Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Pa i ovako su konkurentni. Ja ne mogu da zamislim kako bi to mogli da pojacaju npr. vezni red... Bilo bi steta da se neki od ovih igraca preseli na klupu. Jedino gde bi mogli da dovedu nekog novog je odbrana, jer tu manje vise niko nije dugorocno resenje. King jednu utakmica igra jednu ne. Dawson isto poceo da se povredjuje, Gallas u godinama, ispade Kaboul jedini konstantan. Sad da li on moze iz sezone u sezonu da igra na najvisem nivou to je diskutabilno, ali svakako bi im dobro dosao jedan stoper najvise klase. Ali koji?
    Pa to je. Neki klasan centralni odbrambeni, i napadac. ali ja pre mislim da treba zbog konkurencije u timi uzeti nekoga. Evo, Lenon se povredio i danas smo igrali bez desnog krila. I cim neki igraci pomisle da nemaju konkurencija za to mesto dolazi do opustanja. A ako hoces trofeje moram svaku igrati svom snagom.
    sigpic

    Comment


    • Kakva je Bejl masina,kako pretrca covjek
      Mocan je Totenhem,da moze King da igra svaku utakmicu pojacanje im ne bi ni trebalo u odbrani,ovako jos neko u odbrani bi im dosta znacio.Jos ako bi uspjeli Teveza da dovedu npr. mogli bi i na titulu na pucaju,mada mislim i da ovako mogu,sjajni su!
      sigpic

      Comment


      • Ma Bejl je prosto premocan... Strasan igrac zaista, totalno kompletan igrac, najbolje krilo u PL sigurno... A secam se prosle sezone kako su ga pljuvali svakakvi navijaci pa i novinari kako je precenjen igrac zato sto je dobio nagradu za najboljeg igraca sezone.. Decko me odusevljava iz dana u dana, samo pokazuje kakav je talenat a tek mu je 22... Ja sam vec rekao da je Totenhemu zagarantovano trece mesto i tu nema dalje... Mi slepci cemo se boriti sa Arsenalom i Celsijem za to famozno 4. mesto...;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kad bi samo Giggs mogao da ga nagovori da jednog dana predje u ManU!

          Comment


          • Frash..koliko si ubjedjen da Totenhem ne moze dalje od treceg mjesta,znaci toliko si ubjedjen..ko da ti placaju da to stalno ponavljas!Totenhem ima kvalitet da osvoji ligu jer oba mancestera su samo precjenjena!!!
            Bojim se da ce na ljeto Totenhem ostati bez Bejla...mada...


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ma kakvo crno osvajanje, to je za meen iskreno najveca glupost koju sam ikad cuo. Osim toga, Totenhem je ove sezone pregazen od oba Manchestera, a tako se ne osvaja liga. Znaci za osvajanje lige je stvarno smjesno da cujem, dok tim za ligu prvaka imaju ali ako odu tamo, mogu se samo zahvaliti losoj formi ostalih ekipa. Konkretno mislim na Celzi, Liverpul, Arsenal.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Kad bi samo Giggs mogao da ga nagovori da jednog dana predje u ManU!
                Licno ga vidim tamo sledeceg ili onog tamo leta.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Licno ga vidim tamo sledeceg ili onog tamo leta.
                  Nema teorije. Preskup je on za Junajted.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Nema teorije. Preskup je on za Junajted.
                    Ne znam, imam osecaj da ce SAF(ili neko drugi ako on ode u penziju)za njega bas da odresi kesu a i da ce Gigs da odigra veliku ulogu ali to je samo neki osecaj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ne znam, imam osecaj da ce SAF(ili neko drugi ako on ode u penziju)za njega bas da odresi kesu a i da ce Gigs da odigra veliku ulogu ali to je samo neki osecaj.
                      Bejl je trebao da dodje u Junajted dok je jos igrao za Sautempton. Mislim trebao da dodje... Birao je izmedju Sparsa, nas, mozda jos nekog tima. Odbio nas je i otisao u Sparse. Isto kao Aron Remzi. Za Remzija je cak preuranjeno izaslo na sajtu Junajteda da je potpisao, da bi za par sati potpisao za Arsenal.

                      Moguce da tada nije dolazio jer je mislio da nece imati minutazu a i tada je igrao levog beka.

                      Mislim da ce Bejl biti bas skup, sigurno 40+. Realnije mi deluje ako ce da se dresi kesa na nekog igraca Totenhema, da ce to biti Luka Modric.

                      edit. Slagao sam te u stvari za Bejla. Fergi je ponudio 8 miliona, ovi trazili jos 2-3, Fergi odbio da plati i ovaj otisao u Totenhem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jako je on mlad da bi u neko skorije vreme odlazio iz Totenhema. Pogotovo kada je totenhem tu gde jeste. Kada, i ako jednog dana njegova plata bude zahtevala cifru iznad budzeta Totenhema , onda ce mozda i postojati neke sanse. Ali kolko cujem Totenhem se sprema da gradi novi stadion, a znamo da od velicine stadiona zavisi i budzet za plate. Cini mi se da je to i najveca prepreka Totenhemu da mozda bude prvak. Mislim na budzet za plate. Jer se vec pojavljuju ,mali problemi sa Modricem. Da moraju cak i da probijaju taj budzet. Ali se nadam da bi igranje u ligi sampiona svake godine napravilo od totenhema tim koji ne prodaje najbolje igrace. Al videcemo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Jako je on mlad da bi u neko skorije vreme odlazio iz Totenhema. Pogotovo kada je totenhem tu gde jeste. Kada, i ako jednog dana njegova plata bude zahtevala cifru iznad budzeta Totenhema , onda ce mozda i postojati neke sanse. Ali kolko cujem Totenhem se sprema da gradi novi stadion, a znamo da od velicine stadiona zavisi i budzet za plate. Cini mi se da je to i najveca prepreka Totenhemu da mozda bude prvak. Mislim na budzet za plate. Jer se vec pojavljuju ,mali problemi sa Modricem. Da moraju cak i da probijaju taj budzet. Ali se nadam da bi igranje u ligi sampiona svake godine napravilo od totenhema tim koji ne prodaje najbolje igrace. Al videcemo.
                          Pazi tacno je to sto kazes a ako Totenhem ne bude ispunjavao njegove igracke ambicije (lupam LS, konsantna borba za titulu...) on je vec zreo za prvu postavu pa mogu slobodno reci bilo kog tima.

                          Videcemo sta se raditi Totenhem prvo sa Modricem. Ako uspeju da ga zadrze, mislim da ce pokazati da su ozbiljni u svojim namerama da prave jak i mozda sampionski tim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Ma kakvo crno osvajanje, to je za meen iskreno najveca glupost koju sam ikad cuo. Osim toga, Totenhem je ove sezone pregazen od oba Manchestera, a tako se ne osvaja liga. Znaci za osvajanje lige je stvarno smjesno da cujem, dok tim za ligu prvaka imaju ali ako odu tamo, mogu se samo zahvaliti losoj formi ostalih ekipa. Konkretno mislim na Celzi, Liverpul, Arsenal.
                            koliko si se ti sad izlupetao


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Pazi tacno je to sto kazes a ako Totenhem ne bude ispunjavao njegove igracke ambicije (lupam LS, konsantna borba za titulu...) on je vec zreo za prvu postavu pa mogu slobodno reci bilo kog tima.

                              Videcemo sta se raditi Totenhem prvo sa Modricem. Ako uspeju da ga zadrze, mislim da ce pokazati da su ozbiljni u svojim namerama da prave jak i mozda sampionski tim.
                              Malo me i strah svega ovoga oko Modrica. Hteo je po svaku cenu u Celzi, a Hari mu je dokazao da je totenhem sposoban da bude bolji i od njih. E sada se izgleda okrenuo Junajtedu. Al izgleda da ce SAF ponuditi manje nego Celzi na leto, pa ne vidim mogucnost (bar za sada) transfera. Al kolko je predsednik Totenhema lud nece ga on pustiti ni ako ne potpise novi ugovor. Jer ima do 2014. Inace, ovo za Bejla, secam se da je Junajted ponudio 5 mil. a Totenhem 10 i kupio ga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miki7878 View Post
                                Inace, ovo za Bejla, secam se da je Junajted ponudio 5 mil. a Totenhem 10 i kupio ga.
                                Ok, ja sam malo promenio brojke ali sustina je ista. Ponudio je manju sumu, ovi trazili vise,Totenhem ponudio trazenu sumu, Junajted nije i to je to.

                                A za Modrica... Ne znam dolazili su Kerik, Berbatov, Tedi Seringem... Videcemo.

                                Originally posted by Duka View Post
                                koliko si se ti sad izlupetao
                                Ti si se uzlupetao komentarom da su oba tima iz Mancestera precenjena. Oni su najkonstaniji ove sezone. Pogledaj skor i jednog i drugog tima. Mancester je prosle sezone u ovo vreme imao 5-6 bodova manje a bili su prvi na tabeli. Ok, mozda su u Evropi posustali ali zato gaze u ligi. Ovim ne mislim da Sparsi ne mogu da se ukljuce u borbu za titulu, itekako mogu, ali reci da su Siti i Junajted precenjeni - sad na polusezoni, jednostvano nije tacno.
                                Last edited by ExEric; 28-12-11, 10:55.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X