Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo par fotki tuznih navijaca Litvanije.
    Spoiler




    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Evo par fotki tuznih navijaca Litvanije.
      Spoiler




      Au brt koji smor sad tamo vlada...
      A pogledaj citat Avdica : "To znači da Bo ubaci 30+ poena(23p), da Ilijevski pogodi tri trojke(sut za tri 2-6), da Antić ima 15 poena i barem 12 skokova(8p i 9sk), da Samardžiski ima 10 skokova(10sk), da Gečevski ubaci 8 poena sa slomljenom rukom(nije igrao), da Stojanovski i Čekovski pogode barem tri šuta(Stojanovski za tri 5-5), da Makedonija ima od 5 do 8 izgubljenih lopti na cijeloj tekmi(8 izgubljenih lopti) i da spuste Litvaniju na nekih 65 poena(65p). Nevjerovatno, zar ne?"
      Last edited by Freshman; 15-09-11, 00:20.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Avdic je pokazao da je najveci strucnjak na ovim prostorima...

        Maljkovic

        Svaka cast Makedoncima,kako mi je samo drago...nadam se cudu protiv Spanije,sve je moguce...sport je ovo,nije matematika

        BOOOOOOOO

        Comment


        • Moram novi post.

          Tepic ne igra veceras,ukocio je vrat.

          Comment


          • Jaooooooooooooooooooo, pa da l' je moguceeeeee

            Comment


            • Paun ce verovatno igrati preko 20 minuta...verujem u njega!

              Comment


              • ajmo slovenci igrao sam singl na Slovence 3.6 kvota
                GIFSoup

                Comment


                • kako lose igra ovaj g.Dragic ajde bre odigraj bar ovu tekmu ..
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Moram novi post.

                    Tepic ne igra veceras,ukocio je vrat.
                    Sve gore od goreg... izgleda da nam nije sudjeno da osvojimo ovaj EP . Bjelica, Paun, Kosta i Keselj danas moraju da odigraju najbolje utakmice svoga zivota ako zelimo da dobijemo .

                    Comment


                    • Samo par zanimljivih informacija, kasnije ce ici i post o ovome...


                      Od 70 pozicionih napada, Litvanci su 35 zavrsavali pick and roll-om, znaci neverovatnih 50%!

                      Pre meca protiv Litvanije, Makedonci su udvajali igraca sa loptom kod pick-a u 29 od 162 situacije (18%), a sinoc 25/35 za cak 71.4%! Ocigledno je da su napravili sjajnu korekciju u odbrani i zato dobili mec. Mene niko ne moze da ubedi da mi nismo mogli da uradimo nesto slicno.

                      Litvanija je na tih 35 PnR poseda postigla samo 30 poena (PPP od 0.85) i izgubila 7 lopti.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ma daj,Tepic je najkompletniji nas igrac...sto bas sada u najvaznijoj utakmici u pm.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Ma daj,Tepic je najkompletniji nas igrac...sto bas sada u najvaznijoj utakmici u pm.
                          Kazem ti ja da gubimo mi ovo danas, idi do kladionice nije kasno

                          Comment


                          • Iskreno ni sa Tepićem ne mislim da bi imali neke šanse da ih pobedimo (ubiće me Mamba), jer silazna forma dovoljno govori u prilog ovome, ali zar baš moraju maleri da nas prate non-stop.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • kakvi reta..i ovi slovenci kake izgubljene lopte ne mogu da verujem
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Ubicu vas posle utakmice veceras,kako god da se zavrsi(a ja znam kako ce).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X