Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Zaboravljamo brzo proslost nemojte tako da pljujete Teodosica ,koji nam je na prethodnim prvenstvima blistao i pogadao
    one vazne trojke .Nesto tu drugo ne stima celo vreme samo sta i sami kazete ? Jedini igrac koji je odigrao celo prvenstvo
    vise nego dobro kapitenski je Krstic to stoji ali sve ostalo nije valjalo nije funkcionisalo i oni koji po raznim forumima sada
    gledam citam pljuju Teodosica (naseg najboljeg igraca)smesno . Mnogo nam falio Velickovic njegove trojke,skokovi ..
    Nadamo se danas bar pobedi protiv Grka (koji kao i mi slabo igraju ovo prvenstvo) pa da igramo olimpijske igre u nekom jacem
    sastavu ,boljoj formi itd...


    Mislim da smo apsolvirali da je govoreno o OVOM prvenstvu, ne o prethodna 2.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Teu koliko ja znam nije niko nista osporavao sto je dobro uradio u reprezentaciji. Ovo prvenstvo previse gresi i nije na svom nivou. Zasluzio je kritike ali nije jedini. Krivi su svi od Dude pa nadalje mada ja licno Teu najvise zameram zbog tog bahacenja na terenu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ja sam pricao tokom celog prvenstva, pa sam ovde proglasen za jeretika i vecina zna sta mislim, pa zbog toga ne zelim vise nista da analiziram... Ako nisi citao sta sam ranije pisao, samo cu ti reci da se slazem sa Ernestom od reci do reci, ali bukvalno. Mada, s obzirom na to da isto gledamo na mnoge stvari to i nije toliko iznenadjenje.

        T-Mac izdajniče naše košarke.

        Teško ćemo preko Grčke, iako su i oni prilično limitirana ekipa, bar su organizovani i izvlače maksimum.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          T-Mac izdajniče naše košarke.

          Teško ćemo preko Grčke, iako su i oni prilično limitirana ekipa, bar su organizovani i izvlače maksimum.
          I mi smo limitirani jos vise xD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by Dragisa View Post
            Redovno ulazim na forum da bih citao komentare,nisam do sad imao svoj profil,ali sam morao napraviti iz tog razloga sto ne mogu da gledam kako ljudi pljuju po reprezentaciji koju su do pre neki dan dizali u nebesa..Svima je poraz tesko pao,ali hajde da budemo realni.Mi zvezde u ekipi vise nemamo,nemamo NBA igrace,nemamo vrhunske individualce. Duda je igru reprezentacije zasnovao na timskom duhu i dobroj odbrani,a ponajmanje je toga bilo na ovom prvenstvu.Kada u ekipi imas Marajnovica,Paunica,Markovica,koji su na celom prvenstvu postigli svi zajedno manje od 10 poena i na to dodas povredjene Tepica,Rasica i Krstica,nista se vise nije ni moglo uraditi.Moramo biti svesni da je ovo nas maksimum i da bolje od ovoga nije moglo protiv rusa,koji su sasvim prosecno odigrali.Jedino sto se Dudi moze zameriti je Boba Marjanovic..ako vec nije bio spreman,ne vidim razlog zbog kog ga je poveo..recimo,Rakovic iz Sijene bi nam legao kao kec na desetku,ali sta sad..Duda je vrhunski trener,a i igracima moramo pruziti podrsku i kada je lose,pre svega mislim na Teodosica,iako je preterivao
            Rakovic je odbio Dudin poziv zbog, koliko se secam, privatnih problema.

            Comment


            • Ajde jos malo, 16 30 i Spanija pred veliki izazov

              Comment


              • Igore ne brini se, gledace se tekma i navijati za Makedonce.


                P.S. Ko god da je "pljuvao" Teodosica nije ni rekao da je on jedini kriv. Naravno da svi imaju svoj deo krivice, ipak je timski sport, ali kao sto Nash rece, i mislim da je najbolje opisao Teodosica citiram : "Teu najvise zameram zbog tog bahacenja na terenu".

                Comment


                • Zato ja volim individualne sportove samo zbog to, krivi se nekad pogresna osoba Ipak tenis, stoni tenis su mi bolje za igranje samo zbog toga. Na primer pred 2 dana Ilievski je sve zivo promasio ali dao trojku za polufinale i provukao se nekako, Cekovski ocajan bio ali kad je imao slobodne lepo je to realizirao. Nadam se da nece toliko promasivanja danas biti zato sto Spanija je mng ozbiljniji protivnik ali ne smemo se predati pred starta meca

                  Comment


                  • Sumnjam da ce Makedonci razmisljati 1% tako, jer su pobedili Litvance na njihovom terenu, to ako nije naboj smaopouzdanja onda ne znam sta je, tako da verujem da znaju da su Spanci favoriti, ali da ih boli ona stvar za to i da ce dati sve od sebe, prvo odlicna odbrana naravno.

                    Comment


                    • Procitao sam sve postove, ali nisam imao zivaca juce bilo sta da napisem... Jednostavno to je sto je, evo nadam se barem protiv Grka da igramo bez nekog pritiska i pobedimo da odemo na taj kvalifikacioni turnir... Kako je pocelo izgubicemo i ovo, ovi nasi u depresiji teskoj...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ala nam je krenulo Mora ovo mnogo bolje. vec je 10.

                        Grci 4/6 trojke.
                        Last edited by Nebojsa; 16-09-11, 13:10.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • MAKEDONIJA !!! ale ale
                          Излези Војдан, пресечи топка,
                          додај до Влатче, погоди тројка,
                          Пеџа дигни раце, висoко горе,
                          една блокада и Гасол е доле!


                          Излези Перо горе на тераса,
                          ти си херој, а Бо е наша раса.
                          Крени ги рацете, Литванија е бедна,
                          Европа клекна, Шпанија е следна


                          Comment


                          • Da l' je moguce da uvek svih proserava kad igraju protiv nas

                            Comment


                            • Veselo, veselo...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Dusan View Post
                                Da l' je moguce da uvek svih proserava kad igraju protiv nas
                                Nije to do sranja vec do ocajne odbrane a veliki su ovo asovi da ne bi iskoristili takve stvari. Isti slucaj sa ostalim ekipama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X