Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Na ovom prvenstvu su samo Krstic i Savan koliko toliko konstantni. Jel to dovoljno? NE.

    Ma ne, nase mane i greske nije imao ko da eksploatise u prvoj grupi.
    Zabari - oslanjaju se na perimetar i davljenje lopte dok sat ne dodje na 23 sekunde.
    Letonija, Izrael - ne vredi pricati
    Nemacka - Dirk nas je sahranio, u jednom delu utakmice i Kaman, ali njima su bekovi toliko jadni i staticni da smo njih zatvorili i tako dobili mec
    Francuska - Noah nije low post pretnja, ali je dosta cesto kupio lopte u napadu, a Seraphin gazio kako u ofanzivnom skoku, tako i iz pick and pop-a. Medjutim, zahvaljujuci napadu smo drzali egal jer su Francuzi igrali mrtvo u defanzivi.



    E, sad vec kad su dosle prave, kompletne reprezentacije moze da se vidi koliko mana imamo. Litvanija nas je izgazila sa 2 centra, klincem od 19 godina i Javtokas-om koji je specijalista za odbranu. Ocekivali ste nesto bolje protiv Spanije koja ima dva vrhunska NBA centra?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by Drazen 3 View Post
      Ljudi ovo je najjaca ekipa evrope ikada uz onu nasu nesudjenu devedesetih godina sa sve Drazenom,Kokocem,Radjom.Mozda su cak i jaci.Sta vam je jos potrebno?
      Ma kako da nije, Nemci igrali egal do kraja, mi ih bili prosle godine... To sto ti branis Dudu jer si stvorio sliku o njemu kao da je bezgresan to je najtuznije od svega. Veliki trener ali debelo je zajebao.

      Comment


      • Ma niko nije ocekivao pobedu,daleko bilo...ali pristup je sraman. Kao cuvamo se za Turke,nikad Srbi nisu kalkulisali!

        Comment




        • Mrzim sto ovo moram da kazem, ali mislim da danasnja generacija ne moze ni prismrdeti ovoj gore, tako da u ovom trenutku medalja moze biti samo pusti san . Zaista mrzim sto to govorim ali to je surova realnost
          Last edited by ЕлБиЏеј; 09-09-11, 16:03.

          Comment


          • Ma nema sta LBJ, skroz si u pravu, limitirani smo na bukvalno svakoj poziciji... Ono sto Duda odlicno radi, to je da svaki igrac ima zadatak da obavlja samo ono sto najbolje zna i tako pokusava da prikrije mane, ali protiv ovakvih ekipa - to je nemoguce.





            EDIT: Pustite sad Dirk-a i uzivajte u kosarci da se malo opustimo... Kao i uvek, Sport 1 i BHT.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ljudi jasno je koje su nama mane.. Kad ti imas jednog zdravog centra u ekipi, a ova dvojica blage veze nemaju sve je jasno. Koliko Velickovic fali to se sad vidi u igri Macvana jer je on nasa prva prava cetvorka(ne racunam Savana jer sam njega uvek smatrao trojkom). Gde imas jednog pleja u ekipi, a drugi slabo igra u napadu da to nije zdravo. Jedino pozicije 2 i 3 sto su dobre, Bjelica lepo igra, Keselj suter, A Paun, Tepa i Rasic su solidni na dvojci... Perovic je DRVO nevidjeno, toliko je spor, da ga je Gasol blokirao sa pet metara dok se ovaj spremao da sutne.. Kad centar ne ume ni na jednoj utakmici da odbrani pik, onda o cemu mi pricamo ???
              I da, nor,malno da bi bilo bolje da je Milicic tu on je 10 puta bolji u odbrani od Krstica, a 100 puta bolji od Perovica, covek nije dzaba bio 6. bloker u NBA ligi( bio je i drugi al zbog manje minutaze je pao na 6. mesto).
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ma kako da nije, Nemci igrali egal do kraja, mi ih bili prosle godine... To sto ti branis Dudu jer si stvorio sliku o njemu kao da je bezgresan to je najtuznije od svega. Veliki trener ali debelo je zajebao.
                Nemacka je igrala sa njima egal jer je imala igrace na centarskim pozicijama koji su moglu da pariraju centrima Spanije.
                Gasol prosle godine nije igrao Spaniji,nije igrao Kalderon,i plus Ibaka koji je u timu nepotreban u smislu ekipe,igrac koji samo individualnim kvalitetom doprinosi ekipi.
                Da to je ta ekipa koja je izgubila od nas prosle godine

                Comment


                • Realno gledano Duda je mogao da pozove jedino Milicica, na stranu to sta se sve izdesavalo s njim u proteklih nekoliko godina, nismo imali srece ni sa Raduljicom zbog povrede. Taman njih dvojica umesto one dve bozje nakarade da ih moje oci ne gledaju vise! Istina je da nam fali bek kosgeter poput Rakoca, ali ne mogu takva dva ega poput njega i Tea da igraju zajedno poklali bi se oko lopte. Imali bi isti problem kao i predhodnih godina sa Jaricem i Rakocevicem. Pavlovic je jos 2005-e odlucio da ne igra za nas kada nije prosao selekciju i ne treba ga terati s motkom...

                  Nemamo vise onaj kvalitet igraca koji smo imali predhodnih godina... nema vise visokih krila poput Pedje, Gurovica i Radmana da mogu da sipaju spolja, nema Bodiroge da moze da resava 1 na 1 kao od sale kad zagusti i kada nemamo drugo resenje....
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Mislim najgore je to sto ovo jeste nasa najaca reprezentacija u ovom trenutku ,nema vise velikih majstora
                    jos od Bodiroge , sta reci kad fudbalere imamo danas ipak neki izbor kaki taki . Kako se ovo desilo da zadnjih godina
                    imamo neke ne znam nazovimo prosecne kosarkase po kvalitetu ..
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Ovo je mnogo loše, mnogo. Nisam sada izmislila rupu u saksiji, niti sam mislila da ćemo ih pobediti, ali ova bezvoljnost i bezidejnost me je prilično neprijatno iznenadila.
                      Najgore što može da se desi jednoj ekipi za koju ja navijam je da ne grize i ne učini sve, pa šta bude na kraju. Njagore u smislu da tada poludim. Pojela bih onu loptu, čini mi se ponekad. I to nikada neću moći da shvatim. Kao da smo još pre početka potpisali da ćemo izaći na parket, prošetati se i ajd nazad. Totalna konfuzija. Niti jedan segment u igri nije ličio ninašta.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Igru nije tesko popraviti,ali kako kad nemas sredstva,jednostavno sa Perovicem i Marjonivicem ne moze igrati bolje i ne mozemo popraviti igru,to je sve.Nema tu neke filozofije.
                          Bekovska linije za mene igra sasvim dobro.

                          @ElBiDzej

                          Ti pominjes OI,ako se plasiramo ja cvrsto verujem da ce oba balvana izostati,jedan ce sigurno.
                          Last edited by Black Mamba 24; 09-09-11, 16:12.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            I da, nor,malno da bi bilo bolje da je Milicic tu on je 10 puta bolji u odbrani od Krstica, a 100 puta bolji od Perovica, covek nije dzaba bio 6. bloker u NBA ligi( bio je i drugi al zbog manje minutaze je pao na 6. mesto).
                            Ma moras shvatiti da igracki kvaliteti nisu sve sto srpski reprezentativac mora imati .

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Realno gledano Duda je mogao da pozove jedino Milicica, na stranu to sta se sve izdesavalo s njim u proteklih nekoliko godina, nismo imali srece ni sa Raduljicom zbog povrede. Taman njih dvojica umesto one dve bozje nakarade da ih moje oci ne gledaju vise! Istina je da nam fali bek kosgeter poput Rakoca, ali ne mogu takva dva ega poput njega i Tea da igraju zajedno poklali bi se oko lopte. Imali bi isti problem kao i predhodnih godina sa Jaricem i Rakocevicem. Pavlovic je jos 2005-e odlucio da ne igra za nas kada nije prosao selekciju i ne treba ga terati s motkom...

                              Nemamo vise onaj kvalitet igraca koji smo imali predhodnih godina... nema vise visokih krila poput Pedje, Gurovica i Radmana da mogu da sipaju spolja, nema Bodiroge da moze da resava 1 na 1 kao od sale kad zagusti i kada nemamo drugo resenje....
                              Nije Milicic hteo da se javi uopste

                              Comment


                              • Brt, sve je to u redu, ali Perovic ne moze da prismrdi Milicicu ni u napadu, a kamoli u odbrani... Jednostavno, moramo biti realni, Krstic je nas centar koji vredi sada, a nece on biti dugo tu, jer ima 28 god, a isto vazi i za Savana. Ja ne kritikujem Dudu sto nije zvao Milicica, sto se Rakovic nije odazvao, sto Raduljica kuburi sa povredom, ja samo kazem da deset puta boljih opcija imamo od dva DRVETA na centarskoj poziciji...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X