Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasno, 23-12 za Ruse , jako tromo deluje , kada Teo igra najbolje ,konacno Keselj pogadja za 3 , 23-15 , Keselj i Savan imaju po trojku , valjda ce biti bolje
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sta rade ovi nasi jbt...Odbrana ocajna...
      Mislim kad imamo igri Macvana i Perovica, panja i drvo jedno kako i da nas ne ubijaju ovliko...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Rekoste neki tamo Fridzon i neki tamo Shved i neki tamo Bykov... Ma jok, nasa spoljna linija je kvalitetnija...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Rekoste neki tamo Fridzon i neki tamo Shved i neki tamo Bykov... Ma jok, nasa spoljna linija je kvalitetnija...
          Gubimo 12 razlike a nasa petorka je Markovic-Keselj-Macvan-Perovic i Savanovic igraju petorku , strasno Gubimo lopte , kao da su vruc krompir pa ih ispustaju , strasno ovo deluje , mora biti bolje jos su oni bez Kirilenka , samo skacu a nasi prate pogledom , evo Bjelica za 3 bravo. Teo se zeza umesto da igra ozbiljno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Pa sta je ovo niti neka resenja u napadu ,niti opet branimo p.and r.
            GIFSoup

            Comment


            • Jebote pa mi ne zasluzujemo da igramo za polu finale a kamoli da budemo tamo. Ovi nasi su retardirani, majke mi moje.. umeju kao i ja, odbrana je katastrofa, a napada, ko dobije loptu, juris kao muva bez glave ka kosu, da se popije koja bandza... Ili ja mozda imam vece standarde za igranje kosarke, ili ovi nasi su retardirani...

              Comment


              • Jako je ovo lose, moramo da stisnemo zube i da damo 110% svojih mogucnosti .

                Comment


                • Srbi nista ne radite ovako ..
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • E kad Mozgov ima jednu licnu gresku za poluvreme a to im je maltene jedina petica u ekipi,to je neverovatno.Ajde bre napunite ga licnim greskama,igramo ko Superfund.Ajde bre,idemo!

                    Comment


                    • Teodosic ima 6 izgubljenih lopti.

                      Comment


                      • Pazi Paunica, hendikep i u napadu i u odbrani. Kolko fali Tepic..
                        sigpic

                        Comment


                        • Jalova igra u odbrani, Teo 6 izgubljenih lopti za poluvreme.....

                          Ubise nas u reketu, 6 ofanzivnih skokova, a ovaj poslednji je najsmesniji, gde Mozgov pruzi ruku i uhvati loptu pre Perovica.

                          Izbacimo im najboljeg igraca a oni nas opet ubise. U napadu delujemo bezidejno, nadam se da cemo se sastaviti u drugom poluvremenu, pa da pokusamo ovo preokrenuti.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Teodosic gubi lopte gore od Rose-a, al' s obzirom da ima podrsku u bekovskoj liniji maltene istu kao Derrick, toliko o tome.



                            S obzirom da je samo 7 razlike, treba da pevamo i da se nadamo da ce nas prosrati sut u drugom poluvremenu. Meni Rusi izgledaju i vise nego dominantno u ovih prvih 20 minuta, ali hvala Bogu pa nemaju napadacki potencijal kao recimo Spanija, inace bi sad bilo 20 komotno.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ne znam stvarno sta da kazem....

                              Katastrofalna igra. U napadu kao djeca na skolskim turnirima, ko primi loptu, juris pod kos, zapucavaju se u igrace, haos.
                              Nisam neki mudrac kada kazem da je ovo lose, veoma veoma lose. Trebaju poceti igrati kosarku, valjda ce se prodrmati sada na poluvremenu...u suprotnom idemo kuci.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma Teo zabije kos,pa izgubi dvije lopte,veoma zanimljiv igrac.
                                Ma cudo ce biti,ako ovo uzmemo.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X