Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Loshe!Arsenal jaaako losh...Walcatt ne zna dje mu je koji dio...Arsavin..precijenjen igrac,losh najjace..Nasri petlja..Van Persi fudbalski 'mrtav' covjek...Sagna kao bezgresan,kako Viskovic reche..a moj utisak je da je lik nestabilan...sto se tice ovih koji su usli,mislim da Lansbury moze biti uskoro nezamjenljiv..a Bendtner nikad tu igraca nije bilo...znao da je udje u neku kao seriju,ali to je klasicni smotanko,koji ne zna sta ce s nogama....Liverpul e boze onaj Carrol 35 miliona funti jedino Suarez koga istinski gotivim,i donekle raula meirelesa..ostalo totalni prosjek...
    Au covece ti ga sad pretera... Volkot je lose igrao, ali i zbog cinjenice da nije mogao da dise pored Josea Enrikea koji je po meni bio najbolji igrac... Arsenal igrao jako lose ali pogledaj njihovu situaciju...;) Sto se tice Kerola, treba taj decko da se uigra, pa kako je prosle god igrao za Njukasl, to ste svi zaboravili, a tek mu je 21 god.. Jeste placen puno ali takva je bila situacija... Isplatice se on Liverpulu kad-tad, jos je on mlad. I kako mozes da kazes samo Suareza cenis i Meirelesa, ostali prosek ??? Ako su tebi Downing i Adam prosek da ne pominjem Enrikea, onda stvarno ne znam sta da kazem...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Arsenal realno nije imao srece danas, toliko povredjenih igraca, onda crveni (jeste bilo zasluzeno, ali do tada je bila potpuno izjednacena utakmica), i onda prime gol posle ofsajda i nesrecnog odbitka. Mislim da nisu zasluzili neku preveliku kritiku. Cak su prijatno iznenadili ovi neiskusni igraci na sredini i u odbrani. Ali Walcott i Arshavin su slabo odigrali.
      Liverpool je dobar bio, ali realno nista posebno nisu pokazali, nije mi jasno zasto Downing igra po desnoj a Kuyt po levoj strani. Dobro, Downing moze na obe strane, ali je efikasniji levo, on je direktan igrac, prodje jednog odbrambenog i centrira, po desnom boku to ne moze, nego mora da ulazi u sredinu u guzvu. Caroll prosecan, Henderson takodje (igra samo one sigurne pasove u noge Lucasu i Adamu, nista progresivno). Meireles i Suarez su mnogo razmrdali ekipu, mada je tad Arsenal imao igraca manje...
      sigpic

      Comment


      • Volkot se vidio nije,mislim da je vrijeme da Venger ide sa klupe,katastrofa u sta se pretvori ovaj klub,a kad kljucni igraci zele da idu onda je jasno koliko vole i postuju klub,to ne smije da se desava.Mada je kod prvog gola bio ofsajd,naravno Mancesteru se pomaze,ne i Liverpulu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Volkot se vidio nije,mislim da je vrijeme da Venger ide sa klupe,katastrofa u sta se pretvori ovaj klub,a kad kljucni igraci zele da idu onda je jasno koliko vole i postuju klub,to ne smije da se desava.Mada je kod prvog gola bio ofsajd,naravno Mancesteru se pomaze,ne i Liverpulu
          Naravno,sada niko od LFC navijaca, ne govori o tom ofsajdu,a da ga je Manc stavio to bi scene bile.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Strasan go Smita,bravo QPR!
            sigpic

            Comment


            • Zasluženo su nas dobili nema šta ali ipak smo bili mnogo oslabljeni biće bolje biće bolje ...
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Naravno,sada niko od LFC navijaca, ne govori o tom ofsajdu,a da ga je Manc stavio to bi scene bile.
                Liverpool-u jednom,a Manchesteru vise puta prosle sezone.
                sigpic

                Comment


                • Sta promasuje ovaj crni Everton..
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Liverpool-u jednom,a Manchesteru vise puta prosle sezone.
                    Mamba,sta ti pricas,ko zivi u proslosti,niko,ove sezone LFC je pokrao jadni Arsenal,a to rekla kazala je glupost,i to stalno ponavljas da Manc krade
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Sta promasuje ovaj crni Everton..
                      Što bi voleo da ih naguzi QPR al kako napadaju ututkaće im ga Everton
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • AH, valjda će se ostvariti Viškove reči ''računajte ozbiljno na Liverpul'' !!!
                        Arsenal bruka !!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Mamba,sta ti pricas,ko zivi u proslosti,niko,ove sezone LFC je pokrao jadni Arsenal,a to rekla kazala je glupost,i to stalno ponavljas da Manc krade
                          Nije bitno,ti si zapoceo ovo o sudijama,a nemas pravo za to,kada ste pokrali boga oca.
                          Nego sada LFC ima 4 boda,Man.Utd 3,oni moraju odigrati nereseno da bi bili jednaki sa velikim Liverpool-om,a to ce tesko biti...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Nije bitno,ti si zapoceo ovo o sudijama,a nemas pravo za to,kada ste pokrali boga oca.
                            Nego sada LFC ima 4 boda,Man.Utd 3,oni moraju odigrati nereseno da bi bili jednaki sa velikim Liverpool-om,a to ce tesko biti...
                            Nisam poceo oko sudija ja,nego vi ste konkretno Nash,ali ga nema,pa nije zanimljivo
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Kradete i jedni i drugi jeste zadovoljni sad ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment




                              • Svi se smejali Heskey-u, a covek utrpa gol, Bent asistencija, krenulo me na fantasy-u.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X