Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Torres

    Realno odlicna utakmica,sa puno sansi,golova,lepih poteza.Ali poptuno je neverovatno sta je Torres promasio,a tek Runijev promasen penal,koliko paradoksalno..
    Iskreno,ja mislim da je Celzi zasluzio remi,ali nisu iskoristili svoje sanse,Torres i Ramires pogotovo,a UTD im je dao u prvom poluvremenu 3 gola iz 3 sanse,plus prva 2 gola su diskutabilna.
    Last edited by Kalu; 18-09-11, 17:47.
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Au sta promasi El Nino....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • LOL Fail Nino

        Comment


        • I napokon.. najtezi dio dana je prosao.. svaka cast svim igracima, odlicna partija. Bilo je malo propusta ali Alex ce to srediti do sljedeceg kola, siguran sam...

          Sad idem malo odmoriti i onda cu gledati kosarku, pa se malo na Napoli ubacivati.

          Comment


          • I sto je najgore,svi ce pamtiti njegov promasaj,a ne postignut gol.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Jao Torres, sta uradi lik, mogao je hat-trik da postigne, imao je i onu sansu iz voleja sredinom drugog poluvremena.
              Sve u svemu Chelsea u napadu vrlo dobar, osim zavrsince, u odbrani diskutabilno, mada nisu imali srece kod prva 2 gola, ali su i mogli bolje da ih odbrane.
              Mislim da ce Chelsea u nastavku poceti da resava sve probleme, i da ce na kraju konkurisati za titulu, ali brine me dubina u ekipi. Mislim da bi mogli nekog veznog da dovedu u januaru.

              P.S. Sta mislite jel ono bio penal nad Nanijem?

              I da, da li je moguce toliko promasenih praznih golova u jednoj utakmici?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Funkerman View Post
                LOL Fail Nino

                Nisam vidio ovo gledam odbojku,samo cu reci da ovaj covjek mora na klupu odmah,ma daj neka trenira,neka igraju drugi.

                @Toni
                Jeste bio penal po meni,usao je imao loptu u nogama,i onda je srusen,mali dodir,ali dovoljan.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odlican mec. Celsi iako je izgubio sa 2 gola razlike, objektivno gledano bolji rival. Krivi su sto su previse toga promasili a nisu nista mogli tu sto su pokradeni mada da su iskoristili sanse opet bi pobedili i pored toga. Mancester nije bio na svom nivou i pokazali su da i oni imaju svoje slabosti, samo je za to trebao pravi rival u dobroj formi. Videcemo da li ce kiksnuti i kada a i kako ce nastaviti da igraju posle toga. Siti je nacet, videcemo da li ce pasti posle ovoga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Torres
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Fantasticna utakmica!!!

                      Zadovoljan sam igrom Chelsea-ja, dosta vise prilika su kreirali, ali kada Ramires i Torres promase ono, onda dodje kazna. Zaista je nevjerovatno sta je promasio...ovo ce biti jos jedan psihicki udarac za njega, nazalost. Valjda ih ovaj poraz nece uzdrmati i da ce nastaviti sa pobjedama, u januaru mozda jos jedan vezista da dodje i to je to. Pokazalo se da je United itekako ranjiv, ali opet mi je neshvatljivo sta su sve promasili....
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Tony, po meni nije bio penal, mada su me 2 ofsajda toliko iznervirala kao da je Liverpul igrao pa mi nista verovatno ne bi bilo penal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Tony, po meni nije bio penal, mada su me 2 ofsajda toliko iznervirala kao da je Liverpul igrao pa mi nista verovatno ne bi bilo penal.
                          Ma ne znam kako je sudija uopste video onako mali kontakt Bosingwe i Nanija, nije imao ni dobar ugao da vidi, al ajde, promasio je Rooney, pa na kraju nije nista promenilo.
                          Koje razocarenje rezultat, posle toliko sansi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ladno je moglo da padne duplo vise golova.
                            Tores je mogao danas da postane pukovnik, a zavrsi kao pokojnik.
                            Al nema sumnje da ce da zaredja golove, valjda ce ovaj gol barem malo da mu podigne samopouzdanje.
                            Svako kolo donosi novog povredjenog igraca Mancestera.

                            Comment


                            • Originally posted by Funkerman View Post
                              LOL Fail Nino


                              Ovo mi je pravo tuzno vidit kad se samo sjetim kako je ovaj igrac igrao za Atl.Madrid i Liverpool

                              Al opet nadam se da ce se vratit u formu jer znam kakav je majstor u pitanju ( samo da povrati samopouzdanje sto je nekad imao )
                              Last edited by Rossonero; 18-09-11, 18:45.

                              Comment


                              • Gol Smolinga je bio cist ofsajd...ne znam jel sudija mogao da vidi,ali gol je svakako neregularan.Ovo kazem zbog "Junajted krade kad god moze".Kada je Evans uputio loptu ka Naniju ovaj je u tom djelicu sekunde bio u ofsajdu,ali posto je lopta letjela 50 metara on se odmah vratio nazad koji metar...grevota bi bila onakvu majstoriju ponistiti zbog cm ofsajda u onim okolnostima..
                                Dzons je jos jednom pokazao kakva je zivotinja.Lopta je srecno dosla do Runija i on se nije bunio

                                U prvom poluvremenu je igrao Celsi a Junajted kaznjavao i davao golove.I Toresa i Ramiresa treba govnavom motkom po glavi!Sram ih bilo za promasaje(mislim na Toresov iz prvog poluvremena..o drugome cu u narednim redovima ) Meireles i Lampard su odigrali ocajno...pa ne znam moze li gore od onoga.

                                Tores je odlicno reagovao kod gola.Mislio sam da ce i ono promasiti :P Junajted je u drugom bio konkretniji.Igrali su dosta bolje nego u prvom.Zao mi sto se Smoling povrijedio,mada vjerovatno nije nista ozbiljno.To je omogucilo Valensiji da zablista kao desni bek
                                Kako je Nani otresao onu precku!Po pravilniku ono je bio penal,po mom misljenju mek za Premijer ligu.Kako god,tu kradje nije bilo.Nesrecni Runi...lako je mogao i danas do het-trika.Posto je rezultat bio na strani Junajteda nije bilo potrebe da se sudi jos jedan penal onda kada je Ivanovic rukom izbacio loptu u korner.Mislim da je i Kol zasluzio crveni..morao je sudija da ga da.Lopta je vec bila van terena i ono je bio zakasnjeli,mesarski start..rekao bi sa jasnom namjerom.Momak je bio nervozan jer su ga Nani i Valensija unistili...

                                Neki ce reci da je Celsi zasluzio remi.Ja kazem da nije..ko im je kriv sto imaju idiote u ekipi.Do danas sam mislio da ono ne moze da se promasi.Hvala Toresu sto nam je pokazao da je sve moguce,kada se ne pitas sa nogama.I Berba se obrukao..ono je morao da pogodi.

                                Zasluzena pobjeda Junajteda.Moglo je biti obratno.Ovi su se tri puta obrukali,pogotovo Tores.I Junajted je mogao vise.Precka Nanija,promasen penal,stativa Runija,promasaj Berbe..

                                Na kraju dana.Junajted prvi na tabeli,Runi najbolji strijelac,Jang najvise asistencija,gol razlika 21:4

                                Comment

                                Working...
                                X