Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzerard je bio on u zadnje 1-2godinu se nije posteno sastavio i odigrao 10-15utakmica,ulazi on u godine,a Surez mora da dokaze svoju klasu,ispred njega ima masa boljih napadaca u PL,nema masa,ali ima 10-ak,kontinuitet dobrih igrara,godinu za godinom,ne postaje se svijetska klasa u Ajaksu i davanju golova u FA kupu,nego u LS i osvajanju trofeja koji ti doneses.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Nije mi jasno sta sad vas navijaci LIV boli uvo koliko ce da dobije kapiten T E R I ? Da li ce to mozda da utice da neku promenu Suarezu ? Nece !!!!!
      Ne moze ista kazna da bude za nekoga ko je kapiten ENG. i koji je jedan od najvecih u PL i za nekoga ko je od nedavno u PL !!!!!

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Nije mi jasno sta sad vas navijaci LIV boli uvo koliko ce da dobije kapiten T E R I ? Da li ce to mozda da utice da neku promenu Suarezu ? Nece !!!!!
        Ne moze ista kazna da bude za nekoga ko je kapiten ENG. i koji je jedan od najvecih u PL i za nekoga ko je od nedavno u PL !!!!!


        To sto je on kapiten Engleske treba da mu se dopusta svasta jel,moze on biti Obamin sin ali to mu ne daje za pravo da radi ovakve stvari.

        Manda de mi nabroj tih desetak napadaca?









        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Naravno da mu se ne daje za pravo da radi sta hoce, ali posto je jedan od NAJVECIH ima KREDITA !

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dzerard je bio on u zadnje 1-2godinu se nije posteno sastavio i odigrao 10-15utakmica,ulazi on u godine,a Surez mora da dokaze svoju klasu,ispred njega ima masa boljih napadaca u PL,nema masa,ali ima 10-ak,kontinuitet dobrih igrara,godinu za godinom,ne postaje se svijetska klasa u Ajaksu i davanju golova u FA kupu,nego u LS i osvajanju trofeja koji ti doneses.


            Bio je odlican i na SP,najbolji igrac Copa Americe. Meni je posle Lionela najbolji igrac Juzne Amerike.
            Mozda malo subjektivno u odnosu na Aguera(tu su negde),ali ne volim tog sabana.Ocekujem da Wada kaze da je Naymar bolji.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post


              Bio je odlican i na SP,najbolji igrac Copa Americe. Meni je posle Lionela najbolji igrac Juzne Amerike.
              Mozda malo subjektivno u odnosu na Aguera(tu su negde),ali ne volim tog sabana.Ocekujem da Wada kaze da je Naymar bolji.
              Neymar se decko zove, tisu tamo Mamba. Kao sto si rekao tvoje subjektivno misljenje, meni nije bolji od Di Maria-e i kraj.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Vjerovatno fanovi Liverpoola ocekuju da mi imamo neke povlastice kada je FA u pitanju... A eto kako su nas pocastili onim zutim kartonima poslije meca sa QPR. Kaznili klub novcano sto nije suzdrzao svoje igrace i kaznili Boasa novcano sto je rekao da sudjenje nije bilo zadovoljavajuce.

                Tako da ce sada kazniti i Terry-ja sigurno!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kakav kredit kad kazes nesto onakvo?Jel to u pravilniku imaju pravila za ove igrace sto su tek stigli u Englesku i za ove sto su kapiteni Engleske.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Neymar se decko zove, tisu tamo Mamba. Kao sto si rekao tvoje subjektivno misljenje, meni nije bolji od Di Maria-e i kraj.
                    Vazno je da se razumemo.
                    Cuj tisu tamo,ovo je forum,a cemu forum sluzi?
                    Na oba takmicenja koja sam naveo Suarez je bio bolji od Di Maria-e...mladi su,videcemo ko je bolji.

                    @Mumi

                    Nema Chelsea,ali imaju Englezi...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Vazno je da se razumemo.
                      Cuj tisu tamo,ovo je forum,a cemu forum sluzi?
                      Na oba takmicenja koja sam naveo Suarez je bio bolji od Di Maria-e...mladi su,videcemo ko je bolji.

                      @Mumi

                      Nema Chelsea,ali imaju Englezi...
                      Videcemo..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Samo da kazem nesto kada se ovoliko prica o Suarezu...

                        Problem je u tome, sto su fanovi Liverpoola po dolasku Suareza u klub, govorili kako ce ovo biti njegova sezona, kako ce biti nezaustavljiv itd., a evo on je dao 5 golova, sto je malo s obzirom koliko se pricalo. On je odlican igrac u to nema sumnje, ali ne moze ni po cemu biti "nedodirljiv" kada je dao samo 5 golova. Za igraca takvih sposobnosti, to je malo slozicete se. Kada gledam napadace ja ne gledam samo golove, vec i skill, to Suarez ima ali s obzirom na price koje su kruzile, malo je 5 golova za polusezonu. Tako da nema smisla za tolikim uvelicavanjem Suareza. Bice vremena za to, ima jos sezona... Ovo mu je tek prva. Mogu misliti kakvih bi prica bilo da Sturridge (koji igra na neprirodnoj poziciji vec sada ima 9 golova u PL) igra za vas...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post


                          Bio je odlican i na SP,najbolji igrac Copa Americe. Meni je posle Lionela najbolji igrac Juzne Amerike.
                          Mozda malo subjektivno u odnosu na Aguera(tu su negde),ali ne volim tog sabana.Ocekujem da Wada kaze da je Naymar bolji.
                          On ti je kao Ibrahimovic moze da zajebe svakog,ali nikad nece biti top,to je jasno.
                          Ajaksova skola,obojica
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • De Manda nabroji tih desetak napadaca boljih od Suareza iz PL.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Kakav kredit kad kazes nesto onakvo?Jel to u pravilniku imaju pravila za ove igrace sto su tek stigli u Englesku i za ove sto su kapiteni Engleske.
                              To sto si sad kazao je isto kao kad kazes faul u fudbalu nebitno dal je u kaznenom ili nije ! I to pise
                              u pravilniku pa jel ga sviraju kao na sredini onda ?

                              Evo ja cu ti nabrojati. Nije bitno koe prvi nego koe sve ispred !

                              Runi,Persi,Aguero,Drogba,Ba, jel malo ?
                              Last edited by Drogba; 23-12-11, 14:24.

                              Comment


                              • Prvo to nije ni priblizno deset igraca,onda idemo dalje Ba bolji od Suareza ,onda kada je Drogba bio u najboljoj formi ja ne znam jel bilo tezeg igraca za cuvat bio je zvijer prava i njega nevjerovatno postujem,ali sada Drogba nije ni na 50% onoga sto je nekad bio i pitanje je hoce li Suarez ikad biti napadac kakav je Drogba bio,ali je u ovom trenutku bolji od njega i takodjer Aguero meni nije bolji od Suareza.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X