uz pobjedu ako Bog da !





                    Photoshop ili ne , dobro izgleda
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Braćo neka nam je sa srećom i da trehnemo napokon ove cigane. Ako dobijemo večeras se ne čitamo jer slijedi dernek do zore, a nadam se takvom raspletu.

                      Samo ponosno i hrabro!
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Miralem nece poceti utakmicu

                        Ma i sa ovim momcima mozemo do pobjede.

                        Comment


                        • Bolje da ne pocinje, nek zalijeci povredu kako treba

                          Comment


                          • Idemo ljiljani !

                            Sastav:Begović, Mujdža, Zukanović, Spahić, Vranješ, Lulić, Zahirović, Medunjanin, Misimović, Džeko, Ibišević.
                            Last edited by soe; 22-03-13, 19:06.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • To Soe brate moj

                              Ljiljani večeras ima da pokažu svu svoju veličinu i naravno brat moj rješeva večeras....jedan jedini neponovljivi Zvjezdan Misimović

                              Comment


                              • Nek nam je sretno!!

                                Comment

                                Working...
                                X