Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasna utakmica,mora se i snimak pogledati jer sad pokusavam da se sjetim svih sansi i nema sanse.Koliko tempa,borba otvorenog garda,fudbal u najboljem izdanju.Mozda je Celsi i zasluzio bolji rezultat,cinjenica je i da je prvi gol bio iz ofsajda,ali golovi su stvarno bili prelijepi.Nevjerovatan je promasaj Toresa,fali ta zavrsnica i bice sve teze posto je Drogba u godinama i problema sa povredama ce sve vise biti,a on je ta pokretacka snaga.Steta sto se Runi onako okliznuo,medjutim danas je pokazao jedan velikikvalitet,mogao je da da gol,da dodje do 10. vec danas,ali je zelio da namjesti Berbi da se i on upise.Svaka cast za to

    5 od 5,posle 26 godina smo to ponovili i nema stajanja
    GLORY GLORY!
    sigpic

    Comment


    • Valjda je sada svima jasno zasto sam tvrdio i posle citija i posle junajteda da ce Totenhem biti cetvrti! A vi ste me pitali da li sam normalan? Ovo danas je moglo biti i puno gore. A iskljucenja Igraca liverpula pokazuju totalnu nemoc u ovoj utakmici.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miki7878 View Post
        Valjda je sada svima jasno zasto sam tvrdio i posle citija i posle junajteda da ce Totenhem biti cetvrti! A vi ste me pitali da li sam normalan? Ovo danas je moglo biti i puno gore. A iskljucenja Igraca liverpula pokazuju totalnu nemoc u ovoj utakmici.
        Sta pricas ti ? Ti kao da sezona pri kraju pa znas sigurno da ce biti 4. mozda bude 5. mozda 6. ko zna.MOzda osvoji titulu,mozda liverpool osvoji titulu, i chelsea je prosle sezone poceo ka Manchester pa vidis kako je prosao.

        Comment


        • Ja isto mislim da mogu da budu 4.
          Naravno Liverpul ima prednost,ali Totenhem ima odlicne igrace i odlicnog trenera ;)
          Nego,Mancini nema dovoljno igraca
          http://www.mondocafe.me/fudbal/manci...graca-1134.php
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ja isto mislim da mogu da budu 4.
            Naravno Liverpul ima prednost,ali Totenhem ima odlicne igrace i odlicnog trenera ;)
            Nego,Mancini nema dovoljno igraca
            http://www.mondocafe.me/fudbal/manci...graca-1134.php
            Kakav car..

            Lik ima odlicnu ekipu ovu sada, i cim je jednom kiksnuo odmah treba nova pojacanja....
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja isto mislim da mogu da budu 4.
              Naravno Liverpul ima prednost,ali Totenhem ima odlicne igrace i odlicnog trenera ;)
              Nego,Mancini nema dovoljno igraca
              http://www.mondocafe.me/fudbal/manci...graca-1134.php
              Slazem se sa Mancinije,treba mu jos Xavi,Inista i Fabregas,i mozda Mesi xD
              I onda bi mozda bio zadovoljan.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Slazem se sa Mancinije,treba mu jos Xavi,Inista i Fabregas,i mozda Mesi xD
                I onda bi mozda bio zadovoljan.
                I jedan Ronaldo na klupi da sjedi...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ono sto mu ne bi lose doslo bez zafrkancije je jedan dobar stoper,meni se onaj Kompany ne svidja nikako,mogao bi jedino tu jos jednog naci,a za ostale nije normalan
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Slazem se sa Mancinije,treba mu jos Xavi,Inista i Fabregas,i mozda Mesi xD
                    I onda bi mozda bio zadovoljan.
                    Tad bi vjerovatno imao malo defanzivaca , pa bi posegnuo za Piqueom , Alvesom i mozda Abidalom
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • jbt,Bolji je Aguero od Toresa...;) Aguero igra tako dobro,tako diiiiiiiiiiiivno(sto bi rekao Viskovic) fanstasticno se snasao,dok ovaj znaci sta je promasio juche,auuu znaci majke mi,ne mogu da vjerujem...ne govorim zbog tog,nego generalno...Tores jos nije imao 'svoj mec'...a slovio je za ubicu
                      Aguero igra fenomenalno


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ono sto mu ne bi lose doslo bez zafrkancije je jedan dobar stoper,meni se onaj Kompany ne svidja nikako,mogao bi jedino tu jos jednog naci,a za ostale nije normalan
                        Meni je njihova odbrana beton,nije Kompani najveca klasa,ali je za Englesku vise nego dobar.Trener je najveci problem,moraju micati ovog strucnjaka
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Meni je njihova odbrana beton,nije Kompani najveca klasa,ali je za Englesku vise nego dobar.Trener je najveci problem,moraju micati ovog strucnjaka
                          Meni nekako on ispada,umije lik da igra tu nema sta,ali nekad bas kiksa
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Meni je njihova odbrana beton,nije Kompani najveca klasa,ali je za Englesku vise nego dobar.Trener je najveci problem,moraju micati ovog strucnjaka
                            Ma dobar je Mancini,ma sa ovim budala dobro izlazi na kraj,pa tu ima 30.igraca,a samo 11.igra,ajde ti reci Tevezu i Baloteliju necete igrati,da ce sjediti svaki mec na klupi,treba izaci na kraj sa njima.
                            MANCINAJA
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Jos Kompani nije dostigao svoj maksimum ali jedan od najkompletnijih stopera na svetu. Anticipacija mu je nesto losija i procena dugih lopti, ostalo ima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mancini needs to be thrown out of the club on his ass!!
                                No managerial skills whatsoever!!

                                A na srpskom, marš napolje Mancini... ne znaš ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X