Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ben Arfa - Kaka style!

    Hvala Norwichu (ili Tottenhemu)! Ovu priliku Chelsea ne sme da propusti.
    Inace, mislim da je Tottenhem prilicno dobro igrao na pocetku drugog poluvremena, imali su neke vrhunske akcije, tipa dupli pas Asu-Ekota i Adebayora, ali su se ispromasivali i usledila kazna. Naravno i Norwich je bio dobar i zasluzeno pobedio, s obzirom da su mogli i penal da dobiju u prvom poluvremenu za koji bi Ladley King dobio crveni... Sve u svemu, bas dobra utakmica...
    sigpic

    Comment


    • Gledajuci neki raspored ova tri tima koja se bore za 4. mesto, Spursi imaju najlaksi raspored, bukvalno nijedan tim iznad 10. mesta, ali igraju vrlo lose... Celsi ima jos Arsenal i Liverpul a i Njukasl u toj borbi za 4. mesto, dok Njukasl ima Siti i Everton... Bice jako zanimljivo do kraja...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Gledajuci neki raspored ova tri tima koja se bore za 4. mesto, Spursi imaju najlaksi raspored, bukvalno nijedan tim iznad 10. mesta, ali igraju vrlo lose... Celsi ima jos Arsenal i Liverpul a i Njukasl u toj borbi za 4. mesto, dok Njukasl ima Siti i Everton... Bice jako zanimljivo do kraja...
        Otezavajuca okolnost za Tottenham je sto Bolton-u i QPR-u bukvalno "gori" tako da ce to vrlo nezgodne utakmice biti za njih,jos igraju u gostima,vjerujem da ce tu doci do gubitka bodova,ali ce isto tako i Chelsea da nesto izgubi protiv Liverpool-a i Arsenal-a.Dobro kazes bit ce nezgodno do kraja,ali danas sam ocekivao da ce sigurno dobiti pa se to izjalovilo,sve je moguce...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kiksne li Celzi veceras bice im vrlo tesko da stignu do 4.mesta
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • jel to vi odpisujete SPURSE iz trke za LS

            Comment


            • Ovaj poklon moramo da iskoristimo, igra me ne zanima samo da dobijemo pa makar ga dali i rukom ! Kljucna utakmica veceras,imaju laksi raspored na papiru,al kao sto se i danas pokazalo njime samo zadnjicu mores obrisati.

              Come on Chels

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Otezavajuca okolnost za Tottenham je sto Bolton-u i QPR-u bukvalno "gori" tako da ce to vrlo nezgodne utakmice biti za njih,jos igraju u gostima,vjerujem da ce tu doci do gubitka bodova,ali ce isto tako i Chelsea da nesto izgubi protiv Liverpool-a i Arsenal-a.Dobro kazes bit ce nezgodno do kraja,ali danas sam ocekivao da ce sigurno dobiti pa se to izjalovilo,sve je moguce...
                Pa to kazem, uz ovako ocajnu formu Spursa, ne znas vise sta da ocekujes od njih, a bili su nedodirljivi na trecem mestu, a pogledaj ih sada... Celsi ima sansi, ali s nama igrate, plus Arsenal, a sa Svrakama odlucujete tu borbu, tri jako teska meca, najtezi raspored imate, a izmedju tih tekmi je i 1/2 finale sa Barsom...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne znam za vas, ali mene ovaj Totenhem podseca na Arsenal iz prethodnih godina, nije bas sjajan pocetak, pa se podignu, blizu su da prestignu prve, onda se desi par nezgodnih kikseva, ali se i dalje zadrze na trecem mestu, da bi u poslednja dva meseca sledio totalni raspad u ekipi i u ovom slucaju veci strah od konkurencije.
                  Mogao bi i Njukasl ozbiljnije da pripreti, stagod da uradi u sledeca dva meca njihova odlucujuca utakmica je gostovanje Celziju, pa dolazak Sitija na St. Dzejms Park.
                  Svakako u najpovoljnijoj poziciji je Arsenal, koji ako bi pobedio u sledeca tri kola, ukljucujuci i Celzi sigurno obezbedio mesto koje vodi u LS i mogao bi prvenstvo mirno privesti kraju.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Ne znam za vas, ali mene ovaj Totenhem podseca na Arsenal iz prethodnih godina, nije bas sjajan pocetak, pa se podignu, blizu su da prestignu prve, onda se desi par nezgodnih kikseva, ali se i dalje zadrze na trecem mestu, da bi u poslednja dva meseca sledio totalni raspad u ekipi i u ovom slucaju veci strah od konkurencije.
                    Mogao bi i Njukasl ozbiljnije da pripreti, stagod da uradi u sledeca dva meca njihova odlucujuca utakmica je gostovanje Celziju, pa dolazak Sitija na St. Dzejms Park.
                    Svakako u najpovoljnijoj poziciji je Arsenal, koji ako bi pobedio u sledeca tri kola, ukljucujuci i Celzi sigurno obezbedio mesto koje vodi u LS i mogao bi prvenstvo mirno privesti kraju.
                    Sad si rekao da podsecaju na nas i nikad vise jel jasno ? Nemoj da dobijes Wadinu cjeliju u Doboju -.-
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • To su cinjenice, nista ti ja tu ne mogu.Ako nemas sta pametno reci, zaobidji ovu temu.



                      Be Arfa, Ben Arfa, Ben Arfa, Ben Arfa.....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!

                      Comment


                      • Da mu onaj som nije slomio nogu, gledali bi ga u vecem klubu 100 posto... Fantastican igrac, sam objasnjava iz utakmice u utakmicu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kakva majstorija! Predje covjek 50m i 4 igraca samo tako.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • E moj crni Maricu, ti si hteo da finjaka da kazes da su ASN i TOT dva klasicna primera gubitnickih timova !

                            Comment


                            • Ovo je totalni raspad. Puca na sve strane! Dal je moguce od onakve igre iz sredine prvenstva da smo dosli do toga da moramo da cekamo rezultate drugih timova. Ne budemo li cetvrti, a sve smo blizi tome, moglo bi doci do totalne rasprodaje. A onda opet 8 mesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                E moj crni Maricu, ti si hteo da finjaka da kazes da su ASN i TOT dva klasicna primera gubitnickih timova !
                                no coment

                                Comment

                                Working...
                                X