Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by T-Mac View Post
    Hoces da kazes da smo odlicno odigrali mec protiv Turske?
    Malo je falilo da izgubimo i to, jos je Enes postavio odlican napad za pobedu, ali hvala Bogu nije im proslo (planirao da uradim post o tome, nisam stigao).



    Moguce da je ovo i posledica toga sto sam navikao na Bodirogu, Divca, Pedju, Danilovica, Rebracu itd itd, pa ne mogu da svarim neke poluigrace, ali smatram da sam realan. Ne sporim genijalnost nekih momaka i zalaganje, ali to jednostavno nije dovoljno. Boli me ono protiv Spanije.
    Nismo odigrali dobro,ali svi znamo da ne bi ni doslo do tog suta za pobedu da nije bilo sudijskih gresaka.Mozda smo mogli i uz sudijske greske izbeci tu neugodnost,ali je mnogo teze.
    Nismo odigrali dobro,ali ti to nisi mogao 100% znati,meni je cudno kako uopste ne verujes.
    Nije bitno ovo,zaboravimo,vec sutra navece videcemo ko je "bio vise u pravu".
    sigpic

    Comment


    • #62
      Ja cu igrati na Ruse 90%

      Comment


      • #63
        Protiv Rusa ce odluciti jedan posed, isto kao i proiv Turaka. Tesko da ce ijedan tim napraviti osetniju razliku...


        EDIT: Ono sto boli su Krsticeva cetiri skoka po utakmici, sramota da nam bekovi imaju vise skokova od centarske linije. Ipak, na kraju kada stavis prst na celo i vidis da imas dva dinosaurusa u ekipi nije ni cudo sto nam bekovi kupe vise lopti od visokih igraca. Ali ono sto najvise boli je Teova neangazovanost u odbrani, nikako covek da spusti dupe u stav i Dudino dranje na coveka na 30 razlike, koji igra tri minuta (ni ne zasluzuje vise) i ima totalno ne bitnu ulogu u timu a s druge strane tolerisanje sramotne odbrane startnog pleja...
        Last edited by Ernesto; 14-09-11, 19:27.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • #64
          ovo bi bilo iznenadenje ne daju se Makedonci mali broj poena ,tako moramo i mi sutra na manji broj poena
          GIFSoup

          Comment


          • #65
            Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiievski .... Kako ulete , zaledise se Litvanci , kakva zavrsnica , ajde komsije pobedite ,mora se sada braniti centri jer Litvi sut ne ide a verovatno ce ici na 3 ali trebaju biti oprezni , ako Javotkas udje nek prave faul nad njim :
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #66
              Kakav as Vlado! Ajde majstori!

              @ernesto, to je to za Tea.

              Comment


              • #67
                AJMOOO MAKEDONCI, ODBRANA DO KRAJJAAA !!!!
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #68
                  KARAAAAAAAAAAAAAJ!!

                  Comment


                  • #69
                    Mnogi ljudi ne veruju u cuda, ali se cuda ipak desavaju.

                    Comment


                    • #70
                      Au ljudi, pa dal je ovo moguce, ali jos nije kraj... 0.5 sekundi do kraja...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #71
                        auuu kaka tekma pobedi Bo Mekejlbovski
                        GIFSoup

                        Comment


                        • #72
                          AAAAAA NEVERICA KOLIKO MI JE DRAGO SVAKA CAST MAKEDONCI...kakve srce imaju...cestitke svim makedoncima na forumu
                          litvancima se vratilo sve ono sto su pogadjali protiv nas toliko su se ispromasivali veceras
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • #73
                            Tovari jebene Litvance, svaka cast Makedoncima, borili su se samo tako i zasluzili su, svaka im cast!!!!

                            Comment


                            • #74
                              Bravo Makedonci,sto mi drago sto ispadose Litvanci
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by prskaj View Post
                                AAAAAA NEVERICA KOLIKO MI JE DRAGO SVAKA CAST MAKEDONCI...kakve srce imaju...cestitke svim makedoncima na forumu
                                litvancima se vratilo sve ono sto su pogadjali protiv nas toliko su se ispromasivali veceras
                                MAKEDONIJA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! POBEDIVMME PROTIV DOMAKJINOT ! ! ! ! CHAMPIONS ! ! !
                                >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                                Comment

                                Working...
                                X