Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majko mila, kako sada svi hvale ovog Balotelija... Kao, moze biti u rangu Ronalda i Messija! Preterase ga... Toliko nisu hvalili Dzeka kada je dao 4 komada.

    Voleo bih da odigra par utakmica na nivou pa onda neka pricaju.

    Polako, kada bude umislio da je zvezda mada vec sad se tako ponasa, ima da prodje kao Tevez.

    Comment


    • Velike su šanse da prodje kao Kasano... Koji je ipak na kraju prošao te bubice i postao ozbiljan fudbaler!
      Sve zavisi od samog Balotelija ali mora da pokaže ozbiljnost.

      Ja lično sam ubedjen da će on da se vrati u Italiju, i to u Milan (eventualno Napoli) i da će tada biti na pravom ispitu jer imam osećaj da bi mogao da poludi na čizmi i to van terena
      Last edited by Il Capitano; 24-10-11, 19:38.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • @ Sir Giggsy : Pa nije bas da samo od juce to pricamo , te price kruze vec par godina , da moze biti vrh , ne da ce biti nego da ima preduslove , ali vidjet cemo sta ce se dogoditi s njim ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Edin je car stvarno i strasan spic ali Balo je kompletniji igrac i ja ih u fudbalskim segmentima ne bih poredio jer je svakako kompletniji i to ne malo. Mogao bi da bude najbolji mozda mada od igraca 90 godiste i mladji Hazard daleko najtalentovaniji po mom misljenju, odusevljen sam kako momak igra i moj je pik za buduceg visestrukog osvajaca Zlatne Lopte. Mario ima sve, snagu, brzinu, tehniku, zavrsnicu, dosta dobar pas, nudi se, izvlaci se, svojom kretnjom stvara prostor za saigrace. Ima sve samo kad hoce. Tako da ne vidim zasto ne bi mogao ako bi se smirio.
          sigpic

          Comment


          • Tesko da ce se taj smiriti... Edin je fantastican napadac, ali je ipak Baloteli kompletniji i talentovaniji igrac... Hazard je trenutno najtalentovaniji mladi igrac na svetu, decko je totalno kompletan fudbaler, brz kao Mesi, tehnika Kristijana Ronalda, fantastican sut, ma fantstican fudbaler...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Mario Balotelli becomes Manchester's ambassador for fireworks safety

              • Italian striker warns children about the dangers of fireworks
              • Claims that 'friends' were responsible for the fire in his home

              http://www.guardian.co.uk/football/2...reworks-safety




              Last edited by Lord Gangarić; 24-10-11, 22:28.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Tim 9. kola: Simon Mignolet, Joleon Lescott, Anton Ferdinand, Jonas Olsson, Benoit Assou-Ekotto, James Milner, Royston Drenthe, Rafael van der Vaart, David Silva, Yao Gervinho, Edin Džeko.

                bravo džeko......pokazo je za 22 minute da je klasa

                2 gola
                1 asistencija
                7/8 pasovi
                3/5 sutevi na gol

                Comment


                • Ma ja ga vec vidim kako dize nos, i kako ga Mancini u skorije vreme menja na utakmici u 60om minutu a on glumi neko ludilo...

                  Comment


                  • Nema Mike Ricardsa u timu ? Neverovatno !

                    Comment


                    • Neverovatno da nema ni Balotellija u timu. Uradio je za tim mnogo vise od Dzeka, prva 2 gola postigao, a onim odigravanjem petom kod akcije za treci gol je dokazao klasu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post


                        Mario Balotelli becomes Manchester's ambassador for fireworks safety

                        • Italian striker warns children about the dangers of fireworks
                        • Claims that 'friends' were responsible for the fire in his home

                        http://www.guardian.co.uk/football/2...reworks-safety




                        Znaci umirem
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post


                          Mario Balotelli becomes Manchester's ambassador for fireworks safety

                          • Italian striker warns children about the dangers of fireworks
                          • Claims that 'friends' were responsible for the fire in his home

                          http://www.guardian.co.uk/football/2...reworks-safety





                          Koji je ovo kralj...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ovo neka epidemija u PL?

                            Terry - I'll clear my name
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Evo nekih zanimljivosti i statistike sto sam uspio naci:



                              Usporedba Young-a,Downing-a,Nasri-a,Mata-e i Nani-a.Nasri najbolji asistent sa 6 asistencija iza njega je Nani sa 5.Najvise stvorenih sansi za svoje suigrace isto Nasri sa 23 dok iza njega slijede Mata 20,Downing 19,Nani 18 i Young 17.Nasri stvara sanse svakih 15 minuta dok Downing stvara sanse svakih 39 minuta,a tu su negdje Nani i Young koji stvaraju sanse svakih 37 minuta.Mata stvara sanse svake 22 minute.Iz ovog se vidi da su Nasri i Mata ispred svih,ali da Downing nije toliko los i da su on Nani i Young tu negdje samo sto napadaci Manchestera puno bolje koriste svoje sanse.



                              Iz ove slike se vidi da Liverpool koristi samo 9% svojih sanse dok Manchester United koristi 22-23% svojih sansi,a City 22%.



                              Najbolji strijelci su Rooney i Aguero sa 9 pogodaka a Dzeko je iza sa 8.Dzeko postize pogodak svake 54 minute i tu je najbolji dok je najlosiji Suarez koji postize pogodak svake 171. minute.Najvise udaraca po golu ima Rooney a najmanje Aguero.Najbolje procenat realizovanih sansi ima Aguero 41% zatim Dzeko 36% a najlosiji je opet Suarez sa svega 12%.Iz ovoga se primjeti da su ova cetvorica trenutno dosta ispred Suareza.





                              Iz ovih tabela se vidi da je City daleko najvise stvorio sansi.Procenat realizacije je najbolji kod Uniteda sa 23% zatim ide City 22%,Chelsea i Arsenal 16%,Tottenham 15,Newcastle 13% i Liverpool najlosiji procenat svega 9%.Primjetno je da Liverpool ima taj problem da njegovi napadaci imaju problema sa realizacijom i da ce se to morati promjeniti jer nece stalno moci stvarati ovoliko prilika.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Svaka cast Super Mariju,fantastican je on igrac,ima strasne predispozicije al on jos uvijek u karijeri nije uradio ama bas nista,povezao je ove 2-3 utakmice dobre igre ali to ne mora nista da znaci,mora on odigrati makar polusezonu dobro da bih ja mogao da generaliziram neke stvari,nije uopste konstantan i jos uvijek se na njega ne moze ekipa osloniti,moguce je da me demantuje do kraja polusezone jer on ima realno mogucnosti da to uradi,ali jos je ovo daleko od neke realne slike kojuc cu barem ja donijeti jer je ovo sve prerano,previse je kriminalnih partija imao ali je mlad i moze to ispraviti svakako...sto se tice poredjenja s Dzekom ja to necu komentarisati jer slika nije realna ni blizu,barem ne jos uvijek

                                Ovu utakmicu je Mario svakako trebao biti ispred Edina u timu kola,"otvorio" je UTD i igrao sjajno cijelo vrijeme
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X