Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kad se vrate u Beograd znam sta ce unapred da govore - ,,pa povrede su nas sputale (Rasic i Tepic su inace Dzordan i Pipen za nas tim),uslovi u hotelu nisu bili najbolji,u hali klimatizacija nije bila na mestu,raspored nam je bio tezak,cetiri dana pauze pa dva dana uzastopce to je bilo previse za nas tim, Teodosic nije imao tretman od sudija, bla bla... ". znaci,zalosni smo toliko da nemam reci

    Comment


    • Nakon dva relativno dobra takmicenja, gde su najjace ekipe sveta igrale oslabljene, dolazimo do novog poglavlja u brukanju i kaljanju imena Srbija u srpskoj kosarci. Doduse, mi kao Srbija i nismo uradili nesto vredno pomena, tako da se moze reci da ova reprezentacija nikada nije ni stekla neki ugled koji moze da usere i ocigledno je da i oni tako razmisljaju. Jebe im se za grb koji nose na dresu, jebe im se za narod kojem ovaj sport donosi najvise zadovoljstva i jebe im se za sve! Daj da oni uzmu neke pare i da sede na klupi velikog kluba, eventualno osvoje neki trofej ako ulete u bas jak tim.


      Dosta mi je bre ovoga, pa Bodiroga i Divac sad da obuku dres igrali bi bolje od vecine!!!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Evo poceli su da igraju neku igru, fala onoj stvari... Ja ne znam dal ovde neki ljudi ne shvataju ali ako ne odemo na ovaj turnir 4 god rada sa ovom mladom selekcijom je propalo...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Na terenu se ponasaju kao da im OI nisu bitne
          Da to sad gledam i ne verujem njihovo zalaganje na ovoj utakmici je kao da OI nije nista .
          Stvarno kratko i jasno si sve rekao nazalost
          GIFSoup

          Comment


          • Ova selekcija je mlada samo godinama...ali je zato matora duhom,zeljom,snagom,voljom,htenjem.

            Comment


            • Originally posted by Antic Miki View Post
              A kad se vrate u Beograd znam sta ce unapred da govore - ,,pa povrede su nas sputale (Rasic i Tepic su inace Dzordan i Pipen za nas tim),uslovi u hotelu nisu bili najbolji,u hali klimatizacija nije bila na mestu,raspored nam je bio tezak,cetiri dana pauze pa dva dana uzastopce to je bilo previse za nas tim, Teodosic nije imao tretman od sudija, bla bla... ". znaci,zalosni smo toliko da nemam reci
              I Macvanu stalno servirali pizzu sa ljutim kecapom, a zna se da on voli blagi kecap...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa i Krstic sinoc onom izjavom nije postupio ispravno - ,,Sta sad kad smo vec ispali,ko ga briga za plasman,ja sam navikao na borbu za medalje...". I on je kriv,tom izjavom,nemojte da ga branite. A pitam se samo koje je on to trofeje i medalje toliko osvojio u karijeri da se tako ponasa
                Last edited by Antic Miki; 16-09-11, 13:39.

                Comment


                • Ocigledno da od OI nema nista, tako da se mora poceti sa novom generacijom(90,91,92) i sklopiti tu generaciju sa ovom na EP 2013 u Sloveniji... Dal ce Duda posle ovoga ostati trener pravo je pitanje... 22+ na poluvremenu, ovo je vec izgubljena utakmica...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Grcka je u istom sranju kao i mi! Isto su ostali bez nekoliko igraca, isto smena generacija, ali eto njima ocigledno nije ispod casti da igraju za sesto mesto i momci ce sasvim zasluzeno u kvalifikacije za London!




                    EDIT: Ja verujem da je Duda nakon ovoga zavrsio sa srpskom kosarkom.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Evo poceli su da igraju neku igru, fala onoj stvari... Ja ne znam dal ovde neki ljudi ne shvataju ali ako ne odemo na ovaj turnir 4 god rada sa ovom mladom selekcijom je propalo...

                      Vidiš da su strašno zabrinuti zbog OI i 4 godine rada, pola će ih osijediti do kraja meča.

                      Comment


                      • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                        Zato ja volim individualne sportove samo zbog to, krivi se nekad pogresna osoba Ipak tenis, stoni tenis su mi bolje za igranje samo zbog toga. Na primer pred 2 dana Ilievski je sve zivo promasio ali dao trojku za polufinale i provukao se nekako, Cekovski ocajan bio ali kad je imao slobodne lepo je to realizirao. Nadam se da nece toliko promasivanja danas biti zato sto Spanija je mng ozbiljniji protivnik ali ne smemo se predati pred starta meca
                        ne predajemo se mi .. idemo na pobedu ;) :d
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Originally posted by Antic Miki View Post
                          Pa i Krstic sinoc onom izjavom nije postupio ispravno - ,,Sta sad kad smo vec ispali,ko ga briga za plasman,ja sam navikao na borbu za medalje...". I on je kriv,tom izjavom,nemojte da ga branite. A pitam se samo koje je on to trofeje i medalje toliko osvojio u karijeri da se tako ponasa
                          Da to je izjavio, a Duda pre pocetka evropskog izjavljuje da je uspeh da osvojimo mesto za OI pa o cemu se ovde radi
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                            Da to je izjavio, a Duda pre pocetka evropskog izjavljuje da je uspeh da osvojimo mesto za OI pa o cemu se ovde radi

                            Duda kad je preuzeo ekipu pre par godina, kao glavni cilj je postavio plasman na OI.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • A smesni su ovi komentatori na rts kad je posle 1/4 rekao a sta kad grcima stane sut
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Kako ovaj Strajnic laprda, neverovatno... "Ovo je verovatno najbolja utakmica Grka na prvenstvu jer ne znam da li su nekome dali 34 poena za cetvrtinu". Pa konjino, moze i ekipa sa foruma da da 34 poena nekome kome se jebe za odbranu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X