Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ni ovo nije trebalo da izgubimo!! Al je ipak prvo poluvreme bilo mnogo lose.
    sigpic

    Comment


    • Sudije iz kola u kolo sve gori i gori.Nije dva penala svirao Tottenhamu i onaj crveni uopste nije postojao.Onaj Shotton nova verzija Delapa .Da ne uzimaju bodove ovim vecim ekipama zelio bih da ispadnu iz lige jer igraj najodvratniji fudbal
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Prekinuta je i ova duga serija pobjeda Tottenhama. Odlicna utakmica! U 1. poluvremenu Stoke je bio konkretniji i bolji ali u nastavku je Tottenham preuzeo stvar u svoje ruke, zabili gol, diktirali tempo, imali par prilika ali nije lako dati gol na Britannia stadionu. Stoke imao 2 sanse preko Shawcrossa (obje glavom nakon kornera)...
        Nije dosudjen penal za Tottenham ali jbg, nisu jedini osteceni ove sezone. Za 2 kola Tottenham ide u goste nama.

        Sutra derbi kola, valjda cemo ostati neporazeni.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Kako mrzim ovaj jebeni Stoke, najodvratnija ekipa, njima se dozvoljava duplo grublja igra nego drugima, jer pobogu, to je njihov stil. A kad oni padnu u duelu odmah je faul. Chris Foy naravno najgori sudija na svetu, sreca pa je ipak dosudio penal, znajuci njega ocekivao sam da vidim zuti karton za Modrica. Doduse za ono igranje rukom Shawcrossa na gol liniji ne mogu da ga krivim, bilo je tesko videti, ali linijski je zajebao stvar, Adebayor nije bio u ofsajdu, Etherington (cini mi se da je on) je bio citav metar blizi golu. Neverovatna sreca za Stoke. Posle toga je jos jedan od njihovih igraca igrao rukom posle suta Defoa i opet nema penala. A Kaboul je dobio bas jeftin crveni, mogao je mozda da mu progleda kroz prste, ono mu je bio prakticno prvi faul u drugom poluvremenu, ali Chris Foy je to. Inace uvek mi je neverovatno kako gostujuce ekipe na "Britaniji" uspeju da ostanu hladne glave pogotovo kad gube. Onakav pritisak publike, onakva igra Stoke-a, pa ja bih poludeo da sam u protivnickoj ekipi, na kraju bih verovatno nekom namerno polomio nogu.
          sigpic

          Comment


          • [QUOTE=tata Mumi;656407]Prekinuta je i ova duga serija pobjeda Tottenhama. Odlicna utakmica! U 1. poluvremenu Stoke je bio konkretniji i bolji ali u nastavku je Tottenham preuzeo stvar u svoje ruke, zabili gol, diktirali tempo, imali par prilika ali nije lako dati gol na Britannia stadionu. Stoke imao 2 sanse preko Shawcrossa (obje glavom nakon kornera)...
            Nije dosudjen penal za Tottenham ali jbg, nisu jedini osteceni ove sezone. Za 2 kola Tottenham ide u goste nama.

            Sutra derbi kola, valjda cemo ostati neporazeni.[/QUOTE

            Ne idemo mi u goste vama, nego vi dolazite nama!! Sada ne bi smelo nikako ekipi da padne samopouzdanje zbog jednog poraza. Sledece kolo Sandrlend kuci. Na sve nacine se to mora dobti pred derbi sa Celzijem.
            sigpic

            Comment


            • Sad svi kod Mikija na pileća krilca
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Sad svi kod Mikija na pileća krilca
                I batake..... Osecam da ovih meseci nisi mogao da spavas cekajuci poraz Totenhema da bi mogao nesto da napises
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miki7878 View Post
                  I batake..... Osecam da ovih meseci nisi mogao da spavas cekajuci poraz Totenhema da bi mogao nesto da napises
                  Pa znaš koliko vas volim
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • @miki7878

                    E upravu si, mi dolazimo vama, lapsus. ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Sta ce sutra biti? Da smo mi danas dobili bio bi svim srcem uz celzi. Al ovako nekako najvise X bi voleo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Haha ni P od penala nije bilo. Totenhem je hladno mogao i da povede ali Stoke je svoje iskoristio. Totenhem statisticki malo bolji, ali Stoke je znao kako to sve smiriti i zaustaviti, odlican posjed su imali.

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Haha ni P od penala nije bilo. Totenhem je hladno mogao i da povede ali Stoke je svoje iskoristio. Totenhem statisticki malo bolji, ali Stoke je znao kako to sve smiriti i zaustaviti, odlican posjed su imali.
                          I meni se cinilo da je Modric naparavio korak posle starta pa tek onda pao. (ja sam uvek realan). Al zato Adebajor nije bio u ofsajdu, a i onaj je na liniji ipak malo igrao i rukom
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miki7878 View Post
                            I meni se cinilo da je Modric naparavio korak posle starta pa tek onda pao. (ja sam uvek realan). Al zato Adebajor nije bio u ofsajdu, a i onaj je na liniji ipak malo igrao i rukom
                            malo????? cista ruka na liniji...cista!!!!!!!!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ljudi ono nad Modricem je bio penal. Cinjenica da se igrac Stoke-a (ne secam se koji je bio) nije bunio govori sve. Ispruzio je nogu a nije uzeo loptu, Modric je mogao mozda da nastavi da je hteo, ali dobro je uradio sto je pao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Drago mi je zbog Martina O'Neilla da je Sunderland konacno pobedio. Ocekivao sam pobedu Stoke-a i eto zabelezili su je. Jeste da Stoke igra ruzan fudbal, ali ih volim pogledati. Steta sto Crouch nije zabio.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X