Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa i ti bi se bio po tunelima kad bi primao po 120000 funti nedeljno+ premije

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Sta fali Kranjcaru ? Pre nekoliko sezona je bio najbolji igrac Porstmoutha. Ja ga mnogo gotivim, treba da dobija vise sanse u Spursima. Nisu bas 11 velicanstvenih, ali trenutno se slazem sa tim da igraju najlepsi fudbal u PL.
      Zna se ko je igrao najlepsi fudbal pre par sezona !
      pustimo vise sta je bilo,ko je nekad kkaakav bio,nebitno je.A sto se tice Kranjcara..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Nije los Niko pratim ga jos od Dinama i Hajduka,on je onaj starinski tip igraca,malo trci,mrzi to da radi,ali zatto potezom moze da rijesi mec,dugim pasom,ili snaznim sutom iz daljine,slobodnjakom,dobro je njega imati u Totenhemovoj rotaciji,treba im.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Dobar je Kranjcar, kao sto rece Manda, malo trci, ali je odlican tehnicar a igra Tottenhema se bazira na odlicnoj tehnici svih igraca i lucidnosti sa lotpom. Uostalom, jel se secate sanse za Bejla pred kraj utakmice sa Liverpoolom? Tad mu je bas Kranjcar dao onaj vrhunski pas u prostor. Inace Tottenhem stvarno melje...
          sigpic

          Comment


          • Kad je Gadafi ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
            Kad je Bin Laden ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
            Juce Ramsey pogodio za Arsenal - umrla Whitney Houston.

            Sta kazete za ovo ?
            Last edited by Tobdzija; 12-02-12, 10:50.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Covek lepo objasnio sve, izvinjavam se za spam
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Perhaps it would have been different had Liverpool shown any sensitivity, had they not convinced Suarez that he did absolutely nothing wrong, had they not alluded to a grand conspiracy in the FA’s corridors of power.

                Suarez is not a racist, that has been accepted by the FA, United and Evra. But he is a fool - and he and Liverpool left Old Trafford on Saturday with no points and no credit.
                Svakako je imidz Liverpula posle svega ovoga opao... Mislim ja ih nikad nisam gotivio, a sad cu jos manje!

                Comment


                • Hari izveo dva napadaca, nadam se da ce to raditi i ubuduce, ocekivao sam jaci otpor Njukasla, ali nista nisu prikazali protiv tima koji je definitivno u najboljoj formi (uz Sanderlend) u ligi. Uzasna partija Celsija na tradicionalno neugodnom gostovanju na Gudisonu, Pijenar prikazao odlicnu partiju, steta sto nije vise igrao u Totenhemu, mislim da bi svakako bilo mesta za njega, pogotovo sada kada su Lenon i vdV povredjeni. Sad gledam Match of the Day, i Arsenalovi igraci se bune sto je Meklin nastavio posle pada Mertezakera, a zaboravljaju da je isto tako Persi uzeo loptu i dao gol kada se Teri okliznuo i pao. Sanderu svaka cast, ipak su igrali produzetke u toku nedelje u kupu, drago mi je i zbog Anrija, nadam se da ce igrati i Ligu sampiona i da ce im pomoci protiv Milana. Svonsi toliko nije imao srece protiv Norica, sjajna utakmica, ocekujem da ce Mekehran imati prilike da se pokaze tu. Mozes i Mark Dejvis su pokazali zbog cega su medju najboljim mladim igracima u ligi, Bolton iz godine u godinu uzima kvalitetne igrace na pozajmicu, i mislim da ce Myachi iz Arsenala nastaviti tu tradiciju. Tvrodglavost Pjulisa po pitanju prvog golmana kostala ga je utakmice protiv Fulama, Begovic je kvalitetniji golman i mora da brani pre Sorensena, definitivno.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Svakako je imidz Liverpula posle svega ovoga opao... Mislim ja ih nikad nisam gotivio, a sad cu jos manje!
                    A sta su trebali da urade, nije mi jasno?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      A sta su trebali da urade, nije mi jasno?
                      Da ne podrzavaju toliko igraca koji je napravio glupost, vec da lepo priznaju gresku... A ne, oni su pricali da se vodi zavera protiv njih!

                      Kao sto vec pise, nije rasista ali je budala. A Daglis koji ga je podrzavao kroz ovaj period i koji ga je najvise branio je ispaljen na nikad gori nacin...

                      It was just the latest episode in Suarez’s list of shame, but perhaps the most damaging. After a week in which all parties spoke of their desire to move on, after his manager, Kenny Dalglish, insisted his striker would shake hands with the Manchester United defender.
                      EDIT: I onda posle meca ovakva izjava...

                      Dalglish denied knowing that Suarez had refused Evra’s handshake to Sky Sports News after the match, saying: “I never knew he never shook his hand.

                      “I’ll take your word for it but I don’t know. I wasn’t there, I never saw it.
                      Last edited by Sir Giggsy; 12-02-12, 12:34.

                      Comment


                      • Trebali su da osude odmah postupak Suareza i da se Suarez javno izvine Evri,ne da se izvinjava igracima LFC,koji se njima ima izvinjavati?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Da ne podrzavaju toliko igraca koji je napravio glupost, vec da lepo priznaju gresku... A ne, oni su pricali da se vodi zavera protiv njih!

                          Kao sto vec pise, nije rasista ali je budala. A Daglis koji ga je podrzavao kroz ovaj period i koji ga je najvise branio je ispaljen na nikad gori nacin...
                          Normalno je da ce podrzati svog igraca javno i da atmosfera izgleda na nivou, a niko ne zna sta pricaju u 4 zida. Kad je izrecena kazna, postavio sam ovde saopstenje u kom se videlo da je klub promenio pricu kad je video dokaze. Ono sto im je zasmetalo i sto je pisalo u istom tom saopstenju je to sto Evra nije kaznjen par meceva za svoje "Bezi Juznoamerikanac". Nisu se zalili jer je Suarez vise puta izgovorio cuveno negro i mogao je da dobije jos vecu kaznu.

                          Kenny : "If someone accused me of being a racist & I know wholeheartedly that I am certainly not, I wouldn't want to shake their hand either."
                          Nije Kenija niko ispalio.
                          sigpic

                          Comment


                          • @vladadream

                            Zaboravljas na to da se on tom prilikom povredio a i nije bas najbrzim trkom isao ka toj lopti.Meni se ta situacija cini da nije u duhu fer-pleja zato sto se defanzivac u toj situaciji povredio, a protivnicki igrac je to iskoristio i postigao gol.

                            Bilo kako bilo, pravda je na kraju bila zadovoljena.
                            Sanderlendu u prvom poluvremenu nije dosudjen penal.

                            Comment


                            • Kenny Dalglish insisted his striker would shake hands with the Manchester United defender.

                              Hm... ili Daglish laze ili je ispaljen kao sto sam rekao. Nebitno, ne ocekujem od tebe da ces biti objektivan...tj zapravo bi se iznenadio, jer to bi od tebe najmanje ocekivao.

                              Ali sto se tice slucaja sa Mertesakerom, za razliku od Terija koji se okliznuo, Per je sam sebe sapleo i pritom se povredio... Tako da ne bih poredio ta dva slucaja. U svakom slucaju, cudi me da se to nije pre dogodilo kakav je smotan!

                              Salim se malo naravno, uvek sam ga cenio kao stopera... Jedan od najboljih u Bundesligi, ali za sada se jos nije preterano dokazao u Engleskoj ali ima vremena.

                              Comment


                              • Da se rukuje sa covekom zbog koga je propustio 10 utakmica? Da nije mozda trebalo i cvece da mu donese? Tuzibabe, mars iz fudbala!

                                sto se Meklina tice, covek je uradio ono sto je najbolje za njegov tim, bio je na 20 metara od gola i logicno je da ce u takvoj situaciji pre krenuti ka golu nego izbaciti u aut. da se desilo na sredini terena, sigurno je da bi epilog bio drugaciji
                                Last edited by vladream; 12-02-12, 12:50.

                                Comment

                                Working...
                                X