Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslije poraza HSV-a u proslom kolu Fink na igrace koji opce nisu igrali iskalio svoj bjes, a pogotovo mi je krivo sto je taj svoj bijes iskalio na mladog reprezentativca BiH Muhameda Besica.

    Fink je navodno Besica uhvatio za vrat i uz glasne povike, izbacio ga iz svlacionice. Besic mu je odogovorio : " Ko si ti da me tako izbacis?"


    Besicu je najbolje da napusti HSV, jer ovako dosta gubi reprezentacija i on sam.

    Comment


    • Pizaro je odbio da mu se automatski produzi ugovor do 2013 godine, kako sam razumeo, tj moze da prekine saradnju bez dobrog razloga.Od leta je slobodan igrac.
      Odmah se pominje da ce na leto pojacati Bajern, ali treba prvo videti kako ce Verder da zavrsi ovu sezonu.Siguran sam da odlazi ako Verder i ove sezone ne igra Evropu da ce otici bilo gde, samo da ima ili jace utakmice ili da igra Evropu.Bez obzira da Verder zavrsi na kraju sezone ostace bez Nalda, Vizea i Marina, za njih se ima zamene, za Pizara tesko.

      Rudnevs i Adler ce potpisati za HSV cim klub obezbedi opstanak, ako ispadnu nista od toga i drugi Bundesligasi ce juriti ovaj dvojac.

      Comment


      • Kakav je igrac Lewandowski,covjek je u stanju 200 prilika da promasi po mecu,covjek je u ove dvije sezone promasio sve moguce vrste sansi,sve sto se moze promasiti, i jos nezadovoljan nece da potpise novi ugovor,kakav kreten
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Kakav je igrac Lewandowski,covjek je u stanju 200 prilika da promasi po mecu,covjek je u ove dvije sezone promasio sve moguce vrste sansi,sve sto se moze promasiti, i jos nezadovoljan nece da potpise novi ugovor,kakav kreten
          Kapiram da bi i Emil Heski pogodio 50% onakvih sansi. Zao mi bude Maria, Kagave i ekipe kad igraju onakav fudbal i nameste mu zicere a budala masi. Velika steta za Bariosa, mada su i pored njega prvi i to je dokaz odlicnog sistema igre, mocnog trenera, hemije u ekipi i uopste jakog igrackog kadra. A Lukas da je igrao, kapiram da bi pogodio sve one sanse u LS i da bi prosli umesto Marseja. Ne smem ni da zamisljam bodovnu razliku u Bundesu u tom slucaju jer imaju i dobru rotaciju, mogli bi da guraju na dva fronta. Nema veze, bice dogodine ako bog da, samo da izdrze do kraja i da konacno neko uspe da se odrzi u vrhu u Nemackoj i da prekinu to kad cim neko osvoji titulu, Bajern osvoji sledece sezone.
          sigpic

          Comment


          • Ne diraj Emil-a,to mi je ljubav velika

            Ma Kagawa mu je ove sezone(posto Gotze ipak vecinu nije igrao) namjestio 1000 prilika,a covjek je zabio nekih 17-18 golova nije ni bitno,po utakmici cistih 5 prilika najmanje promasi,jeste da vise od Barios-a ucestvuje u igri i zna da igra,ali sto on moze da promasi to ne moze niko...ali car je nezadovoljan,hoce u bolji klub,nek dodje u Englesku nece 5 golova da zabije u sezoni
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Koacno je pao gol.

              Dobar je Levandovski, nije svakako za poredjenje sa Heskijem.On je vec sada dao vise golova nego Barios prosle sezone i ima veci doprinos u igri nego on.Ali misljenja sam da ako zeli vecu platu neka ode negde drugde, posto za ovakve promasaje da ima platu u rangu Kagave i Gecea nece da moze.
              Ako je neko najmanje promasivao u LS je Levandovski, ali ove sezone svi treneri postave previse ofanzivnu taktiku zbog cega su bili porazeni od ekipa koje bi trebalo da dobiju na papiru.Dortmund je imao samo los pocetak sezone, dobro su odigrali tu polusezonu, dok su u drugom delu bili u nekim utakmicama neefikasni i to bas zbog nedostatka Gecea.Ne bi imali vecu bodovnu razliku, puno bodova je bilo prosuto na pocetku lada su igrali lose.Od poraza u Hanoveru igrali su nereseno samo 4, a ostalo su sve bile pobede.Ispravite me ako gresim.
              Slabu realizaiju ima Poljak i videcemo sta ce da uradi po tom planu sledece sezone, bilo bi previse pogubno da se proda ove sezone, pa bi bilo idealno kada mu ugovor istice 2013 pustiti ga gde hoce.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Koacno je pao gol.

                Dobar je Levandovski, nije svakako za poredjenje sa Heskijem.On je vec sada dao vise golova nego Barios prosle sezone i ima veci doprinos u igri nego on.Ali misljenja sam da ako zeli vecu platu neka ode negde drugde, posto za ovakve promasaje da ima platu u rangu Kagave i Gecea nece da moze.
                Ako je neko najmanje promasivao u LS je Levandovski, ali ove sezone svi treneri postave previse ofanzivnu taktiku zbog cega su bili porazeni od ekipa koje bi trebalo da dobiju na papiru.Dortmund je imao samo los pocetak sezone, dobro su odigrali tu polusezonu, dok su u drugom delu bili u nekim utakmicama neefikasni i to bas zbog nedostatka Gecea.Ne bi imali vecu bodovnu razliku, puno bodova je bilo prosuto na pocetku lada su igrali lose.Od poraza u Hanoveru igrali su nereseno samo 4, a ostalo su sve bile pobede.Ispravite me ako gresim.
                Pa taman da je Lukas bio na pocetku mozda bi bilo jos vise razlike i bolje u LS, mada je nebitno. A Dortmund je jos mocnija masina nego prosle godine kad je igra u pitanju stoga bi i Barios bio efikasniji. Uigraniji su, sve tecnije to izgleda, samo da Klop tu ostane dugo i Bajern ce imati pravog rivala za dug vremenski period.

                A ne poredim ga sa Heskijem igracki, vec zbog tih sansi, dosta toga bi i ona budala pogodila.
                sigpic

                Comment


                • Barios je imao nesrecu tada sto se prvo povredio, a kada se vratio ovaj kreten je proradio i posle mu je samopouzdanje opadalo zato sto svakako ne bi dobio sansu pre napadaca koji je u formi, a on se vratio tek posle povrede.Sreca po Dortmund zaradice na njemu 12 miliona evra, jer mu je trenutna cena po njegovim pruzenim partijama tri puta manja.


                  Steta za Bariosa sto mu je karijera propala, ako je on za nesto specijalista onda je to za golove ni iz cega, a takvi golovi su Dortmundu falili u pojedinim utakmicama, pogotovo u LS.


                  Edit:Salihovic je automatski produzio ugovor na godinu dana, mozda jHofenhajm samo zeli da zaradi neku sicu na njemu.Saznacemo na leto, Salihovic je idiot ako ostane.Takav igrac da nema nijednu evropsku utakmicu na evropskom nivou...
                  Naldo bi mogao da predje u Gremio za 2 miliona evra.Smejurija, ali sto je najgore najverovatnije ce otici za tu cenu na leto.
                  Last edited by Ricma; 30-03-12, 20:26.

                  Comment


                  • Humelsinjo!
                    sigpic

                    Comment


                    • Citao sam intervju sa Sejom neki dan i kaze da se jos nista ne zna,pregovore ce obaviti s klubom sljedeci mjesec,ali nesto mislim da nece ostati,ja bih isto volio da ode,igracina
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Dizi tacnu, dizi oval, dizi tanjir
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Sta je ovo?

                          Schieber dva gola u dva minuta.

                          Comment


                          • Polako ti sa dizanjem

                            Ibisevic i Schreiber dva puta za ludilo i vodstvo od 2:3
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Raspad sistema, sada ce gamad iz Minhena zivnuti.
                              Kel je bio fauliran.

                              3:3, da i Humels jednom opali kako valja.
                              Last edited by Ricma; 30-03-12, 21:10.

                              Comment


                              • Kakva je stopercina Humels!

                                Ludilo, ajmo Dortmund jos jedan!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X