Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina svetla tacka u nasem sportu je Novak Djokovic,sve ostalo su sitnice!Verovao sam bezgranicno u kosarkase do pocetka prvenstva,ali se sve prosulo kao prah od pepela!Sad sledi debela analiza u Bg, Ivkovic skoro sigurno napusta mesto selektora jer ne verujem da ce imati snage posle ovakve bruke da se opet blamira, a ko sto kaze Freshman91 odmah treba poceti sa doselektiranjem tima sa igracima 90,91,92 godiste i prikljucivanje nekih koji su mogli da se nadju na spisku a nisu. Videcemo,bice veoma burno u KSS narednih dana.Koncepcija igre nam je bila vise nego katastrofalna. Ko je kriv za to npr.da Markovic i Paunic ne smeju da pogledaju a kamoli da sutnu na kos u svakom napadu?

    Comment


    • A pusti budalu, znamo svi da je nestrucni kreten.

      Meni nijedan poraz nije problem da prihvatim ali ovo nezalaganje ne mogu da smislim i to da neko nosi reprezentativni dres i nema zelju da ore parketom.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Kako ovaj Strajnic laprda, neverovatno... "Ovo je verovatno najbolja utakmica Grka na prvenstvu jer ne znam da li su nekome dali 34 poena za cetvrtinu". Pa konjino, moze i ekipa sa foruma da da 34 poena nekome kome se jebe za odbranu.
        e toliko smorio taj Strajnic idem da popijem nesto za smirenje ne znam sto gledam
        komentarise takim tonom kao da nije strasno to sto necemo na OI a ono bruka je nevidena
        koliko gubimo od Grka koji su ovde sa b postavom .
        GIFSoup

        Comment


        • Ma da, Duda je verovatno zavrsio sa reprezentacijom, jer mu je glavni cilj ovog 4-godisnjeg ciklusa bio plasman na OI a ako ga ne ostvari normalno da ce covek da ode. Tako da polako KSS mora da vidi sta i kako, koje su greske i naravno ko ce biti novi trener... Stvarno razocaravajuce, da ova selekcija ne ode na OI... Savan i Krle ce imati po 30 god kad bude sledece EP, tako da ne verujem da ce oni u buducnosti igrati. Ko ce da ih zameni, sta ce tu da se desi, oce li neko zvati Milicica, dal ce Rakovic zaigrati za reprezentaciju, hoce li se Raduljica preporoditi u Partizanu, stvarno ne znam.

          Pocinje drugo poluvreme...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Antic Miki View Post
            Jedina svetla tacka u nasem sportu je Novak Djokovic,sve ostalo su sitnice!Verovao sam bezgranicno u kosarkase do pocetka prvenstva,ali se sve prosulo kao prah od pepela!Sad sledi debela analiza u Bg, Ivkovic skoro sigurno napusta mesto selektora jer ne verujem da ce imati snage posle ovakve bruke da se opet blamira, a ko sto kaze Freshman91 odmah treba poceti sa doselektiranjem tima sa igracima 90,91,92 godiste i prikljucivanje nekih koji su mogli da se nadju na spisku a nisu. Videcemo,bice veoma burno u KSS narednih dana.Koncepcija igre nam je bila vise nego katastrofalna. Ko je kriv za to npr.da Markovic i Paunic ne smeju da pogledaju a kamoli da sutnu na kos u svakom napadu?

            Upravo o ovome sam ja sinoc pricao!
            Da bi nesto uspeo da uradis sa poluigracima, oni moraju u odbrani da poginu! Pogledajte Makedonce kao najbolji primer. Imaju 4, mozda 5 krstenih igraca, ovo sve ostalo nije kvalitet ni za NLB ligu. Ali, kad im selektor kaze poginite na terenu, ostavite muda, nema lakih poena, oni ce tako i uraditi! U napadu ih vuce tih par igraca, sto naprave naprave, oni jedva prebacuju 60 poena po mecu bre, a evo ih u polufinalu!!! Nasem pleju ispod casti da spusti dupe i stane u stav, centri pokretljivi kao trokrilni sifonjeri - ne mogu bre nijedan pick and roll da iskontrolisu! Ne mogu vise, jednostavno toliko mi se povraca od svega...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Smijesno mi je ova nonsalantnost kosarkasa. Kao da igraju iza zgrade u gajbu pive na za odlazak na OI.

              Razocarali su malo je rec'...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Evo prenosim od malopre reci jednog Italijanskog komentatora od malopre :
                Sramota izaci ovako nonsalatno na teren i osramotiti i sebe i naciju ekipa Srbije koja je nas pobedila i ova
                danas protiv Grka su razlicite kao raj i pakao .
                GIFSoup

                Comment


                • Au kakva sramota .

                  Comment


                  • Ivkovic kao trenerska velicina i nadam se dzentlmen, treba odmah u BG-u da kaze sta je pravi razlog ovako katastrofalne igre. Ne da pljuje igrace jel ne bi bilo eticki (ili da prica o nekim perifernim glupavim razlozima),nego treba direktno da kaze sta je to srz problema nase igre (jer je nasa igra maltene na celom prvenstvu bila skaradna),a svi to vidimo iz aviona.Ne moze on sad nas da ubedjuje da je sve bilo idealno i da igraci imaju karakter a na terenu imamo odbranu ala busni svajcarski sir,jos me najvise iritira kad se dere Markovicu zbog odbrane,a njegovog pulena teodosica brani kao Papu. I jos sad nesto razmisljam,sto li smo pocinjali pripreme 4 jula,pre svih ostalih,kad uopste ne vidim ama bas nikakvu svrhu toga kada igramo kao pravi petlici na terenu?

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo
                      A sta reci za necije komentare da ce ovo biti najaci turnir evropski Vujosevic sa partizanom (sa Veselim )
                      bi pobedili one juce ruse a za grke da i ne pricam .Ovde sem mocnih Spanaca ,delimicno France ostali nisu vredni
                      nesto pomena .
                      Pa za razliku od proslog, ovo EP igra mnogo veci broj NBA zvezda i onda su takvi komentari logicni a kad se pogleda malo bolje, nista preterano.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovaj turnir je itekako bio kvalitetan, skoro sve ekipe su dosle u prilicno jakim sastavima, konacno smo videli tu italijansku NBA trojku zajedno, ponovo velikog majstora Dirk-a i Kaman-a, topla braca + Calderon kod cigana itd, Noah i Parker u Francuskoj, AK vodi Ruse... Pustite vi te price, dobio bi ovaj, dobio bi onaj, igrala se ovde odlicna kosarka i igrace se u najmanje jos 2 meca do kraja prvenstva.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • 'Ajde braco Makedonci, ako mi vec ne mozemo, nadamo se da vi mozete. Pokazite onu stvar koja je nasim igracina uklonjena skalperom malo nakon rodjenja.

                          Ne mogu recima opisati koliko sam razocaran (doduse, evo u'vatismo prikljucak)

                          Comment


                          • -10 ljudi, da li mozemo da se vratimo u zivot.... Ajde ljudi podrzite pa kako god igrali, ove OI su nam vazne, bree... AJMOOO DO POBEDEE..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ajde izborite kvalifikacije, pa da se tesimo kako sve ovo sto smo ispisali nije tacno.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Nema od toga nista Kada u prvoj cetvrtini primis 40 poena,nemas sta da trazis...

                                Comment

                                Working...
                                X