Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal je oduvek bio nezgodna ekipa... Ali ne treba zaboraviti da je ManU neporazen zavrsio proslu sezonu, samo sa jednim remijem na OT! Barem se ja secam da je tako nesto...

    Nadam se da ce biti dosta golova, naravno uz pobedu Manchester-a!

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Verovatno Sagna Djorou Vermaelen Jenkins Frimpong Rosicki Ramsey Walcott Arshavin RVP
      Frimpong nece igrati jer je dobio crveni protiv Liverpula... Jos jedan problem za Wengera.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Evo jedan zanimljivi tekst za derbi kola

        http://www.guardian.co.uk/football/b...-alex-ferguson
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pocela je prva utakmica treceg kola , Aston Villa - Wolverhampton .

          Vidjet cemo moze li Wolves zadrzati stopostotni ucinak i nakon treceg kola , ali ja realno ocekujem pobjedu Ville . ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ja sam igrao keca na Aston Villu.
            Dobar je mec. Kako je Dunne proigrao Heskya. Cekam Albringhtona.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Vigan vodi golom Di Santa....trebalo bi da pobede...Taman imam keca na tiket

              Comment


              • Konacno usao Albringhton. Komentator je rekao da je Luke Young potpisao za Q.P.R.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kako se raduju navijaci vulverhemptona to je lepo videti....Vigan jos jednim golom Di Santa verovatno osigurava pobedu...

                  Comment


                  • Kao sto sam rekao , x2 cisti na kladionici prolazi na Villa-Wolves. Odlican mec Ville koja je imala presing u odredjenom vremenu i trebali su postici gol ali to je pokazatelj koliko dobru odbranu igra Wolves , Haneman je branio odlicno i skinuo par zicera , pratio sam pola meca jer sam gledao F1 ali mogu reci da je Wolves imao jednu lepu sansu u 2.delu mogli su i oni lagano do gola. Sada ce na SK Everton i Blackburn , treba pod hitno Evertonu pobeda jer ako posle poraza od QPR ne pobedi Blackburn to ce biti ocajan start sezone za njih
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • bolja igra i odma 1-0....ipak je Bosingva bolji desni bek od Ivanovica....

                      Comment


                      • Kakva golcina Bosingwe sa nekih 25 metara.


                        Idemooo! Punii!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Kakva golcina >Bosingwe , strasno !

                          Od pocetka su usli odlicno u utakmicu , kako su motivisani Torres , Ramires i Bosingwa .

                          Mogao bi Chelsea ovdje 5 komada dati ako nastave ovako
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Kad pre jbt nisam ni tv upalio :S
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sad kad bi bilo jedno 5-0 to bi bilo odlicno mnogo bi se povecalo samopouzdanje za naredne meceve...

                              Comment


                              • Daj da Torres uvali jedan het-trik

                                Comment

                                Working...
                                X