Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E tako se resavaju male utakmice, bravo za ovo danas. Nista specijalno i pokazivali smo i vise ali dovoljno za 3 boda.

    Skrtel je od bezbroj duela sa Cojiem danas samo 2 izgubio + sto je ovaj konstantno koristio desnu ruku i vukao ga ili udarao u donji deo ledja. Odemivingi se video nije, Ager ga totalno neutralisao. Enrike konstantno dobar, jedino Glen skripi. Nije dugo igrao ali morace da se sredi malo jer ako ostane na ovom nivou Mata ce ga pregaziti. Lukas kao zadnji vezni odradio svoj posao, mada mora vise u napadu da ucestvuje. Carli polako dolazi na nivo iz Blekpula, ostaje jos da salje isti broj dobrih lopti kao i tamo. Dauninga ne bih komentarisao, Henderson i Kerol dizu formu i pocinju da pravdaju milione a Suarez u 2. poluvremenu i ono alavljenje ne zasluzuje reci. Trebao je i ranije da izadje. Dobar danas ali sebican.

    Sve u svemu, ide ovo u pravom smeru, valja Svonsi overiti i onda u 2 nedelje pauze jos toga srediti za 2 ligaska i 1 derbi u kupu. Bravo za ovo danas, prvo lakse gostovanje smo relativno lako resili.
    sigpic

    Comment


    • Na svakoj tekmi danas je bilo golova, odlicno kolo zasad.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • NE sećam se zadnjeg puta kad sam bio ovako smiren za vreme utakmice Liverpoola.
        That says it all.

        Comment


        • Ovo je i primer kako se dobijaju utakmica sa osrednjim timovima u ligi, jednostavno to su bodovi koji su najpotrebniji... Suarez je bio na nivou, jeste sebican ali ipak je on asistirao i na njemu penal nacinjen za koji ja tvrdim da ipak nije postojao, ali ako vidimo onu situaciju gde Kerol sutira glavom, skoro 100 posto gol Rid skida rukom i to sudija vidi al ne svira tako da sto se mene tice, ako su tako sudije kalkulisale, onda ok. Kerol, sjajno se kretao danas, svaki pas mu je bio tacan, dize formu sve je bolji i bolji, pitanje je samo kad ce eksplodirati i dati het-trik...
          Henderson solidan, kao i ostatak tima, odbrana na vrhunskom nivou, Skrtel Ager je nas najbolji stoperski tandem i ne treba ga nikako menjati, ali polako uvoditi u sistem Coatesa naravno. Enrike je uvek na svom nivou, on je nas najkonstantniji igrac, Dzonson je bio dobar, posle povrede polako ce on podizati svoju formu iz meca u mec.
          E sad Dauning je jedino bio slab, ali Nash pricao sam ti da je on ubitacniji na desnoj strani nego na levo, i to je pokazao u samo 2 min i pogodio onu stativu, jednostavno on po levoj ima samo jednu opciju a to je centar-sut, dok na desnoj moze da udje u sredinu i bude opasan po gol a moze i da ide po strani pa da prebaci na jacu nogu i da centrira. Jednostavno on je desno krilo bio u Aston Vili i tu ja vidim razlog zbog njegovih losih partija.
          Sve u svemu sigurna pobeda i ovako treba da se nastavi, Suarez-Kerol, vec vidim da ce to biti izuzetno opasan tandem u PL...
          City nastavlja da dobija, vidim Kolarov zabio gol, drago mi zbog njega, po meni on vise zasluzuje prvu postavu od Klisija, ne znam poentu forsiranja tog Francuza, koji nema neke preterane kvalitete, sem iskustva u PL....
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • @Freshman

            Dauning je u Vili non-stop setao i menjao strane sa Jangom. A centarsut je njegovo najbolje oruzje samo sto mu ne ide, nije u formi. Fudbalski je on dobar igrac, mada mislim da smo morali bolje na toj poziciji. Mogao bi da bude dobro pojacanje da se vrati u formu samo pitanje je da li je sposoban da igra za veliki tim.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              @Freshman

              Dauning je u Vili non-stop setao i menjao strane sa Jangom. A centarsut je njegovo najbolje oruzje samo sto mu ne ide, nije u formi. Fudbalski je on dobar igrac, mada mislim da smo morali bolje na toj poziciji. Mogao bi da bude dobro pojacanje da se vrati u formu samo pitanje je da li je sposoban da igra za veliki tim.
              Ma menjao je on strane, ali kazem ti da je mnogo ubitacniji na desnoj nego na levoj. Normalno da nam za sada skripi pozicija krila na obe strane, Henderson krpi koliko moze al on je na neprirodnoj poziciji, to mora da se istakne i ne sme biti trajno resenje na toj poziciji. Ne znam koga smo mogli dobiti za 20 mil, ja sam mislio da cemo ici za N'zogbiu, puna je transfer pijaca, ali koga smo jos mogli dovesti, koji je taj igrac koji bi sigurno dosao u LFC. Pik na Seriju A, tamo ima dosta fantasticnih krilnih igraca ali opet Keni vise voli domacu skolu sto se i vidi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Ma menjao je on strane, ali kazem ti da je mnogo ubitacniji na desnoj nego na levoj. Normalno da nam za sada skripi pozicija krila na obe strane, Henderson krpi koliko moze al on je na neprirodnoj poziciji, to mora da se istakne i ne sme biti trajno resenje na toj poziciji. Ne znam koga smo mogli dobiti za 20 mil, ja sam mislio da cemo ici za N'zogbiu, puna je transfer pijaca, ali koga smo jos mogli dovesti, koji je taj igrac koji bi sigurno dosao u LFC. Pik na Seriju A, tamo ima dosta fantasticnih krilnih igraca ali opet Keni vise voli domacu skolu sto se i vidi.
                Trebali smo Adama Dzonsona uzeti ali ga mozda uzmemo u januaru, videcemo.

                Bolji je na levoj kad je u formi, a dobar je i desno ali nije u formi nazalost.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Trebali smo Adama Dzonsona uzeti ali ga mozda uzmemo u januaru, videcemo.

                  Bolji je na levoj kad je u formi, a dobar je i desno ali nije u formi nazalost.
                  Da smo uzeli Dzonsona to bi bila druga pesma, on u City-u igra samo protiv slabih timova ili bas ako Mancini oce da mu pruzi sansu, a decko svaki put kad je igrao dao je gol ili asistirao, po meni on je najbolji engleski krilni igrac u trenutku... Daj boze da njega dobijemo u januaru ali to ce biti tesko, ili nece hteti da ga daju, ili ce traziti ogroman novac... A u pravu si za Dauninga, on nazalost jednostavno nije u formi, ali nadam se da ce poboljsati svoju igru, i njemu treba ocajnicki gol ili neka dobra akcija u kojoj ce ucestvovati.
                  Danas mi se najvise svidela pas igra, kad mi ovako igramo i to sa Kerolom koji me je najvise iznenadio u pas igri, i kako trci, za nas nema zime, i to bez Stivija, nama samo fali taj jedan dribler kao npr Hazard ili Dzonson i tek tad mozemo da mislimo na titulu, naravno i iskustvo je preko potrebno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Rutinska pobjeda danas.

                    Dodje i taj dan da pohvalim Lucasa za odlicnu partiju.U defanzivi izvanredan odigrao je skoro bez greske,u ofanzivi nesto slabiji ali to nije njegova zadatak i imao je onaj fenomenalan pas za Suareza kada je Suarez asistirao Carrollu za pogodak.Odbrana definitivno izgleda dosta bolje bez Carraghera,Skrtel-Agger su bolji stoperski par.Henderson se popravlja iz utakmice u utakmicu i vidi se da igra sa manje straha.Adam standardno dobar i vec sam rekao njega smo doveli za vrlo male pare.Najvise me Downing brine isto kao da mu je 18 godina pa sa onoliko straha igra,ocekujem puno vise od njega i isto mislim da bi opasniji bio po desnoj strani.Suarez standardno skrt u nekim situacijama ali je zasluzan za oba pogotka,a Carroll trebaju golovi vidi se da igra pod ogromnim pritiskom,danas je bio vrlo dobar i nadam se da ce ovako nastaviti.Mislim da se pobjedom u iducem kolu protiv Swansea vracamo medju 4.

                    I ostvarili smo pobjedu bez Gerrarda,Carraghera i Kuyta nasih najiskusnijih igraca,mislim da je danas Reina najstariji bio u nasoj ekipi i vidi se da je svjetla buducnost pred klubom.
                    Last edited by Joe Cole 10; 29-10-11, 21:07.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Everton-Manc,veoma vazna pobjeda za povratak samopouzdanja,poslije sestice od Sitija. Fergi se ponovo zajebavao oko sastava,par izmjena,ali dobro na kraju ispade.
                      Jalova igra Manca,gol Chice,i onda otaljavanje posla do kraja meca,mora mnogo bolje.
                      Povredaio se Kleverli u prvom mecu sto je startao u prvih jedanest.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Danas nova pobjeda Totenhema,breee!!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Odlican match izmedju Chelsea i Arsenala, barem po onome sto sam vidio na netu. Chelsea je primio 5 golova, od toga su se mogli lagano spasiti od 2. Arsenal je izvodio odlicne kontre, pasove i realizacija je bila savrsena. Mata je postigao odlican gol, mada i Arsenal je mogao da se odbrani od 1-2 gola sigurno...

                          Chelsea uvezao 2 poraza u nizu, izgubili i od Arsenala i Uniteda.. tako se ne moze do titule doci sigurno.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Odlican match izmedju Chelsea i Arsenala, barem po onome sto sam vidio na netu. Chelsea je primio 5 golova, od toga su se mogli lagano spasiti od 2. Arsenal je izvodio odlicne kontre, pasove i realizacija je bila savrsena. Mata je postigao odlican gol, mada i Arsenal je mogao da se odbrani od 1-2 gola sigurno...

                            Chelsea uvezao 2 poraza u nizu, izgubili i od Arsenala i Uniteda.. tako se ne moze do titule doci sigurno.
                            Do titule United/Chelsea mogu doci jedino ako City negdje kiksa, a kako igraju izgleda da se to nece desiti...

                            Inace, meni je jucerasnji derbi ujedno i najbolje tekma sezone do sada. United-Arsenal po meni nije, jer je tu samo jedan tim bio dominantan tokom svih 90 minuta kao i na mecu United-City, dok su se ovdje vidjela 2 potpuno razlicita poluvremena, smjenjivali su se u vodjstvu oba tima, dolazili do izjednacenja... luda utakmica!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Igra dominacije u prvom poluvremenu. Jako mi se svidja kako totenhem igra. VDV u zivotnoj formi. Drago mi je zbog Bejla, da se i on vrati u formu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Strasna igra Tottenhama u prvom poluvremenu , nastave li ovako mozda pukne i petarda .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X