Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ti si brate meni smesan, sta ja da napisem? Da igramo odlicno kada gubimo 20 razlike od Spanije, koja igra sa pola snage? Je li mozda igramo dobro na ovom prvenstvu? Odigrali dobro protiv Nemacke i Italije, Latviju ne racunam, to se moralo dobiti, a to je na kraju krajeva bilo jadno izdanje...Ti si rekao, manjak motivacije, zato smo igrali lose odbranu protiv strasne Latvije......Balkanizam? Hmmmm, pa dobro, ako ne sme da se kritikuje nasa svemocna kosarkska reprezentacija, onda izvini molim te.....
    Brate,ti si moderator i to za basket,daj malo ubodi jednu kako treba.Pola snage?pa pogledaj ko im igra pa vidi da li je onda sa pola snage,pogledaj minutazu,pogledaj njihove igrace,pogledaj nase.NJima je ovo vrhunac generacije isto ko sto smo mi pisali po njima pre 10 godina.Dan nas dohvati Spanija u fudbalu isto bi se proveli,to je realnost.
    Konkretno ima loseg pristupa,nije ovo bajno ali sve kad se sabere i oduzme ovo je realno.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Sada smo u igrackom kadru slabiji jer nema igraca koji je bio glavni u mnogim elementima igre,a Spanci su jaci.
      Nema veze razlika,odbrana zabrinjava,ali ne preterujte.
      Dvje godine iskusni tim,samo Velickovica nema,nije to ogroman gubitak,da se ovakva igra pruza,jedno je izgubiti,drugo je ponizavati se,a pritom sebe smatrati favoritima i vazdizati se.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Brate,ti si moderator i to za basket,daj malo ubodi jednu kako treba.Pola snage?pa pogledaj ko im igra pa vidi da li je onda sa pola snage,pogledaj minutazu,pogledaj njihove igrace,pogledaj nase.NJima je ovo vrhunac generacije isto ko sto smo mi pisali po njima pre 10 godina.Dan nas dohvati Spanija u fudbalu isto bi se proveli,to je realnost.
        Konkretno ima loseg pristupa,nije ovo bajno ali sve kad se sabere i oduzme ovo je realno.
        Pau Gasol 23 minuta Kalderon 20 minuta Ibaka 6 minuta. Mislim da je dovoljno? Sta ti mislis?

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Dvje godine iskusni tim,samo Velickovica nema,nije to ogroman gubitak,da se ovakva igra pruza,jedno je izgubiti,drugo je ponizavati se,a pritom sebe smatrati favoritima i vazdizati se.
          Ma nije,isto kao da nam i Kosta nedostaje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dvje godine iskusni tim,samo Velickovica nema,nije to ogroman gubitak,da se ovakva igra pruza,jedno je izgubiti,drugo je ponizavati se,a pritom sebe smatrati favoritima i vazdizati se.
            Velickovic je nabitniji igrac u reprezentaciji po svemu.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Pau Gasol 23 minuta Kalderon 20 minuta Ibaka 6 minuta. Mislim da je dovoljno? Sta ti mislis?
              Krstic 19:32 minuta,znas ti sta znaci igrati 20 minuta sa Kostom i Marjanovicem protiv brace Gasol?

              P.S. Ovi kazu da smo se mozda rano i predali,mozda i jesmo,a mozda je tako i bolje.
              Sada je sve ili nista i nadam se da ce odigrati sa 100% svoje snage.
              sigpic

              Comment


              • Ja jesam preterao sa ovo, da su kao govna, jer me nervira generalno pristup nas na ovom takmicenju. Mi igramo kao da nam nije bitno koji cemo da zavrsimo, a OI su u pitanju. Nedopustivo je kako mi gradimo kos i branimo P'n'R, izostanak Velickovica jeste veliki gubitak za nas, ali jedan igrac ne sme da bude toliko vazan, za svaki ozbiljan tim....Drazene, ova Spanija je igrala i protiv Nemacke, pa ih nisu ovako otresli? Treba biti realan, igramo ocajno, ja se iskreno nadam da cemo mi da pobedimo Tursku, ali tesko, veoma tesko.....Mozda su nasi i usli preopusteno u ovaj mec, ali kada su igrale najjace petorke oni su vodili 28 razlike, ejj 28 razlike. Kao da smo Latvia a ne vicesampion Evrope. Nema opravdanja, jednostavno nema.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Krstic 20 minuta,znas ti sta znaci igrati 20 minuta sa Kostom i Marjanovicem protiv brace Gasol?
                  Krstic je taj sto ih je sacuvao Obojica su mu dali po 15. Kada je Krstic u drugom poluvremenu zamenjen i Pau je.

                  Comment


                  • Dobro znam da je najbitni,ali ovakvo igranje sa nama u ova dva zadnja meca,nije smjelo da se dopusti i bez njega,ma ja juce sudije,i danas isto,i cim su oni krenuli da govore na pocetku ove druge grupe,turke samo da uzmemo idemo dalje,to je vec bilo gotovo.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Pau Gasol 23 minuta Kalderon 20 minuta Ibaka 6 minuta. Mislim da je dovoljno? Sta ti mislis?
                      Gasol prosecno maltene igra toliko svaku tekmu,ovu je odigrao za 2-3 minuta krace
                      Kalderon-naveca minutaza na sampionatu
                      Ibaka-totalno nebitan faktor

                      Comment


                      • Razjebase nas i Spanci posteno!

                        Ova utakmica nam nije bila "vazna" (ako se to tako moze reci) ali nema opravdanja za ovaj ocaj. Trebali smo ici i na pobjedu protiv Spanije, a danas smo izgledali potpuno neorganizovano, kao i protiv Litvanije. Odbranu necu ni kometarisati jer nema smisla stvarno. Nisam vidio neku pretjeranu zelju u ovoj utakmici, a sa ovom igrom ne mozemo uzeti medalju mislim da je to svima jasno.

                        Mnogi su ubijedjeni da lako dobijamo Turke, e pa ja nisam ubjedjen, jer nije fino kada sa 3 vezana poraza (od toga 2 su totalno razbijanje) udjes u odlucujuci mec. Bice sutra rutavo i protiv Turaka.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Drazen 3 View Post
                          Gasol prosecno maltene igra toliko svaku tekmu,ovu je odigrao za 2-3 minuta krace
                          Kalderon-naveca minutaza na sampionatu
                          Ibaka-totalno nebitan faktor
                          Taj Ibaka je nezamenljiv clan finaliste zapada, Kalderon je najbolji spanski plej ikada, Pau ima statistiku koja izuva za tu minutazu. Sad uzmi zamisli da igraju njih trojica koliko mogu, Da Pau igra 32 da Hoze igra 30 i da Ibaka igra recimo 20. Pokvario bi se semafor koliko bi nas nagruvali, e zato oni igraju sa pola snage ceo turnir a ne samo danas. I zato smo mi smesni u odnosu na pre dve godine kada smo ih dobili, neka nas je sramota a najvise Dudu.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Taj Ibaka je nezamenljiv clan finaliste zapada, Kalderon je najbolji spanski plej ikada, Pau ima statistiku koja izuva za tu minutazu. Sad uzmi zamisli da igraju njih trojica koliko mogu, Da Pau igra 32 da Hoze igra 30 i da Ibaka igra recimo 20. Pokvario bi se semafor koliko bi nas nagruvali, e zato oni igraju sa pola snage ceo turnir a ne samo danas. I zato smo mi smesni u odnosu na pre dve godine kada smo ih dobili, neka nas je sramota a najvise Dudu.
                            Pa pogledaj koliko oni imaju godina,mislim na spanske igrace,na sta ce liciti Spanija,kada odu bitni igraci,bice,kao sto smo mi bili 2007 godine...

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ja jesam preterao sa ovo, da su kao govna, jer me nervira generalno pristup nas na ovom takmicenju. Mi igramo kao da nam nije bitno koji cemo da zavrsimo, a OI su u pitanju. Nedopustivo je kako mi gradimo kos i branimo P'n'R, izostanak Velickovica jeste veliki gubitak za nas, ali jedan igrac ne sme da bude toliko vazan, za svaki ozbiljan tim....Drazene, ova Spanija je igrala i protiv Nemacke, pa ih nisu ovako otresli? Treba biti realan, igramo ocajno, ja se iskreno nadam da cemo mi da pobedimo Tursku, ali tesko, veoma tesko.....Mozda su nasi i usli preopusteno u ovaj mec, ali kada su igrale najjace petorke oni su vodili 28 razlike, ejj 28 razlike. Kao da smo Latvia a ne vicesampion Evrope. Nema opravdanja, jednostavno nema.
                              S kim da branimo pik,kad nemamo sem Krleta modernu peticu,to je prosto nemoguce jos kad ti dodje kompletna centarska linija kao spanska,mozes da se slikas.Oni su kompletni i u odbrani i u napadu,imaju i klupu-jednostavno najbolji u svemu sto se centarske linije tice.
                              Jeste,igrala je prtoiv Nemacke i ako neko moze da im parira na centarskoj liniji to je,Nemacka,mozda i Francuska.Odmarali su starijeg Gasola potiv Turske pa su izgubili,eto koliko njima znaci taj Gasol koliko znaci jedan igrac.Mi smo njih bez Gasola dobili prosle godine.Nemacka ima Dirka i Kejmana,sta tu ima da se prica?NIje sa najjacom postavom bilo 28 razlike,Kosta je igrao centra tad,to nije 28

                              Comment


                              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                                S kim da branimo pik,kad nemamo sem Krleta modernu peticu,to je prosto nemoguce jos kad ti dodje kompletna centarska linija kao spanska,mozes da se slikas.Oni su kompletni i u odbrani i u napadu,imaju i klupu-jednostavno najbolji u svemu sto se centarske linije tice.
                                Jeste,igrala je prtoiv Nemacke i ako neko moze da im parira na centarskoj liniji to je,Nemacka,mozda i Francuska.Odmarali su starijeg Gasola potiv Turske pa su izgubili,eto koliko njima znaci taj Gasol koliko znaci jedan igrac.Mi smo njih bez Gasola dobili prosle godine.Nemacka ima Dirka i Kejmana,sta tu ima da se prica?NIje sa najjacom postavom bilo 28 razlike,Kosta je igrao centra tad,to nije 28
                                Nije ni njima bila najjaca postava pogledaj im minute, mene nije vise ni sramota meni je smesno.

                                Comment

                                Working...
                                X