Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg... na poslu sam, ne mogu da pratim ManU!

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Jbg... na poslu sam, ne mogu da pratim ManU!
      Ovo i nije bas utakmica za gledanje. Najbitnije da uzmemo 3 boda i to je to. Celu poluvreme se cimam njihovih centarsuteva i De Heinih reakcija na iste. Skinuo je 2 zicera, ali ocigledno je da se ili plasi ili ne zna kako da reaguje na ceste centarusteve.

      edit. Evo pocinje drugo. Nerviranje se nastavlja .
      Last edited by ExEric; 24-09-11, 18:35.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Ovo i nije bas utakmica za gledanje. Najbitnije da uzmemo 3 boda i to je to. Celu poluvreme se cimam njihovih centarsuteva i De Heinih reakcija na iste. Skinuo je 2 zicera, ali ocigledno je da se ili plasi ili ne zna kako da reaguje na ceste centarusteve.

        edit. Evo pocinje drugo. Nerviranje se nastavlja .
        Ma njima je svaki aut kao korner. Treba to izdrzati...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Dobar je De Gea,ali najcrnje kada skinu zicer,kako ga Rio potapsa po ledjima da ga pohvali,kada ga ne slomi onako mrsuljavog Treba jos jedan gol da smirimo mec,tipujem na Berbu.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment



          • Šta si se zakopao na liniju....

            Za Sir Giggsy 1:1..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne brinem se,stavicemo gol ovoj Stoki(Stouku)
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Stouk 50% posed lopte protiv Junajteda, pa ovo da mi je neko rekao smejao bi mu se.

                Koliko god ih mi ne podnosili ovde, mora se priznati da su sve bolji u pojedinim segmentima igre.
                sigpic

                Comment


                • Sto je najgore oni ce prije dati gol nego MU?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Stouk 50% posed lopte protiv Junajteda, pa ovo da mi je neko rekao smejao bi mu se.

                    Koliko god ih mi ne podnosili ovde, mora se priznati da su sve bolji u pojedinim segmentima igre.
                    Mislim da si bas ti rekao pre par nedelja da im samo fali jedan centralni vezni koji malo bolje zna da igra i to bi bila prava ekipa.
                    Ma danas bukvalno nemaju srece, mogli su da vode lagano, De Gea nekoliko odlicnih odbrana, inace je golman sa najvise intervencija u ligi, to ipak nesto govori o Unitedu, dozvoljavaju protivniku dosta sansi, ali su do sada bili efikasniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Sto je najgore oni ce prije dati gol nego MU?
                      To je tacno, s obzirom na to da zaista retko primaju 2 gola kuci.

                      Originally posted by Tony_G View Post
                      Mislim da si bas ti rekao pre par nedelja da im samo fali jedan centralni vezni koji malo bolje zna da igra i to bi bila prava ekipa.
                      Ma danas bukvalno nemaju srece, mogli su da vode lagano, De Gea nekoliko odlicnih odbrana, inace je golman sa najvise intervencija u ligi, to ipak nesto govori o Unitedu, dozvoljavaju protivniku dosta sansi, ali su do sada bili efikasniji.
                      2 centralna vezna im trebaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovi za fer play ne znaju,sudija nam ne sudi penale.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ovo je mozda i najteze gostovanje u ligi. Nevjerovatno kako ljudi pritiscu, idu zestoko u duel, bunker pred golom a jos je 60% ekipe visoko 1.90+.

                          United se brani citavo 2. poluvrijeme, ako Stoke ne uvalja sada gol, to bi ih vrlo lako moglo kostati poraza na kraju tekme...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Manda pogledaj highlightse kad su igrali sa nama i Celsijem, oba puta po bar 2 penala je trebalo svirati.

                            A i nemas ti kao navijac Mancestera osnova da se zalis na sudije posle proslog kola, mora da se vrati, sam si to rekao.

                            Sudije ih dosta cuvaju na Britaniji, jos jedan od razloga zasto je toliko tesko dobiti. Pustaju ih da biju maksimalno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja se ne zalim za nedosudjene penale, jer realno takva situacija nije postojala. Ono za sta se zalim je sto sudija nije svirao niti jedan kontakt, koji su bili cisti faulovi. Zalim se sto kad je Evra ostao na travi, kreten nije prekinuo mec(ovi su seljaci sami po sebi, pa me to ne cudi). Zalim se sto je uspostavio takav (ne)kriterijem gde su ovi mogli da biju kad su hteli, i pritom da se ne brinu ne da l ce dobiti karton, vec i da nece biti faul.

                              U svakom slucaju, sa razlogom sam se pribojavao ove utakmice pre njenog pocetka. Zaista su Manda i co. hrabro rekli da ce biti 3-0, 4-1, ali znao sam da od toga nema nista.

                              Steta, idemo dalje. Osim stvari o kojima sam gore pisao, odlicno je Stouk odigrao, mogli su i do pobede da se Krauc nije ispromasivao, ali su mogli i da izgube da je Gigs bio malo prisebniji na kraju. Na kraju, mozda i najposteniji ishod. Mozda je Fergi upravo zbog toga odmarao Runija, da ga neko ne daj boze ne polomi. Sledi Noric, pa ako se ne varam drugo najteze gostovanje za Junajted u ovoj sezoni - Enfild!
                              sigpic

                              Comment


                              • A jbg 1:1, nisam bio u prilici da gledam tekmu ali sudeci po komentarima vidim da su sudije imale svoj dio u ovom matchu.. Dobro ajde sta da se radi, prvi kiks, Stoke uopste nije losa ekipa, sada treba samo nastaviti hrabro i protiv Norvica uzeti 3 boda

                                Comment

                                Working...
                                X