Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Da se lijepo vodi evidencija sta je kome dato/oduzeto.Biljezimo Liverpulu jedan ponisten gol u prvom kolu i poklonjen penal i sada u drugom gol iz ofsajda
    Samo da u ponedeljak ne bude zbog toga nekog "kompenzovanja"! A jos ako sudi Web... Al nece, sudio je vec u ovom kolu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      Jedno veliko UF UF UF !!!!! Utakmica na nivou JELEN SUPER LIGE. Ona igra CHE je sramna. Ne zna se ko sta radi,TOTALNI HAOS. Pojacanja pod hitno i to u vezi najmanje 2 TOP KLASE, inace sa ovim nema nista od BILO kog trofeja
      Ako Mata dodje, a verovatno ce doci, to ce biti potpuno druga igra Celsija... Suska se i za dvojac iz Portoa Mutinjo-Pereira da su ponudili 55 mil.. Bice pojacanja za Celsi, to je sigurno.. Ma ko zna sta ce se desiti poslednjeg dana prelaznog roka, bice neki sok sigurno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako dodju Mutinjo,Pereira i Mata bice Celzi jak kao crna zemlja...bilo bi to dobro za Premijer ligu

        Comment


        • 55 milki je previse za Moutinho-a i Pereiru...barem po meni.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            55 milki je previse za Moutinho-a i Pereiru...barem po meni.
            Ma kada si toliko bogat nista nije previse,kada je sport u pitanju...naravno da mi se to ne svidja,ali ako si vec multimilijarder bacaces pare,mozda ti se i vrate

            Comment


            • Ma neka oni kupuju, ako misle da ce im to pomoci, ali nisam siguran da li toliko bas i vrede, ali ajde, AVB zna najbolje, radio je sa njima u Porto-u, ali jedno je PL, a drugo Liga Sagres....
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sumnjam da ce Porto pustiti Mutinja i Pereiru kada su vec prodali Falkaa za 40 milki ne verujem da ce nastaviti sa raprodajom igraca... Mada ko zna,ako dobiju 55 za njih oni su u plusu mrsavih 95 milionceta sa tom lovom mogu da dovedu 4,5 prvoklasnih igraca,verovatno i boljih od ovih sto su prodali.Sto se Celzija tice oni su vec odavno potrosena rulja,krajnje im je vreme da naprave duboki rez u ekipi.

                Comment


                • nema nista od te ponude za Mutinja i Pereiru...nek neko otkljuca temu Celsija

                  Comment


                  • Izvinite za temu Celzija,ako se ovo nekom ponovo desi,neka salje poruku JC,Nashu ili meni,ko bude online,pa da odkljuca. ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja mislim da postoje solidne sanse da Chelsea dovede Joaoa i Alvara , jer su doveli Defoura i Mangalu , mnogi su odmah za njih pomislili da su dovedeni bas da zamjene Moutinha i Pereiru ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Evo za Premier Ligu i nove timove nakon 2 kola.

                        QPR

                        QPR je jako lose otvorio sezonu sa 0:4 protiv Boltona ali juce su odigrali majstorski i pobedili Evertona koji nista nije napravio u prelaznom roku i mislim da ce se ove sezone boriti za opstanak. Mislim da ce QPR biti neka slika Blackpoola , da ce se dobro drzati prvi deo sezone i onda u drugom jednostavno pasti u borbu za opstanak , imaju po meni dobrog trenera Neila Warnocka, imaju tu neku svoju igru i ako nastave ovaj tempo i pobede sledece kolo biti ce veliki skok za njih

                        Norwich

                        Tim koji se po meni najbolje snasao u Premier Ligi , proslo kolo su cini mi se bod izvukli na strani , sada vode protiv Stokea 1-0 i za sada imaju jako dobru igru i mogli bi da budu oko 8 pozicije na tabeli. Ne verujem da ce ovakav tim da cilja borbu samo za opstanak , mislim da ce imati malo vece ciljeve , neku sredinu tabele izmedju 8 i 12 pozicije. Sigurno imaju razloga za nadanje

                        Swansea


                        Ne verujem da ce ovaj tim puno napraviti u Premier Ligi. Otvroili su katastrofalno protiv Citya , juce 0-0 kuci sa Wiganom i sve sem borbe za opstanak bilo bi mnogo , videcemo kako ce to ici ali mislim da nece nista napraviti ove godine i da ce se vratiti u Championship
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Primi Norwich u 90 minuti od Stoke-a go,izgleda da ce se 1-1 zavrsiti.

                          Izgleda ovaj Mancini na nekim tabletama ,otkako je on trener ovo je sigurno najofanzivnija postava koju cu izvesti,ovo je sad za utakmicu sto igraju sa Boltonom:

                          Hart, Richards, Kompany, Lescott, Kolarov, Milner, Barry, Silva, Y Toure, Dzeko, Aguero
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Sto se tice Evertona, oni u prvih par kola na pocetku sezone igraju lose i kako se mice sezona tako popravljaju igru, a uz to idu i pobede i bolji plasman.Ni prosle godine nisu nista uradili sto se tice prelaznog roka(jos im Pjenar otisao u zimskom prelaznom roku), al ih to nije sprecilo da na kraju zavrse na sedmoj poziciji.To je jaka i stabilna ekipa koja ima trenera koji je tu duz niz godina i njihovi navijaci ne bi trebalo da se brinu za opstanak.Uvek su gubili bodove protiv objektivno slabijih ekipa, al zato znaju da namuce najjace i oduzmu im bodove.

                            Comment


                            • Bravo Mancini , super postava konacno , samo jos da Balotelli umjesto Milnera igra i De Jong umjesto Barrya , ali valjda povrijedjen ..

                              Ocekujem lijepu igru Citya i novu pobjedu , nadam se .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • bravo mancini..........sve je dobro dok u timu nema balotelija. Laginini pobjeda 0-2 DŽEKSON I SILVA

                                Comment

                                Working...
                                X