Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    On je mentol jer je rekao Torresu gdje si strijelac .Pa ne igraju domina,mnogo gore stvari od ovog oni izgovore izmedju sebe na utakmici.Jadni Torres zato on ne daje golove,mnogo ga je dotuklo to sto mu je Suarez rekao,evo suza ce mi krenut .Ja jos nisam vidio da su ga kaznili za rasizam tako da dok se to ne dokaze i to vam je prazna prica.Jedino ovaj srednji prst ne opravdam,postoji mnogo ljepsi nacin da odgovoris kad te protivnicki navijaci provociraju,zabijes go i usutkas ih,a ovo mu je bio bespotreban potez.
    Ugrizao je protivnickog igraca(za ovo nemam nikakav komentar), pokazao srednji prst, (mozda) vredjao na rasnoj osnovi...

    Da se razumemo, ja Suareza nisam gotivio jos iz perioda dok je igrao u Ajaksu. Nema ovo veze sa Liverpulom. Imam i te kao validne argumente da ga ne volim i to je moje licno misljenje. Mnogi su prozivali i Ronalda, Runija, Vidica (na sta apsolutno imaju legitimno pravo) pa nikom nista.

    Ako se meni ne svidja Suarez kao lik, kao tip coveka, kao sportista, ne znaci da sam uperio nesto prema Liverpulu. Ko god da je to uradio pao bi u mojim ocima. Recimo da se dokaze da je Evra izmislio slucaj protiv Suareza isto bih pricao i za njega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Misli da nam je Carrol najveci problem on svaki put uspori igru, verovao sam da ce proraditi ali to vise nije tako ,igrac je sprdnja samo da imamo neku ponudu od rusa i nek ga prodaju.Bolje da su Maxi ili Kuyt ili Downing startovali umesto mrtvaca Carrola.Jebem mu mater pa ako Ngog nebi bolje odigrao -.-
      Kakvu on igru da uspori majke ti kad on i ne dobija lopte u napadu ??? I nece proraditi dok ne budemo doveli normalnog krilnog igraca koji ce da probija po strani i da pravi sanse... Ne znam sta tu vise nije jasno i dokle ce ljudi da ga pljuju, nije on kriv sto smo ga mi preplatili, i sto nemamo odgovarajuce igrace koji njemu trebaju da pomognu i stvaraju sanse za gol...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Ugrizao je protivnickog igraca(za ovo nemam nikakav komentar), pokazao srednji prst, (mozda) vredjao na rasnoj osnovi...

        Da se razumemo, ja Suareza nisam gotivio jos iz perioda dok je igrao u Ajaksu. Nema ovo veze sa Liverpulom. Imam i te kao validne argumente da ga ne volim i to je moje licno misljenje. Mnogi su prozivali i Ronalda, Runija, Vidica (na sta apsolutno imaju legitimno pravo) pa nikom nista.

        Ako se meni ne svidja Suarez kao lik, kao tip coveka, kao sportista, ne znaci da sam uperio nesto prema Liverpulu. Ko god da je to uradio pao bi u mojim ocima. Recimo da se dokaze da je Evra izmislio slucaj protiv Suareza isto bih pricao i za njega.
        Evra je vec dvaput izmislio slucaj isto za rasizam protiv Steve Finnana i Celzijevog redara,jel ti sad pao u ocima?

        Patrice Evra and his racism card. 2006, accuses Steve Finnan. Finnan cleared. 2008, accuses Chelsea groundsman. Man cleared
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Evra je vec dvaput izmislio slucaj isto za rasizam protiv Steve Finnana i Celzijevog redara,jel ti sad pao u ocima?

          Patrice Evra and his racism card. 2006, accuses Steve Finnan. Finnan cleared. 2008, accuses Chelsea groundsman. Man cleared
          1) Za Celzijevog groundsman-a:The two witnesses who say they heard those words directed by Mr Bethell at Mr Evra are the Manchester United first team coach Mr Mike Phelan and the goalkeeping coach Mr Richard Hartis. Even if we disregard the fact that Mr Evra has never claimed to have heard such a remark on that day.

          Slucaj su pokrenuli treneri, ne Evra.

          2) Finan - A police investigation has been launched after deaf football fans complained they had lip-read Liverpool’s Steve Finnan making a racist remark towards Patrice Evra of Manchester United.It is understood that the alleged remark was picked up by fans watching the game on television. Two contacted the police, as well as Manchester United, and claimed they had lip-read what the Republic of Ireland international apparently said. Police are understood to have taken statements and to be reviewing footage of the game.

          Evra, however, was unaware of any racist taunts. The Senegal-born Frenchman, a £5.5m signing from Monaco in January, has not raised any complaints although he is aware of the allegations.

          Slucaj pokrenuo gluv navijac koji je tvrdio da je procitao sa usana Stiva Finana da je vredjao Evru na rasnoj osnovi. Kao sto vidis Evra ga nije tuzio.

          Sledeci put malo izuci sta se stvarno dogodilo.

          Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Kakvu on igru da uspori majke ti kad on i ne dobija lopte u napadu ??? I nece proraditi dok ne budemo doveli normalnog krilnog igraca koji ce da probija po strani i da pravi sanse... Ne znam sta tu vise nije jasno i dokle ce ljudi da ga pljuju, nije on kriv sto smo ga mi preplatili, i sto nemamo odgovarajuce igrace koji njemu trebaju da pomognu i stvaraju sanse za gol...
          Moras da razumes da ljudi ocekuju vrhunske rezultate kada plate nekog toliko. Naravno da Kerol nije kriv, vec (po meni) uprava Liverpula koja je dala toliki novac za njega (mada on jos i ima vremena da ih demantuje, mlad je, nikad ne znas kad ce eksplodirati).

          Sevcenko, Tores, Berbatov - svi placeni papreno a nisu opravdali ulozen novac. Ako Kerol ne zablista u skorijoj buducnosti, nazalost i on ce se pridruziti ovoj listi. Rasce pritisak kako na Kerola tako i na Daglisa. Zbog toga on sto pre to bolje da pocne da opravdava ulozen novac. A ako, kao sto kazes, nemate dobrih igraca da ga hrane, to je opet problem uprave. Sto su dovodili igraca koji se ne uklapa u koncepciju.

          Nisam mislio da kritikujem, to su samo neka moja zapazanja. No hard feelings.
          Last edited by ExEric; 06-12-11, 14:40.
          sigpic

          Comment


          • E ljudi stvarno, moramo li da pricamo o tom slucaju vise... Jos nista nije dokazano i dok se ne dokaze ne treba pricati ni o jednom ni o drugom igracu...
            A ovo sto je Suarez pokazao srednji prst publici, pun naboja, jos je izgubio tekmu, a da ne pricam da su mu celo poluvreme Fulamovi navijaci vikali "Cheater, cheater"... Jeste ruzno reagovao, ali gledajte malo i druge okolnosti, plus znamo svi kakav je njegov temperament...;)

            EDIT: @KingEric Ma sve je to u redu, ali neki navijaci prosto ne razumeju neke stvari pa pricaju gluposti...;)
            Last edited by Freshman; 06-12-11, 14:44.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nemislim da on uspori igru dok je kod njega lopta nego njegovom kretnjom a i kad je kod njega lopta on je primi i vrati nazada.Neznam mozda sam i ja sam ljut pa se iskaljavam na njega,ali najgore mi je sto sam zajebavao navijace Arsenala na pocetku sezone -.-

              Comment


              • Slucajnosti od stotine igraca u ligi bas Evri se to desava vec treci put i sve mi je jasno ali da je umjesan on dvaput u slucaju a da nista nije izjavio to mi nije jasno.Eto za taj prvi slucaj znaci klub te razocarao jer su dva trenera Manchestera lagala.

                http://www1.skysports.com/football/n...re-in-my-plans

                Mancini izjavio da je Kolo Toure i dalje u njegovim planovima iako je ovaj pricao protiv kluba i suigraca Savica.
                Last edited by Joe Cole 10; 06-12-11, 14:49.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • JC jel znas sta je pricao protiv Savica?

                  Comment


                  • "Svjestan sam svoje kvalitete i ovdje u Engleskoj više nemam kome šta dokazivati. Ovdje me svi znaju i znaju kakav sam igrač. Kada vidite kako je igrap Savić protiv Queens Park Rangersa onda vam je sve jasno o tome koja je razlika između mene i njega", rekao je Toure.

                    Nazalost Kolarov pauzira 4 sedmice zbog povrede.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Savic ce biti bolji igrac od Toure-a.

                      Comment


                      • Ankete postavljajte... ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ako na anketi za ovo kolo Yakubu ne bude imao najvise glasova, onda ne znam sta da kazem.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Imal neki site gdje mogu gledati preview za kolo i preglede golova?
                            Ne mora biti online, moze i download

                            Comment


                            • Evo ti jedan strani preview, mada AK je vec postao:http://www1.skysports.com/football/news/11667/7363228/Premier-League-preview"]http://www1.skysports.com/football/news/11667/7363228/Premier-League-preview"]http://www1.skysports.com/football/news/11667/7363228/Premier-League-preview
                              Na sajtu Goal.com mozes pronaci par zanimljivosti za bilo koji mec PL.
                              Last edited by Ricma; 10-12-11, 15:12.

                              Comment


                              • Da li je moguce da je Luis ono promasio
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X