Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opalaa...zabio je i Ramires..

    Sjajna akcija, Torres na sredini izmedju 3 igraca za A.Cole-a a ovaj za Ramiresa. Odlicno!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Tako je bre Nando...Hocu jos dva,hocu jos dva

      Comment


      • Suarez unistava Vulvs.

        Comment


        • Sto je dobio crveni??? Prebacio sam na Arsenal pa nisam video.

          Comment


          • Sta je uradio Torres ? :S

            E moj Nando , stavim ga kao kapitena na fantasyu i sve extra , ali cim sam vidio crveni , znao sam da je on
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Tores crveni

              Comment


              • Dobar Arsenal u prvom poluvremenu, Gervinho imao odlicnu sansu, ali jbg, lopta mu pobeze. RVP imao sjajan sut, koji sam ja vec video u golu.

                Ali eto, sta da se radi, verujem da ce dati koji gol u drugom poluvremenu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ljudi zasto je Tores dobio crveni? Sta je "majstor" uradio, zivo me zanima...
                  sigpic

                  Comment


                  • Totenhem izdominirao Vigan. 8-0 u sutevima. Vezni red totenhem ubedljivo najjaci deo tima.
                    sigpic

                    Comment


                    • 2:0, u napadu bolje i tecnije nego u prethodna 2 meca ali u odbrani mora mnogo bolje, previse prostora ostavljamo ovima i morace to da se sredi za sledeci vikend. Zonal marking koji nam je fenomenalan od dolaska Kenija je izuzetno los od Stouka na ovamo.

                      Osim Skrtela, svi korektno igraju, Enrike ubedljivo najbolji na terenu.

                      Suarez dao strasan gol ali ne igra na svom nivou kad se sagleda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma meni je ova Asrenalova igra u prvom poluvremenu ocajna. Sve napamet,nimalo organizovano ne igramo.

                        Comment


                        • Odlicno prvo poluvrijeme Celsija.Da nije bilo tog crvenog kartona za Toresa bilo bi to izvanredno poluvrijeme.Fantasticna asistencija Mate i odlican zavrsnica Toresa kod prvog gola Poceo je Nando da se budi.Steta za crveni,mozda bi jos koji put do kraja zatresao mrezu.Perfektna akcija kod drugog gola i lagana zavrsnica Ramiresa.Odlicna igra,9 suteva,Svonsi ni da zaprijeti.Mislim da ce Celsi ovo lagano privesti kraju,iako imaju igraca manje ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Odlicno prvo poluvrijeme Celsija.Da nije bilo tog crvenog kartona za Toresa bilo bi to izvanredno poluvrijeme.Fantasticna asistencija Mate i odlican zavrsnica Toresa kod prvog gola Poceo je Nando da se budi.Steta za crveni,mozda bi jos koji put do kraja zatresao mrezu.Perfektna akcija kod drugog gola i lagana zavrsnica Ramiresa.Odlicna igra,9 suteva,Svonsi ni da zaprijeti.Mislim da ce Celsi ovo lagano privesti kraju,iako imaju igraca manje ;)
                            A oces li mi molim te reci sta je uradio Tores? Jel pokosio nekog, jel pljunuo sudiju, igraca, jel udario nekog...?
                            sigpic

                            Comment


                            • Daj bre recite zasto je dobio crveni....niko da odgovori.

                              @Funkerman

                              A jbg, sve bi bilo lakse da je Gervinho dao gol na pocetku, Van Persie nije imao srece, video si, ono je u 90% slucajeva gol, ali eto, covek nije imao srece, kao u ostalom ni Arsenal u vecini dosadasnjeg dela sezone. Sigurno da moze bolje, ali nije ni toliko lose.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Tores je uklizao sa dvije noge na igraca Svonsija.Nije ga ni takao,mozda malo,ali je bilo namjere i zasluzeno je dobio crveni ;)

                                Comment

                                Working...
                                X