Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pa ja nisam rekao da nije ali ti je svima tako, ne znam sta ste ocekivali danas. Stouk je jedno od gostovanja gde moras biti zadovoljan bodom. Ovo nije vas kiks.

    Smesno je da se vi zalite na sudije, to je isto kao kad bi se ja kao navijac Partizana zalio na sudjenje, mnogo smesno.
    Nemam nameru da se raspravljam sa tobom.

    A ovo boldovano ne znam kako da prokomentarisem... Kad je nesto penal, onda je penal. Kad je nesto faul, onda je faul. Kad je crveni, onda je crveni. Nema tu "smesno je da se vi zalite na sudije".

    Al necu da ulazim u polemiku sa tobom.

    Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Nemas ti pravo da karakterises druge, za sad samo usmena opomena.
    krenuo Staljin da se razracunava sa "politickim" protivnicima .
    Last edited by ExEric; 24-09-11, 20:21.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Nemam nameru da se raspravljam sa tobom.

      A ovo boldovano ne znam kako da prokomentarisem... Kad je nesto penal, onda je penal. Kad je nesto faul, onda je faul. Kad je crveni, onda je crveni. Nema tu "smesno je da se vi zalite na sudije".

      Al necu da ulazim u polemiku sa tobom.
      Ko te tera na raspravu?

      Ja ti samo kazem kako stvari stoje na Britaniji i da se tamo ni Barsa ne bi naigrala fudbala.

      A posle 2 gola iz ofsajda, jeste smesno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Nikako ne vidim sta ima dobro u tome sto je De Gea igrac utakmice...to se jedino moze protumaciti kao "u odbrani je bila promaja pa su se svi redom redjali na njega,ali on je to nekim cudom skinuo...hmmm dakle Stouk ih je smlatio"
        To znaci da je man. dobio golmana za narednih 15 godina

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ko te tera na raspravu?

          Ja ti samo kazem kako stvari stoje na Britaniji i da se tamo ni Barsa ne bi naigrala fudbala.

          A posle 2 gola iz ofsajda, jeste smesno.
          Vazi baki .

          Povlacim se !
          sigpic

          Comment


          • Posle 3:0, posle 4:0, posle 5:0, posle 8:2... jeste izuzetno smesno!

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Posle 3:0, posle 4:0, posle 5:0, posle 8:2... jeste izuzetno smesno!
              Vama svaka cast na tome, prvi sam pohvalio tu igru ali nema potrebe vi o sudijama da pricate. Sami ste ranije rekli da se sudijske greske vrate, sad se vratilo i idemo ispocetka.
              sigpic

              Comment


              • Ok, necu se zaliti na sudije...

                Ali eto, onda cu se zaliti na FA koji suspenduje Ferguson-a nakon sto on izjavi da je sudija napravio radikalnu gresku, sto i jeste, onda sto suspenduje Rooney-a zato sto je ovaj psovao posto je proslavljao gol, e na to cu se zaliti!

                Zalicu se na to sto FA nije naknadno kaznio Carragher-a posle onog krvnickog starta nad Nanijem...zadovoljan!

                Uopsteno sada jedan komentar, ne odnosi se na tebe licno Nash mada ti se izdvajas iz mase... A to je da mi ne shvatljivo da Mod-ovi, Admini ovako komentarisu. Oni bi trebali da budu tu da smirivaju strasti i da budu korektni i objektivni a ne da dolivaju ulje na vatru!

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ok, necu se zaliti na sudije...

                  Ali eto, onda cu se zaliti na FA koji suspenduje Ferguson-a nakon sto on izjavi da je sudija napravio radikalnu gresku, sto i jeste, onda sto suspenduje Rooney-a zato sto je ovaj psovao posto je proslavljao gol, e na to cu se zaliti!

                  Zalicu se na to sto FA nije naknadno kaznio Carragher-a posle onog krvnickog starta nad Nanijem...zadovoljan!

                  Uopsteno sada jedan komentar, ne odnosi se na tebe licno Nash mada ti se izdvajas iz mase... A to je da mi ne shvatljivo da Mod-ovi, Admini ovako komentarisu. Oni bi trebali da budu tu da smirivaju strasti i da budu korektni i objektivni a ne da dolivaju ulje na vatru!
                  Ja sam tu da smirujem masu kad dodje do medjusobnog pljuvanja, psovanja, spamovanja i ostalog. O sudijama nije greh pricati, samo je tema koju mnogi zele da izbegnu. Ako se komentarise na normalan nacin, nikakvih problema nece biti.

                  A korektan sam i objektivan kao i svi ostali. Da nisam, ne bi me navijac Mancestera postavio za jednog od dvojice glavnih za ovaj deo foruma, drugi je takodje navijac Liverpula.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nije greh o sudijama pricati, naravno da nije... Ali ocigledno da navijaci Liverpool-a najvise o njima pricaju tj zale se na njih bas zbog Manchester-a...

                    EDIT: Nemam pravo da karakterisem druge... Ahm, a mi smo mnogo smesni znaci... Meni dovoljno...

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Nije greh o sudijama pricati, naravno da nije... Ali ocigledno da navijaci Liverpool-a najvise o njima pricaju tj zale se na njih bas zbog Manchester-a...
                      Vi ste danas poceli sa sudijama, ja sam se nadovezao na to i ponovio sta ste vi rekli kad sam ranije pricao na tu temu a to je da se sudijske greske vracaju. Sad su se vratile i ne vidim problem.

                      Prvi cu reci i kad nama bude nesto poklonjeno, ne boj se. Samo uzivaj u igri svog tima koja je odlicna.

                      Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      EDIT: Nemam pravo da karakterisem druge... Ahm, a mi smo mnogo smesni znaci... Meni dovoljno...
                      Vama licno nije receno nista.
                      Last edited by Casiraghi; 24-09-11, 21:05.
                      sigpic

                      Comment


                      • Tvoje reci:

                        Smesno je da se vi zalite na sudije, to je isto kao kad bi se ja kao navijac Partizana zalio na sudjenje, mnogo smesno.

                        S time vi si verovatno mislio na navijace i pristalice kluba Manchester United-a, a ja sebe smatram jednim od njih tako da ja to shvatam licno!

                        Comment


                        • Nisam hteo da posezem za ovim, ali eto posto Nash stalno prica kako je smesno da se mi zalimo, zbog 2 ofsajda, voleo bih da prilozim sledecu sliku.

                          Drogba-Offside.jpg

                          Ovaj "incident" se zbio 3. aprila 2010. 5 kola do kraja prenstva Junajted je imao bod vise nad Celzijem i onda je usledio medjusobni duel, koji su Plavci dobili sa 2-1 golovima Dzo Kola i Drogbe iz slike koju vidite. To je bio I preloman trenutak te sezone. II preloman trenutak se zbio 2. maja kada su u pretposlednjem kolu igrali Liverpul i Celzi na Enfildu. E tada je Captian Fantastic S.G. imao loptu na oko 40-ak metara od svog gola, okrenuo se i dodao je Drogbi. Msm to nije bitno za celu pricu, ali samo pokazuje izvesne "manire" nekih ljudi.

                          Dakle, 1 gol iz cistog ofsajda (ne minimalnog, ne nekog za tesku procenu) je Junajted kostao titule te sezone.

                          Ovo nema veze sa navijacima Celzija, odmah da napomenem.

                          A ti meni posle pricas da mi PRVI ne bi trebalo da se zalimo na sudije??? + svi oni razlozi koji ti je Sir Giggsy izneo malopre.

                          E pa baki, toliko su nas unistavali prethodnih godina, da ne da treba da budemo prvi, vec i prvi i drugi koji ce da se zale na sudije.

                          Nema utakmica sa Stoukom nikakve veze sa ovim, kao sto sam rekao za mene nije bilo penala. Ali ima veze to sto si odmah krenuo da pljujes pa Junajtedu kao da smo neka mafija kojoj niko ne sme da prismrdi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko vas je stetio prethodnih godina? Tada i kada jos?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ko vas je stetio prethodnih godina? Tada i kada jos?
                              Hahah, pa jel jedna titula malo? Ti si vristao kada je Veb iskljucio Dzerarda i dao penal Junajtedu(koji ruku na srce nije bio) u FA kupu. E FA kup! III ili IV kolo.

                              Da se Nash razumemo. Sudisjkih gresaka (ili kradja, ako oces) ima stalno. Nekad za tebe, nekad protiv tebe. To je fudbal, i to jednostavno mora da se prihvati. Ja samo po poslednji put zelim da ponovim(i neci vise oko toga, postajem dosadan drugima) da je meni zasmetao samo tvoj stav, nista vise. Ne sudija, ne utakmica sa Stoukom, ne ovo, ne ono. Tvoj stav - "smesni ste da se zalite na sudije". Pa jbt jer smo mi to privilegovaniji od Barse kad ne smemo da zucnemo rec o sudijama. Jer smo mi neka masonska posast na koju ne sme da se pogleda a kamoli da se sudi nesto protiv njih... Osteceni smo i davano nam je kao svim drugim jakim klubovima. Nismo mi nikakav izuzetak, pa da imas takvu konstataciju.

                              Toliko.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Hahah, pa jel jedna titula malo? Ti si vristao kada je Veb iskljucio Dzerarda i dao penal Junajtedu(koji ruku na srce nije bio) u FA kupu. E FA kup! III ili IV kolo.

                                Da se Nash razumemo. Sudisjkih gresaka (ili kradja, ako oces) ima stalno. Nekad za tebe, nekad protiv tebe. To je fudbal, i to jednostavno mora da se prihvati. Ja samo po poslednji put zelim da ponovim(i neci vise oko toga, postajem dosadan drugima) da je meni zasmetao samo tvoj stav, nista vise. Ne sudija, ne utakmica sa Stoukom, ne ovo, ne ono. Tvoj stav - "smesni ste da se zalite na sudije". Pa jbt jer smo mi to privilegovaniji od Barse kad ne smemo da zucnemo rec o sudijama. Jer smo mi neka masonska posast na koju ne sme da se pogleda a kamoli da se sudi nesto protiv njih... Osteceni smo i davano nam je kao svim drugim jakim klubovima. Nisamo mi nikakav izuzetak, pa da imas takvu konstataciju.

                                Toliko.
                                U istoj toj sezoni ste imali penal Valensije koji nije bio i tako dobili 2:1 bas nas. Sa tim mu to dodje 2 boda manje i opet isto. Celsi je zasluzeno sampion. A poslednjih godina ste imali nesto vise sudijskih odluka u svoju korist od ostalih. Sa Barsom se ne mozete porediti ni vi ni bilo ko drugi, ono niko ne moze da pokrade sto oni mogu.

                                A ovo je forum i mesto gde drugima smetaju tudji stavovi. Da svi imamo isti stav, smorili bi se i ti i ja i ostali i lepo zakljucali server.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X