Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nema nista ove sezone od Celsija kad oni ne moze WBA da pobede...

    Comment


    • Sto se tice Celsija, Valensija je navodno prihvatila 29 miliona za Matu.

      Wade, imas toliko boljih napadaca od Benta koji je toliko nestabilno stvorenje da to nije normalno. Runi, Suarez, RVP, Tevez, Aguero, Drogba i kad je u formi Tores.

      Iskreno, ocekivao sam danas neke sumnjive situacije cim sam video ko sudi mec. Liverpulu se danas vratilo za ponisten gol proslog vikenda. Sad se nadam da je gotovo sa tim i da ce sve biti ok.
      sigpic

      Comment


      • Koliko fali decko s brojem 5 .


        Chelsea ocajan , mogu da budu sretni sto gube samo 0-1 ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kao sto sam rekao ... Mogao bi Boas-Viljas da ode pre nego sto je dosao
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Nash, meni je Bent najbolji....

            Zato sto ga gotivim strasno, jos dok je igrao u Charlton-u, a verovatno se jos grizu u Tottenham-u sto su ga prodali, u Sunderland-u je kidao, a kida i u Villi.

            Ima verovatno boljih, ali je on meni najbolji.

            A, ne slazem se da je Van Persie bolji od njega, previse petlja ispred gola, iako sam navijac Arsenala. Drogba je dobar, ali sada nije bolji od njega.

            Torres sada nije u formi jbg, tako da ni njega ne smatram boljim od Bent-a, ali to je moje misljenje
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • RVP je pre petljao, vise ne petlja, pa pogledaj kako covek igra otkad ga je Dr. Marijana Kovacevic oporavila. A i tad kad je petljao je bio bolji i kompletniji od Benta.
              sigpic

              Comment


              • Evo primer, da je Bent bio u situaciji u kojoj je Van Persie bio danas, on bi je zakucao u gol samo tako. Van Persie-u treba previse sansi da postigne jedan gol. A, kako ne petlja? Protiv Udinese-a je imao dve-tri ciste situacije i upustao se u dribling. Kod jedne situacije je primio loptu i pokusao nesto da se okrene i covek mu uzeo loptu bez problema. Kada mu lopta nije na levoj nozi, on mora da je namesti kako bi uopste sutnuo na gol, dok Bent i levom i desnom daje golove.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Koliko fali decko s brojem 5 .


                  Chelsea ocajan , mogu da budu sretni sto gube samo 0-1 ..
                  Essien fali? On je odigrao prosle sezone preko 90% utakmica, pa je Chelsea i tada bio ocajan. Odigrao je svaku utakmicu u onom periodu od desetak utakmica bez pobede. Njima fali neki tehnicar, fali im brzina i dobra kretnja. Najvise me brine sto od AVB-a nisam video nijednu novu zamisao, tako da ne vidim neku promenu smenjivanjem Ancelotija. Osim naravno sto su pukli oko 20M funti, 5 odsteta Ancelotiju, i oko 15 Portu za AVB-a...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Evo primer, da je Bent bio u situaciji u kojoj je Van Persie bio danas, on bi je zakucao u gol samo tako. Van Persie-u treba previse sansi da postigne jedan gol. A, kako ne petlja? Protiv Udinese-a je imao dve-tri ciste situacije i upustao se u dribling. Kod jedne situacije je primio loptu i pokusao nesto da se okrene i covek mu uzeo loptu bez problema. Kada mu lopta nije na levoj nozi, on mora da je namesti kako bi uopste sutnuo na gol, dok Bent i levom i desnom daje golove.
                    Decko, RVP nije igrao protiv Udinezea zbog suspenzije. To sto pricas je bilo ranije, covek je dao gol na skoro svakoj utakmici otkad se oporavio od povrede, ima bolji osecaj za gol, poboljsao je desnu nogu i ne ubacuje ekipu u kontraritam kao sto to Bent radi trecinu utakmica koje odigra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Torres opet najbolji u Celziju,najvise se trudi i najvise trci...ali dzaba,ne moze sam.

                      @ Ala si ga spustio Nash

                      Comment


                      • Realno Van Persiju nema ko vise da baca lopte, Venger ga stavi samog u spic i nema sto da radi sem da petlja. Jedino mu Zervinjo moze pomoci da mu namjesti nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tad je igra bila losa , sad je nikakva , fali i Drogba , jbg .


                          Mozda ce ovo okrenuti , u zadnjih 10 minuta su poceli bar neke sanse da stvaraju ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • WBA - kandidat za LS!
                            sigpic

                            Comment


                            • Da, to je bio Chamakh. Moja greska...

                              Ja bih uvek uzeo Bent-a pre Van Persie-a, jer njemu ne treba puno sansi da da gol. Tvoje uverenje da je on bolji, meni nije i gotova prica.

                              A, to za osecaj za gol, ne znam kako da ima, kada je Bent u zadnje dve sezone u prva tri strelca lige, a igrao je u Sanderlend-u. Jeste RVP bio povređen i jeste dobar, samo sto je meni Bent bolji....
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Da, to je bio Chamakh. Moja greska...

                                Ja bih uvek uzeo Bent-a pre Van Persie-a, jer njemu ne treba puno sansi da da gol. Tvoje uverenje da je on bolji, meni nije i gotova prica.
                                Upravo ga se Rednap i resio zbog toga, ali nebitno, necemo dalje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X