Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A mozda osvoji i titulu ove sezone, a sledece sigurno ce igrati LS... A pritom ce biti bogatiji za par miliona.

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Za sve koji misle da je City igrao sa 3 zadnja vezna - Zar niste primetili da Yaya Toure moze da igra i ofanzivnije, sto je danas i bio slucaj? A ni ta 2 zadnja vezna nisu klasicni zadnji vezni kao npr. sto je bio Makelele. Nego kako vam se cini Nasri od kad je u City-ju? Meni deluje nekako prosecno, nema neke specijalne poteze, ne mislim samo na driblinge, nego makar da ga vidim da odigra dupli pas i sl.
      Ako De Jong nije klasicni zadnji vezni,onda ja ne znam nista,sve sto on i Barry rade cijelu utakmicu je dodaju loptu prvom do sebe ili svaka lopta ide nazad bez ikakvog rizika,Barry je istina probao da rizikuje jednom juce i bacio Sunderland u kontru,ako zelis pobjedu protiv slabijeg tima od sebe nikako ne bi njih dvojica trebali da igraju a jedan umjetnik David Silva sjedi na klupi.Jedina njihova funkcija na terenu je presjecanje protivnickih napada,a i od ono malo napada koje je Sunderland imao juce oni nisu presjekli gotovo nista

      Sto se tice Toure-a on ima ofanzivniju ulogu u ovoj formaciji ali je mnogo slabiji igrac ako je on zaduzen da nesto "iskreira" za ekipu jer on nije takav igrac,on kida kada Silva igra s njim jer se medjusobno nadoponjavaju,sve se vidjelo juce dok Spanac nije usao da Yaya nije napravio apsolutno nista,pardon jeste kad nema loptu kod sebe ne uzima je nikad normalno,nego pravi idiotski faul obavezno i onda se buni,ne zna ni on zbog cega

      Nasri juce nije predriblao igraca,nikog,niti jednom...kad to ne radi sa 24 godine,ne znam kad ce,a znao je nekad sjecam se
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Moze li El Nino do gola danas?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Koja je sad ovo fora sa guranjem Ramiresa na krilo?
          sigpic

          Comment


          • Prvih 15-20 minuta je bilo dobro. Torres namjestio 2 sanse. U jednoj se nasao Mata ali je Henessy odbranio, a u drugoj Lampard nije uspio najbolje zahvatiti loptu a i igrac Wolvesa se isprijecio. Ostatak prvih 45. minuta ocajan... Ja ne znam sta se desi u njihovim glavama pa da odjednom prestanu trcati i zalagati se.

            Da obradujem ostale navijace, novi kiks je na vidiku. Nista se ne brinite...

            @Nash

            Danny i Kalou povrijedjeni, a Malouda bolestan.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • dal je moguce da je celski ovako los? nisam ih odavno gledao al ovo je bas jadno...

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                dal je moguce da je celski ovako los? nisam ih odavno gledao al ovo je bas jadno...
                Najgore (najbolje) od svega je sto je ovo danas napredak u odnosu na meceve protiv Fulhama i Ville. Kao sto rece Mumi u prvih 20-ak minuta su bili prilicno dobri, ali narednih 15-ak je proslo u vrlo napetoj atmosferi i mnogo prekida sto ne odgovara nijednoj ekipi. Taj period je poceo nakon onog starta Lamparda za koji je realno mogao i crveni da dobije, mislim da ga je samo reputacija sacuvala, i sto se odmah izvinjavao. Generalno mislim da mnogo bolje kontrolisu mec, igraju sa vise presinga, i ne dozvoljavaju sanse Wolvesu iz igre, mada su iz prekida imali 2... Cini mi se da je ovo neka 4-2-3-1 formacija, Lampard i Mata odlicno saradjuju, samo kad bi Torres zaboravio na ovo izvlacenje na stranu mozda bi i dobio neku loptu u prostor od ove dvojice...
                sigpic

                Comment


                • Joj Ramiresa al' prikuca.

                  Aj samo nek je usla u gol. Ne interesuje me ko je zabio.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Makar posle prekida, samo da udje...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • kakva radost kakvo veselje, ko da su osvojili ligu sampiona
                      valjda ce ga i torres zabiti, mene bi bilo sramota da sam toliko placen a da gol nisam dao 20godina

                      Comment


                      • Toresu da se promeni pozicija! Na sredini terena i radi nešto korisno za razliku od napada gde se očekuju golovi, a ne da se navijači zadovoljavaju njegovim asistencijama i dobrom kretnjom...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Nek ide sve u 3 kurca! Ovo vise nije normalno!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • jebote koji slepci

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Toresu da se promeni pozicija! Na sredini terena i radi nešto korisno za razliku od napada gde se očekuju golovi, a ne da se navijači zadovoljavaju njegovim asistencijama i dobrom kretnjom...
                              Sto je fora i ne igra on toliko lose kad se pogleda ali mu ne daju lopte. Dzerard i on su mogli zmureci da igraju, jos Suarez sa njima ali on je hteo veci klub i dovoljan za njegove ambicije. Naosvajace se bogami vec ove sezone.

                              Evo 1:1, stvarno neverovatno da Celsi tako lose igra.
                              sigpic

                              Comment


                              • to bre!!!

                                Comment

                                Working...
                                X