Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krle nije nista bolji u odbrani od ostalih (svaki jaci centar ga pojede), od Perovica je tesko da ne budes bolji u odbrani. Duda je morao pozvati jos igraca kada je video da nam je pola igraca povređeno na pripremama, morao je jednostavno. Ovo ide i njemu na dusu, nemoj pogresno da me shvatis, Duda je po meni uz Obradovica najbolje sto mi imamo, ali kako je on mislio da mi mozemo bez dodatnih igraca da uspemo? Rakocevic je morao biti pozvan, a kao sto sam rekao vec, Milicic kao nas najbolji centar je takođe trebao dobiti poziv. To sto je on odbio poziv kada je produzio ugovor sa Minny-em nije opravdanje da ga ne pozoves.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ovo je bila klasicna utakmica kadeta protiv pionira ili juniora protiv kadeta, gde je jedan tim toliko dominantan, da je to smesno.
      Pau i Marc su mogli da daju koseve iz reketa kad god su hteli. Navarro-u su mogli da stvore poziciju za 3 kad god su hteli. Rudy se sprdao, kao i Calderon. Boze pomozi da dobijemo Turke nekom magijom sa ovakvom centarskom linijom.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Taj Ibaka je nezamenljiv clan finaliste zapada, Kalderon je najbolji spanski plej ikada, Pau ima statistiku koja izuva za tu minutazu. Sad uzmi zamisli da igraju njih trojica koliko mogu, Da Pau igra 32 da Hoze igra 30 i da Ibaka igra recimo 20. Pokvario bi se semafor koliko bi nas nagruvali, e zato oni igraju sa pola snage ceo turnir a ne samo danas. I zato smo mi smesni u odnosu na pre dve godine kada smo ih dobili, neka nas je sramota a najvise Dudu.
          Ma ti si izgoreo maksimalno,svaki tvoj post mi lici na ove tenisere,ja tebe jednostavno ne mogu da prepoznam.Koji bre Ibaka u Spaniji,pa on u Spaniji sad,tenutno na ovom prvenstvu igra po 15 minuta maksimalno jer ga ne jebu ni 2 posto.I to sto provede u igri to je toliko smesno gledati koliko ga izbegavaju u igri.Ojebao je utakmicu protiv Litvanije,ali to je zavaljujuci samom individualnom kvalitetu ne zato sto je on u sistemu Spanije.Koliko su igrali protiv drugi,toliko su i protiv nas i Gasol i Kalderon.Oni jednostavno nemaju potrebu da igraju po 35 minuta kao Dirk i Kejman jer imaju klupu i u tmoe lezi snaga Spanije,sto oni igraju 40 minuta u istom ritmu.



          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Nije ni njima bila najjaca postava pogledaj im minute, mene nije vise ni sramota meni je smesno.
          jel pise ko je kad koliko igrao????Ne pise,sva ova minutaza koja izgleda prosecna,postignuta je do treceg minuta cetvrte cetvrine,tako da je njihov ucinak maksimaln za vreme koje su proveli na parketu.

          Comment


          • Mislim da je suludo braniti nasu igru, ako to uopste neko planira ciniti..
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Krle nije nista bolji u odbrani od ostalih (svaki jaci centar ga pojede), od Perovica je tesko da ne budes bolji u odbrani. Duda je morao pozvati jos igraca kada je video da nam je pola igraca povređeno na pripremama, morao je jednostavno. Ovo ide i njemu na dusu, nemoj pogresno da me shvatis, Duda je po meni uz Obradovica najbolje sto mi imamo, ali kako je on mislio da mi mozemo bez dodatnih igraca da uspemo? Rakocevic je morao biti pozvan, a kao sto sam rekao vec, Milicic kao nas najbolji centar je takođe trebao dobiti poziv. To sto je on odbio poziv kada je produzio ugovor sa Minny-em nije opravdanje da ga ne pozoves.
              Nemoj da me zajebavate bre ljudi,pratimo isto kosarku svi,nista ti ne pratis vise ili manje od mene pa da sad tako pricas ko da ne znas da Milicica bukvalno boli kurac za reprezentaciju,on se cak nije ni javio da nece da igra,on je prosto ispario nema ga,ne javlja se na telefon,ni preko menadzera nema ga jednostavno.
              Rakocevic,gde je bio kad su se igrale kvalifikacije za EP 2009.?? Nije se odazvao,nema ga.Pitanje igranje za nacionalni tim se ne postavlja,dolazis kad si pozvan i tacka.Isto je bilo i sa Vujanicem koji je bio kapitan ja mislim u kvalifikacijama pa je posle trazio zagarantovanu minutazu??Ajde bre to je sprdnja sa svim mogucim
              Edit:izvinjavam se za duple postove

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Ma ti si izgoreo maksimalno,svaki tvoj post mi lici na ove tenisere,ja tebe jednostavno ne mogu da prepoznam.Koji bre Ibaka u Spaniji,pa on u Spaniji sad,tenutno na ovom prvenstvu igra po 15 minuta maksimalno jer ga ne jebu ni 2 posto.I to sto provede u igri to je toliko smesno gledati koliko ga izbegavaju u igri.Ojebao je utakmicu protiv Litvanije,ali to je zavaljujuci samom individualnom kvalitetu ne zato sto je on u sistemu Spanije.Koliko su igrali protiv drugi,toliko su i protiv nas i Gasol i Kalderon.Oni jednostavno nemaju potrebu da igraju po 35 minuta kao Dirk i Kejman jer imaju klupu i u tmoe lezi snaga Spanije,sto oni igraju 40 minuta u istom ritmu.
                Ne vidim da jos ljudi misli tako. Ja ne drkam na Dudu pa da mu pravdam ovakvu svinjariju, sa pola gasa su nas unakazili ponizili, stidi se treneru i svi nek se stide.

                Comment


                • Spanska igra se bazira na braci Gasol, zato Ibaka nema veliku minutazu i nije toliko bitan faktor u igri Spanije. Ocekivao sam da izgubimo ali ne i da pociste parket sa nama. Jeste da je kvalitet i potencijal Spanije bolest ali mi smo skinuli gace jos pre pocetka utakmice, u svlacionici.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Krle nije nista bolji u odbrani od ostalih (svaki jaci centar ga pojede), od Perovica je tesko da ne budes bolji u odbrani. Duda je morao pozvati jos igraca kada je video da nam je pola igraca povređeno na pripremama, morao je jednostavno. Ovo ide i njemu na dusu, nemoj pogresno da me shvatis, Duda je po meni uz Obradovica najbolje sto mi imamo, ali kako je on mislio da mi mozemo bez dodatnih igraca da uspemo? Rakocevic je morao biti pozvan, a kao sto sam rekao vec, Milicic kao nas najbolji centar je takođe trebao dobiti poziv. To sto je on odbio poziv kada je produzio ugovor sa Minny-em nije opravdanje da ga ne pozoves.
                    Cekaj,zasto sada pricas jedno,a pre utakmice sa Francuskom,pa cak i Litvanijom drugo,a pogotovo pre pocetka EP-a?
                    Kakav Rakocevic,nama su centar i odbrana problem,a nije on nista bolji defanzivac od ovih bekova koji su na EP.
                    Nije Milicic odbio poziv za reprezentaciju vec se nije javljao na telefon...ne bih ga vise nikada zvao.
                    Koga ce Duda da pozove,ajde ti meni reci,koga da pozove nakon polovine pripremnog dela?
                    A Gasol ne spada u "(svaki jaci centar)",on je najjaci centar na ovo EP.
                    I ne moze jedan igrac igrati odbranu,zar mislis da bismo bili bolji da je Milicic na prvenstvu umesto Krstica?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ne vidim da jos ljudi misli tako. Ja ne drkam na Dudu pa da mu pravdam ovakvu svinjariju, sa pola gasa su nas unakazili ponizili, stidi se treneru i svi nek se stide.
                      Brate ja ne znam sta se desava sa tobom konkretno,ti postavlja pitanje Raduljice,Rakovica,Milicica,Radmanovica,Rakocevica ko da nikad nisi pratio desavanja oko reprezentacije.
                      Duda je svidelo se nekome ili ne,nas izvadio iz govana kad niko nije hteo da se prihvati nase reprezentacije.prosta stvar

                      Comment


                      • Ne znam... ako nas ovako trti Spanija, ne smem zamisliti sta ce se desiti sa Amerima ako uopste nekim cudom odemo u London . Ne mogu naci ni trunku zelje niti motivacije u bilo kom igracu, kao da ova utakmica nema takmicarski znacaj . Neprepoznatljiv napad, bez ideje niti kreativnosti, bez sutersko raspolozenih igraca, bez sirine, icega . Odbrana toliko losa da pocnjemo da licimo na GSW on a bad day, trci, sutni, promasi, vrati se, primi kos, i tako u nedogled . To sto su nas cigani srusili k'o bugarsku skupstinu u igri 1 na 1 je smesno, urnebesno, nazovite kako zelite . Koliki je problem taj perimiter i 1on1 defense, toliko ni nemamo saradnju sto se timske odbrane tice . Fernandez i Gasolovi se bukvalno podjebavaju, to je nedopustivo . To nisu detalji, pa da se mogu promeniti do nedelje, to su velike, velike greske, tako da protiv Turaka ocekujem nista drugo, nego istu ovakvu igru . Pa ako dobijemo, dobijemo, ali sanse su veoma male .

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Cekaj,zasto sada pricas jedno,a pre utakmice sa Francuskom,pa cak i Litvanijom drugo,a pogotovo pre pocetka EP-a?
                          Kakav Rakocevic,nama su centar i odbrana problem,a nije on nista bolji defanzivac od ovih bekova koji su na EP.
                          Nije Milicic odbio poziv za reprezentaciju vec se nije javljao na telefon...ne bih ga vise nikada zvao.
                          Koga ce Duda da pozove,ajde ti meni reci,koga da pozove nakon polovine pripremnog dela?
                          A Gasol ne spada u "(svaki jaci centar)",on je najjaci centar na ovo EP.
                          I ne moze jedan igrac igrati odbranu,zar mislis da bismo bili bolji da je Milicic na prvenstvu umesto Krstica?

                          Mislim da se Nowitzki ne bi slozio sa ovakvom konstatacijom...





                          Meni je recimo bila fascinantna situacija u kojoj Pau ima loptu na low post-u i gradi poziciju 1 na 1 (nisam siguran ko ga je cuvao), a Marc potpuno neometan dolazi u sred reketa na nekih metar i po - dva od kosa, prihvata loptu i zavrsava - naravno sam ko duh. Marjanovic mukica stoji ispod kosa i kupi loptu iz mrezice umesto da izvrsi bar nekakav pritisak i pokaze tu jebenu volju i zelju.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Na ovom prvenstvu su samo Krstic i Savan koliko toliko konstantni. Jel to dovoljno? NE.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Mislim da se Nowitzki ne bi slozio sa ovakvom konstatacijom...
                              Mislio sam na petice,iako Pau igra cesto krilnog centra...on je poredio Krstica,a tu je ipak Gasol najjaci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ljudi ovo je najjaca ekipa evrope ikada uz onu nasu nesudjenu devedesetih godina sa sve Drazenom,Kokocem,Radjom.Mozda su cak i jaci.Sta vam je jos potrebno?

                                Comment

                                Working...
                                X