Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miki7878 View Post
      Jos citi i tu smo!
      Niste jos ni Junajted prestigli.
      sigpic

      Comment


      • U njukastlu Kruel,Kolocini i Ba su neverovatni. Bas bi voleo makar jednog od njih u Totenhemu. Bas me zanima sta ce biti sa njima na kraju januara.
        sigpic

        Comment


        • Ba,Cabaye i navijanje

          Nedostajao je ligi sigurno ovakav Newcastle mada i dalje mislim da nece moci dalje od sedmog mjesta ali iza ove sestorke koja se napravila najbolji tim sigurno.United ocajan veceras i njihova jedina sansa za titulu je Mancini i neke njegove gluposti.Newcastle-u ce sigurno mnogo nedostajati Ba i Tiote sada kada odu na Africki kup.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Niste jos ni Junajted prestigli.
            Znam. al kad se izjednacimo onda cemo se i mi nesto pitati
            sigpic

            Comment


            • Koje demoliranje. Bravo za Bolton,vracaju se. Bogdan ono nije nikako mogao braniti, nenormalan let lopte !

              Kejhil meni moze da ga sisa sto oce 120 000, evo mu ga na , da nisi mozda najbolji igrac na planeti. Ako nece za 70, ne mora ni da dolazi sto se mene tice.

              Comment


              • Originally posted by miki7878 View Post
                Pa gde si ti do sada? Znam da si bio aktivan na drugim forumima, al tamo je nekako postalo jalovo. Konacno da nam se pridruzio jos jedan fan buduce sampionske ekipe.
                Vidim da nema leka na drugim forumima gde je tema sa Premijer ligom slabo posećena, pa se setio da sam ovde član od kako su najavili da će prenositi PL. I navratio da vidim šta se dešava.

                Nedostajo si i ti meni Miki, zadnje 2 godine su nabolje od kada pratim Pevce, tako da i treba da uživamo.

                Comment


                • Originally posted by miki7878 View Post
                  Znam. al kad se izjednacimo onda cemo se i mi nesto pitati
                  I mi kada stignemo City, i mi cemo se pitati.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Koje demoliranje. Bravo za Bolton,vracaju se. Bogdan ono nije nikako mogao braniti, nenormalan let lopte !

                    Kejhil meni moze da ga sisa sto oce 120 000, evo mu ga na , da nisi mozda najbolji igrac na planeti. Ako nece za 70, ne mora ni da dolazi sto se mene tice.
                    Onaj Samba je meni mnogo bolji. On jede loptu. Isto ni Rednap jos na leto nije mogao da dogovori uslove sa Kejhilom pa ga nije doveo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Cahill je ambiciozan... On bi da ima platu kakvu imaju Lampard, Terry, Drogba itd., ljudi koji su dokazana svjetska klasa a on se jos nije dokazao u vecem klubu a kamoli u svijetu. Pa kada jedan Mata ima platu oko 70k ili manju, sta on umislja...

                      I ne treba mu dati, ovdje u potpunosti podrzavam Boasa i upravu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Man United čudno igra ove sezone. Sjajan start, pa onda Runija nigde nema 8-9 kola, sad su pre ovoga 2-3 utakmice Vulvsima, Fulamu i Viganu dali 14 komada i sad odjednom u banani. Dva vezana poraza, očajna igra, opet problemi sa Runijem. Ispali iz LŠ. Baš netipično za njih.

                        Njukastl dobar, biće pogodjeni kad im odu igrači na Afrički kup nacija.

                        Comment


                        • Strasne golove primamo. Pod hitno treba reagovati po pitanju golmana, pa ovo je necuveno. S ovakvom igrom vec mozemo cestitati Sitiju na tituli. Ali kada vidim kako ide ostalim timovima onda mi je lakse :P

                          Kakav gol Howarda.. strasno

                          Comment


                          • Originally posted by Lineker View Post
                            Man United čudno igra ove sezone. Sjajan start, pa onda Runija nigde nema 8-9 kola, sad su pre ovoga 2-3 utakmice Vulvsima, Fulamu i Viganu dali 14 komada i sad odjednom u banani. Dva vezana poraza, očajna igra, opet problemi sa Runijem. Ispali iz LŠ. Baš netipično za njih.

                            Njukastl dobar, biće pogodjeni kad im odu igrači na Afrički kup nacija.
                            Inace za sve koji misle da je United kao slab ove sezone - Ovo im je NAJBOLJI start u istoriji Premier Lige...
                            Naravno svetski su se zajebali u Ligi Sampiona, ispali iz najlakse grupe ikada. A inace su u ligi mnogo bolji nego prethodne sezone, ali dzabe kad je City jos bolji.
                            Nisam gledao tekmu veceras, ali me ne cudi rezultat, Newcastle bas tesko gostovanje, Demba Ba sabija, i kao sto ste svi rekli odlicno je sto su se vratili.
                            Jedva cekam City - United sledeci vikend u FA Cupu...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Strasne golove primamo. Pod hitno treba reagovati po pitanju golmana, pa ovo je necuveno. S ovakvom igrom vec mozemo cestitati Sitiju na tituli. Ali kada vidim kako ide ostalim timovima onda mi je lakse :P

                              Kakav gol Howarda.. strasno
                              Lindegard je bio mozda kriv kod drugog gola sto nije stavio i petog igraca u zivi zid. Ali sta reci momku kojem je samopouzdanje do neba i koji misli da je najbolji golman na planeti. On je cak i dotakao loptu, al bio je predaleko da je dovati, a sut je bio i precizan i jak tako da mu ne bi zamjerio previse. On je po meni bolji od De Hee.
                              Stvarno ne znam za sta je kriv Lindegard, sto ne krivis Runija sto je promasio onu priliku kod 2-0? Ili mozda Berbatova koji nije ni za Decic iz Tuza.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jos sam nesto zaboravio.
                                Jel potrebno da vam govorim da je Tim Howard 4 godine branio u Junajtedu?

                                Comment

                                Working...
                                X