Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Liverpool je patoloski slucaj. Ljudi dobiju derbije a evo kada svi ocekuju 3 boda oni po obicaju zakazu.

    Fulham imao precku, 100%-tnu i jednu priliku sa 11m a Carroll je imao istu takvu u 1. poluvremenu. Liverpool imao jos 2 stative, ali bez pravih izradjenih akcija kao sto ih je bilo protiv City-ja. Na kraju Fulham zasluzeno uzeo 3 boda i skocili na 13. mjesto. Liverpool propustio sansu da stigne Arsenal i Newcastle i ostaju na 7. mjestu.
    Last edited by bracala; 05-12-11, 21:58.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Nije bila losa utakmica, bilo je i precki i stativi i svega. Velika pobeda za Fulham.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Tako to ide kad te sudija sjebe. Iako je stigao prvo do lopte bio je ostar start, zuti ok, ali koji crveni covece!? Do tad smo kontrolisali igru, Fulam nije mogao da se sastavi u drugom pol, stvarno nemamo srece...

        Lepo ja kazem, dajte da igramo svaki vikend sa Celzijem, Arsenalom, Junajtedom, Sitijem...pa da se borimo za titulu. Sa ovim slabijima jednostavno ne znamo da igramo

        Comment


        • Fenomenalno sudjenje!Prvo nije sviran penal onda ponisten cist go Suarezu a slag na tortu je onaj crven

          Vidi se da ce Lucas faliti ako se ne dovede neko a Reina nastavlja kao i inace odbranit ce nemoguce,ali zato primit ce go kao nizerazredni golman.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ode ja na bolovanje
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Fenomenalno sudjenje!Prvo nije sviran penal onda ponisten cist go Suarezu a slag na tortu je onaj crven

              Vidi se da ce Lucas faliti ako se ne dovede neko a Reina nastavlja kao i inace odbranit ce nemoguce,ali zato primit ce go kao nizerazredni golman.
              Koji penal? Ostalo si u pravu, Suarez jeste bio u liniji, ali takve greske sudije bas cesto prave, a za crveni nemam reci... Odavno sam shvatio da sudije ne znaju sta da rade zbog tog pravila da je svaki ostriji start za crveni. Sad kad vide da se neko zaleti (kao Spearing) a protivnik se prevrne, odmah im je u glavi crveni karton. Jbg, tako je i Rodwell dobio protiv Liverpoola.
              sigpic

              Comment


              • Onaj prekrsaj Senderosa je po meni bio u sesnestercu a i ako je bio van ono je mogao crveni dati jer je Adam isao sam na golmana a ovaj ga obrglio sa rukama.

                Mumi po cemu je Fulham bio bolji,precku su pogodili kad smo ostali sa igracem manje za prekrsaj koji nije bio mozda ni za zutog,ponisten nam je go i garantujem da nismo dobili crveni moglo se dan i noc igrati ali oni gola ne bi dali mozda ne bi ni Liverpool ali 1000% ne bismo izgubili.



                To je taj "ofsajd" kad smo dali go.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Jaoo, taman sam mislio da se Liverpul malo vratio, kad ono poraz od Fulhama.. sad mi je zao sto ih Chelsea nije pobjedio.

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Onaj prekrsaj Senderosa je po meni bio u sesnestercu a i ako je bio van ono je mogao crveni dati jer je Adam isao sam na golmana a ovaj ga obrglio sa rukama.

                    Mumi po cemu je Fulham bio bolji,precku su pogodili kad smo ostali sa igracem manje za prekrsaj koji nije bio mozda ni za zutog,ponisten nam je go i garantujem da nismo dobili crveni moglo se dan i noc igrati ali oni gola ne bi dali mozda ne bi ni Liverpool ali 1000% ne bismo izgubili.
                    Pa nema tu - po meni je bio u kaznenom, po meni nije itd. Jednostavno nije bio u kaznenom i to je to, a i svakako nije za crveni, jer nije bio zadnji igrac odbrane, a Adam definitivno nije izbio sam pred golmana. Uostalom, da nije bio sebican, nego da je bacio Bellamy-u mozda bi ga dali i sad ne bi pricali o ovome.
                    Inace Liverpool jeste bio bolji, ali ne preterano, imao je Fulham svoje sanse, mogli su da vode posle 5 minuta kad je cini mi se Dembele izbio sam pred Reinu i umesto da ga zaobidje on sutira pravo u njega.
                    A kad je rec o Lucasu, malo ste ga previse digli u nebesa. On je solidan igrac, koji se dosta trudi i to je to. Da Liverpool ima tim za titulu Lucas bi sedeo na klupi. A koliko je to znacio ekipi kad su igrali kod kuce nereseno protiv Swansea, Norwicha, Sunderlenda itd.? Cak i ako jeste toliko znacajan za Liverpool, to onda vise govori o Liverpoolu, nego o Lucasu...
                    sigpic

                    Comment


                    • Osim sanse Dembele-a u petoj minuti ja ne znam jesu li napravili jos 3 akcije prije crvenog.Nije ni Liverpool bajno igrao ali bio je bolji.

                      Nabroj mi 3 igraca bolja od Lucasa na njegovoj poziciji u ligi?

                      I Lucas nije igrac koji donosi prevagu protiv ekipa poput Norwicha jer nije ofanzivac,njegova igra se vidi u utakmica protiv Uniteda,City-a,Chelsea,Arsenala a tu nemamo nijedan poraz.
                      Last edited by Joe Cole 10; 05-12-11, 22:43.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Pa nema tu - po meni je bio u kaznenom, po meni nije itd. Jednostavno nije bio u kaznenom i to je to, a i svakako nije za crveni, jer nije bio zadnji igrac odbrane, a Adam definitivno nije izbio sam pred golmana. Uostalom, da nije bio sebican, nego da je bacio Bellamy-u mozda bi ga dali i sad ne bi pricali o ovome.
                        Inace Liverpool jeste bio bolji, ali ne preterano, imao je Fulham svoje sanse, mogli su da vode posle 5 minuta kad je cini mi se Dembele izbio sam pred Reinu i umesto da ga zaobidje on sutira pravo u njega.
                        A kad je rec o Lucasu, malo ste ga previse digli u nebesa. On je solidan igrac, koji se dosta trudi i to je to. Da Liverpool ima tim za titulu Lucas bi sedeo na klupi. A koliko je to znacio ekipi kad su igrali kod kuce nereseno protiv Swansea, Norwicha, Sunderlenda itd.? Cak i ako jeste toliko znacajan za Liverpool, to onda vise govori o Liverpoolu, nego o Lucasu...
                        Igrac kojeg nisam mogao da svarim nekoliko godina, ali ove sezone ima konkretnu ulogu na terenu: kvarenje protivnickih napada. Niko njega ne dize u nebesa, ali da fali to je cinjenica. Nesto kao Anderson u Junajtedu, Mikel u Celziju, De Jong u Sitiju(iako ovaj bas i ne igra u zadnje vreme)

                        Konkretno sa danasnje utakmice, u prvom poluvremenu smo pustili igrace Fulama da 3-4 puta sutiraju neometano sa 20-25m, i svaki put je bilo dosta opasno. Sa Lukasom u ekipi do toga ne bi doslo. Ali sto se tice ofanzive u pravu si, nema on nikakvu ulogu u napadu i tu su krivi nasi napadaci sto danas nismo uterali bar jedan gol

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Nabroj mi 3 igraca bolja od Lucasa na njegovoj poziciji u ligi?
                          Jaja Ture, Song, Tiote, Parker. Ubaci tu i Esijena koji ne igra vec neko vreme.
                          sigpic

                          Comment


                          • Esijen nije odigrao utakmice vec pola godine i njegovo vrijeme je proslo.Song i Jaja su bolji ali ova dvojica po meni nisu.Prvi smo pljuvali Lucasa kada je lose igrao i sada ne govorimo da je on neki vanserijski igrac,ali zadnjih pola godine-godinu je toliko napredovao i postao bitan igrac Liverpoola.Pogledajte malo kakva mu je statistika i koliko ga hvale u engleskim medijima.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by lenjivac View Post
                              Igrac kojeg nisam mogao da svarim nekoliko godina, ali ove sezone ima konkretnu ulogu na terenu: kvarenje protivnickih napada. Niko njega ne dize u nebesa, ali da fali to je cinjenica. Nesto kao Anderson u Junajtedu, Mikel u Celziju, De Jong u Sitiju(iako ovaj bas i ne igra u zadnje vreme)

                              Konkretno sa danasnje utakmice, u prvom poluvremenu smo pustili igrace Fulama da 3-4 puta sutiraju neometano sa 20-25m, i svaki put je bilo dosta opasno. Sa Lukasom u ekipi do toga ne bi doslo. Ali sto se tice ofanzive u pravu si, nema on nikakvu ulogu u napadu i tu su krivi nasi napadaci sto danas nismo uterali bar jedan gol
                              Sad ispada kao da Liverpool ne moze da primi gol sa Lucasom u ekipi. Ovi ostali igraci koje si nabrojao su realno u rangu sa Lucasom (dodao bih tu i Fletchera), ali to ne znaci da je bilo koji od njih neki specijalan igrac. Svi su oni itekako zamenljivi, i tako je sa igracima tog tipa u celoj Evropi, ne samo PL. Ti igraci su solidni, kao sto sam rekao za Lucasa, ali nista vise od toga. Oni ne donose prevagu ni protiv jedne ekipe, tu su da pokupe lopte na sredini i daju ih onim kreativnijim igracima.

                              @Joe Cole Ne mogu da ti nabrojim 3 igraca bolja od Lucasa, ali nznm ni od koga je to Lucas bolji. Meni su svi ti igraci isti, vec sam rekao na koji nacin oni igraju, i sto se mene tice to svaki osrednji (cak i losiji, kao npr. Fletcher) ali uporan fudbaler moze da nauci. Ali svakako nece faliti ekipi (u slucaju povrede) koliko vi to kazete za Lucasa...
                              Last edited by Tony_G; 05-12-11, 23:02.
                              sigpic

                              Comment


                              • Znaci vise ne znam dal da ih gledam protiv slabijih timova... kakva crna dobra igra, Fulam je barem gradio kakve takve akcije mi smo one stative pogadjali na individualan kvalitet, ali nijednu normalnu akciju nismo imali... Suarez stalno pada u kontaktu i pocinje me nervirati strasno... I opet ista prica opet Hendo igra na krilo, Belami je dosta slab bio, Adam takodje, Spiring ne zasluzeno dobio crveni, ono nije videlo crveni karton, opet pogadjamo nekakve stative, ali slaba igra, ocajna... Ne bih da izdvajam nikoga, ali svi su bili losi i ovo je neprihvatljiv poraz... U januaru ce morati da se dovedu neki odredjeni igraci, ili se mozemo pozdraviti sa top4, a mozda i sa Kenijem...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X