Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • United 4:1, Nani i Rooney i u nastavku strijelci. Bolton preko Klasnica smanjio na 2:1, a Newcastle gubi 3:1 i imaju igraca manje.

    EDIT: Newcastle smanjuje na 3:2. Ba postigao svoj drugi gol. Jedina tekma bez golova Arsenal - Everton.
    Last edited by bracala; 10-12-11, 16:30.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Bravo Van Persie , kako je ovo uhvatio
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Cuj van Persie dao gol? Svasta...

        Swansea vodi protiv Fulhama. Dempsey proslo kolo junak a ovo kolo tragicar, zahvaljujuci njegovim autogolom Swansea vodi.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ovaj Mejson je jedna budaletina.

          Edit: Evo ulazi naslednik
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dobi ovo Liverpool samo mi nije jasno ono povlacenje pri rezultatu od 1:0. Taj rezultat je klimav i nije pametno povlaciti se, pogotovo protiv ovakvih ekipa...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Hoće li ovaj svirati kraj
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Dobi ovo Liverpool samo mi nije jasno ono povlacenje pri rezultatu od 1:0. Taj rezultat je klimav i nije pametno povlaciti se, pogotovo protiv ovakvih ekipa...
                Strah. Vec smo toliko puta pukli od slabijih ekipa. Mora se ici sto sigurnije.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dobra pobjeda,da se malo trgne ekipa.Pas igra,brza distribucija i odavno ovako dobru utakmicu nije Man odigrao.Svi za Celsi sad,bar neka bod uzmu
                  sigpic

                  Comment


                  • Vazna pobeda za Arsenal i jos vaznije, nisu primili gol.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Flying Dutchman za nova 3 boda
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Mancester iskalio bes...

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Vazna pobeda za Arsenal i jos vaznije, nisu primili gol.
                          Vec 2. mec zaredom.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • ja sam pogodio i rezultat za arsenal
                            ja mislim da chelzi moze do pobede,a rez ce biti 2:1 i da imaju sanse i to dobre u ponedeljak
                            Last edited by ledeni 80; 10-12-11, 17:55.

                            Comment


                            • 4:1, odlicno. 2 puta Nani, 2 puta Runi, odlicno za njih 2 i napokon jedna jaka pobjeda, bez obzira sto je protivnik los
                              Arsenal dobio a Van Persi trese mrezu i lagano se uz njegovu pomoc Arsenal vraca u top 4 a tu ce ostati ukoliko Celzi ne pobjedi Siti u ponedeljak.. Ali nece ni VP zauvjek ovako igrati.
                              Njukastl izgubio i imaju 2 uzastopna poraza, sada su opali na tabeli i sumnjam da ce se vise vratiti na mjesto koje su imali.

                              Comment


                              • Ne svidja mi se sto smo se povukli posle 75 min igre, i mogli smo primiti gol, umesto da jos vise napadnemo umrtvili smo igru, a QPR imao ja mislim u tim trenutcima posed lopte preko 80%... Suarez je danas trebao dati het-trik, ali izgleda da se tradicija nastavlja da gostujuci golmani na Enfildu brane ko ludi, tako je i danas Cerni bio fantastican... Maxi nije dao gol, ali je definitivno bio mnogo bolji nego u one dve tekme gde je gol dao...;) Pobeda je bitna, idemo sada na Vila Park, i da to dobijemo, oni verovatno igraju najgori fudbal u Engleskoj...
                                A Njukasl izgubio, Ba dva komada, ali polako pocinju losi rezultati i rekao sam vec da ce oni polako padati na tabeli...;)
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X