Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by T-Mac View Post
    Gledaj bre stoku, vode 30 razlike i opet seru! Kako ih mrzim aaaaaaaaaaaaaaaaaaa



    Polako, stici cete vi do Tony-a, Jo-a i ostalih zveri, samo polako...
    Ako mislis na Parkera i Nou, to znaci da si vec pripisao pobedu Francuzima ko god da dodje s njima u polu finalu, jel ??

    Elem, Slovenci su sjajno sutirali samo u prvoj cetvrtini, posle su postali Fabrika Cigli( citiram Avdica), i Spanci su ih unistili zonom...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #47
      Da se ne lazemo, i Rusi i Francuzi su jaci od nas, ali dace Bog da prodjemo bar ove prve.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #48
        Originally posted by T-Mac View Post
        Da se ne lazemo, i Rusi i Francuzi su jaci od nas, ali dace Bog da prodjemo bar ove prve.
        Ma daj T-Mac, kakvi crni Rusi... Pa sve od nas zavisi ako odigramo savrseno moze da bude 15+ za nas... A sto se tice Francuza, znas da smo imali sut za pobedu, a sigurno si cuo za ono prokletstvo da ne mozes pobediti jednu ekipu dvaput na prvenstvu...;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #49
          Kazes, ma kakvi Rusi? To je jedna od najstarijih i najuticajnijih skola kosarke na svetu. Dosli su sa izuzetno respektabilnom selekcijom, AK im je tu i jos plus fenomenalan strucnjak na klupi. Ja jednostavno ne mogu da verujem koliko ih vi potcenjujete zato sto su igrali u slabijim grupama do sada i pritom nisu izgubili nijedan mec. Jesmo mi Srbi dosta nerealan narod, posebno kada su u pitanju nase reprezentacije, ali Rusija je sutra objektivno favorit! Mozda ne preveliki, ali favorit svakako jeste!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #50
            Njima ne odgovara nasa igra i nisu favoriti sigurno.
            Vidi se iz aviona da ti T-Mac potcenjujes nasu reprezentaciju,hteo ti to priznati ili ne,nakon svake utakmice pisao si samo o segmentima u kojima nismo bili dobri,od Italije pa do Turske...mozda je glupo ovo sto sam napisao,ali jeste tako.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Ja zaista postujem Ruse, i njihovog trenera za koga mislim da je jedan od najboljih trenera u Evropi, ali imamo kvalitetniju ekipu od njih bez obzira na Kiriljenka koji je dao samo 2 poena Makedoniji...;) Imaju neke kvalitetne igrace, ali nemaju bekove, od kako se Holden penzionisao to nije ista ekipa... Ako je njima neki tamo Shved najbolji bek, onda je sve jasno. Ne kazem da ce biti lako, bice veoma tesko, ali ako mi odigramo kako znamo i umemo, Ako Savan da 18+ poena, i Teo 9+ asistencija, mi smo u polufinalu...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #52
                Citiraću Edina, "Dejvid Blat crpi maksimum, ali zaista MAKSIMUM iz ruske reprezentacije."

                Mnogo će nam značiti i (ne)igranje Krstića...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #53
                  Jeste tako, jok hvalicu ono sto je ocigledno kao sto su recimo Teove asistencije, Krletova konstantna igra, Keseljeve bombe... Pa o problemima i treba da se pise i da se to resava, mi da igramo savrseno ne bismo izgubili 3 meca zaredom. Mora se nekad pogledati i tamna strana.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ma daj T-Mac, kakvi crni Rusi... Pa sve od nas zavisi ako odigramo savrseno moze da bude 15+ za nas... A sto se tice Francuza, znas da smo imali sut za pobedu, a sigurno si cuo za ono prokletstvo da ne mozes pobediti jednu ekipu dvaput na prvenstvu...;)
                    Znaci, po tome Litvanci dobijaju Spance u polufinalu?Ja se tome nadam

                    Comment


                    • #55
                      Treba se osvrnuti na probleme normalno ali Rusi nisu jaci od nas. Mozda su favoriti zbog forme ali imamo i mi fenomenalnog strucnjaka + kompletniji roster.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Bas me zanima da li ce Makedonci korigovati PnR odbranu jer jedino tako mogu veceras do pobede. Nema sanse da dobiju mec na veliki broj poena protiv Litvanaca. Medjutim, ako im od starta udju u glavu cvrstom odbranom, itekako imaju sanse!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Jeste tako, jok hvalicu ono sto je ocigledno kao sto su recimo Teove asistencije, Krletova konstantna igra, Keseljeve bombe... Pa o problemima i treba da se pise i da se to resava, mi da igramo savrseno ne bismo izgubili 3 meca zaredom. Mora se nekad pogledati i tamna strana.
                          Ma znam sve to,ali uvek si bio bas mnogo pesimistican.Pa cak i protiv Turske.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Hoces da kazes da smo odlicno odigrali mec protiv Turske?
                            Malo je falilo da izgubimo i to, jos je Enes postavio odlican napad za pobedu, ali hvala Bogu nije im proslo (planirao da uradim post o tome, nisam stigao).



                            Moguce da je ovo i posledica toga sto sam navikao na Bodirogu, Divca, Pedju, Danilovica, Rebracu itd itd, pa ne mogu da svarim neke poluigrace, ali smatram da sam realan. Ne sporim genijalnost nekih momaka i zalaganje, ali to jednostavno nije dovoljno. Boli me ono protiv Spanije.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by T-Mac View Post
                              Bas me zanima da li ce Makedonci korigovati PnR odbranu jer jedino tako mogu veceras do pobede. Nema sanse da dobiju mec na veliki broj poena protiv Litvanaca. Medjutim, ako im od starta udju u glavu cvrstom odbranom, itekako imaju sanse!
                              I ako im Litvanci ne pocnu sipati trojke kao nama, i posle ih ne mozes zaustaviti kad se napale kao konji, jos atmosfera ih ponese i do k.

                              Mada navijam za Makedonce i verujem da imaju validnu sansu da pobede veceras.

                              Comment


                              • #60
                                Makedonci jakom odbranom mogu da svedu utakmicu na ispod 70 poena sto njima odgovara, dal ce uspeti videcemo za 15 min. Kako ce odbraniti PnR Jonasa i Sarunasa, to je druga prica... Ali imaju itekako sanse da prodju dalje, sto bi ipak bilo najvece iznenadjenje u istoriji...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X