Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dortmund je dobio na veoma teskom gostovanju i trebalo je dosta vremena da se zabije gol, koji je pao iz nicega i iz jedne od prvih ozbiljnijih prilika, a Grosskeutz se odlicno snasao, strasan gol.
    Evo posto niko nije napisao rezultate od ovih 15:30 termina, ja cu:
    Hamburg-Werder 1-3
    Hertha-Dortmund 0-1
    Kaiserslautern-Moenchengladbach 1-2
    Leverkusen-Augsburg 4-1
    Numberg-Koln 2-1

    U toku je utakmica Freiburg-Bayern koja je pocela u 18:30 a trenutno je 0:0

    Comment


    • Kakva gospodska pobeda Dortmund-a...a sada da Bayern kiksne...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Marko Marin, definitivno junak meca.Koliko samo njegovo prisustvo znaci u igri Verdera videlo se bas danas.Da nije bilo njega sigurno bi HSV izborio pozitivan rezultat.Verovali ili ne sva tri gola su data bez Pizara.
        Saf resio da se brani i uspeo u toj nameri, iz prvog opasnog napada Marin je oklevao, iscimao malo Rajkovica i laganim sutem pored desne stative doneo vodjstvo Verderu.Drobni nije mogao da dohvati tu loptu.Hamburger je imao inicijativu, Gerero se bacakao kao razmazena zvezdica na svaki kontakt.Imali su oni svoje sanse, ali nijedna lopta nije namucila Vizea posteno.Verder je uglavnom pretio iz kontri.Prilikom jednog izvodjenja kornera navijaci HSV-a su pogodili Marina casom piva, na sta je ovaj burno reagovao.Drugi gol su dali nakon kornera i Drobni i Petric su mogli puno bolje reagovati u toj situaciji i nespretno su primili gol.Arnautovic na kraju postigao gol, nakon katastrofalne greske u odbrani HSV-a koja se desila zbog lose komunikacije izmedju Vestermana i Rajkovica.Prethodno je Petric dao gol iz slobodnjaka, ali je lopta zakacila nekog igraca Verdera u zivom zidu i promenila pravac lopte u drugu stranu.Ono sto je najbitnije je da nisu dozvolili da im se HSV posle ovog kola jos vise priblizi i sto su zadrzali peto mesto koje im je najverovatnije maksimum za ovu sezonu.Napravljen je danas veliki korak i posto u narednim kolima nije bas tako tezak raspored, taman da se odlepe od ekipa koje se kotiraju na osmom, devetom i desetom mestu i da nekoliko kola pre kraja obezbede plasman u kvalifikacije za LE.

        Gledao sam samo prvo poluvreme, posle sam popizdeo zbog strima pa se prebacio na kontru.
        Dortmund se mucio i mucio, Herta je bila puno opasnija i bliza golu i uvek im je falilo malo da zatresu mrezu.Dortmund bez dvojice kreativaca je tesko sastavljao napade i nakon centarsuta Kube i suta glavom Levandovskom, Kraft brani, lopta se odbija do Groskrojca koji makazicama donosi DOrmundu brlo bitna 3 boda i ovo kolo ce zavrsiti prvi.Bez obzira na njihovu losu igru tokom cele utakmice su pobedili sto pokazuje da ekipa ima karakter.Piscek i Humels su morali da napuste teren zbog povreda.Kagava bi trebalo jos samo da propusti sledecu utakmicu protiv Hanovera, posle njega bi trebalo i ubrzo da se vrati i Gece.Ekipi bi uno znacilo kada ne bi izgubili bodove dok se njih dvojica ne vrate pred odlucujuce meceve u aprilu koji ce im odrediti njihovu dalju sudbinu u sezoni.

        Patrik Herman ce zbog povrede kljucne kosti odsustvovati u narednih sest nedelja, veliki hendikep za Menhengladbah.

        Comment


        • Freiburg le ole!
          Zasluzili su momci bod, kakav su otpor pruzili Bayernu u prvom poluvremenu, strasni su, cak sto vise, mogli su i gol postignuti. U drugom poluvremenu nista posebno, Bayern je kao pokusao nesto, ali nikakva posebna prilika. Dakle, Freiburg se pobrinuo za jedino iznenadjenje danas
          Last edited by Fanta; 18-02-12, 23:23.

          Comment


          • Bayern loš totalno. Freiburg zasluženo uzeo bod. Sada im Dortmund otišao na +5 bodova prednosti i biće izuzetno teško stići ovu prednost. Već dokazano da se protiv ovakvih ekipa titule gube/dobijaju, Bayern nikako da zaigra dobro u II dijelu sezone i to će ih možda i koštati titule.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Dobrodosao, Merline.Nadam se da nisi fan Bajerna.
              Sto se tice njihove igre, pocinje da lici na njihovu proslosezonsku, kao gosti kiksaju, a kao domacini pobedjuju.
              Cim Riberi nije u formi, Gomeza nema nigde, a cim nema njih dvojice na terenu tesko se Bajern moze nadati pobedi, jer su upravo ta dvojica najzasluzniji za trenutne rezultate Bajerna.
              Cim u Bajernu krenuli da pricaju o novim pojacanjima za sledecu sezonu, izgleda da su digli ruke od ove.

              Fanta, sklanjaj taj grb.I dalje mi je muka od njih vec dve nedelje od kada je Verder igrao sa njima.xD

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Dobrodosao, Merline.Nadam se da nisi fan Bajerna.
                Sto se tice njihove igre, pocinje da lici na njihovu proslosezonsku, kao gosti kiksaju, a kao domacini pobedjuju.
                Cim Riberi nije u formi, Gomeza nema nigde, a cim nema njih dvojice na terenu tesko se Bajern moze nadati pobedi, jer su upravo ta dvojica najzasluzniji za trenutne rezultate Bajerna.
                Cim u Bajernu krenuli da pricaju o novim pojacanjima za sledecu sezonu, izgleda da su digli ruke od ove.

                Fanta, sklanjaj taj grb.I dalje mi je muka od njih vec dve nedelje od kada je Verder igrao sa njima.xD
                Ma nisam Bavarac, fan sam Liverpoola. ;) Ali ovako pratim Bundesligu i danas sam pogledao drugo poluvrijeme i ne izgleda ono ohrabrujuće uopšte. A kada bih već birao, nekako mi je Dortmund draži.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Eto Maricu, samo zbog tebe sam uklonio grb

                  Comment


                  • Prvo i osnovno,svaka cast Fraiburgu na odlicnoj utakmici!
                    Moram priznati da me je iznenadila pobjeda Verdera.Odbrana HSV-a je u momentima djelovala poput ovih u Crnoj Gori
                    Bajer rutinski protiv Ausburga.Kisling napokon postigao pogodak tj. dva Samo da se ne obrukaju protiv Barse i sve je ok
                    Dortmund je imao tesko gostovanje.Herta je bila ravnopravan protivnik,cemu je dosta pomogao Humels ,Barios se brukao...Falio je Kagava,pa je kreativnost bila slabija,u cemu je prednjacio Kel koji je imao nekoliko smiejsnih pasova Groskrojc ga nekako ugura i najbitnije je da je Dortmund pobijedio
                    Menhengladbah je jos jednom odigrao odlicno i steta sto su primili gol,mada im se jedno i okvir zatresao Prelijep gol Aranga.Steta za Hermana
                    Nirnberg zasluzeno pobijedio i odmakao od opasne zone.

                    Comment


                    • Onaj presing odbrambenog reda i ono udvajanje sto radi Borusija je jebeni masterpiece .Ne gledam cesto Nemce ali se juce lepo potrefio termin i reko ajde da ispostujem Marica
                      A za ovo sto proziva Bajern mu se smesi tamnica u Doboju
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Bas si nasao koji mec da gleda.Mogao si na streamu gledati pravi derbi, a ne ovo mrtvilo od utakmice.

                        Danas se ne zna koja ce utakmica biti bolja, Salke-Volfsburg i Hanover-Stutgart.

                        A sto se tice Bajerna, sami su krivi za svoju situaciju, da su mogli nekog dovesti u zimskom prelaznom roku-mogli su, a ipak su resili da sa ovim sastavom mogu da budu sampioni i da to prvo mesto nece ispustiti.Mozda se i ocekivalo da ce da kiksnu protiv Menhengladbaha i Hamburgera, ali ovo juce niko nije ocekivao.Moguce da su potcenili protivnika, isto kao sto su Majnc jesenas koji je objektivno mnogo slabiji tim, bas kao i Frajburg.
                        Lukas Piscek se za tri dana vraca treninzima, povreda nije ozbiljne prirode.
                        I sve je u redu sa Humelsom, igrao je sa povisenom temperaturom i zbog toga je pravio par kikseva i zbog toga je napustio igru, valjda ce se oporaviti do nedelje.
                        Sto se tice Bariosa imace on jos utakmicu-dve da pokaze da je za prvu postavu, u suprotonom sa povratkom Kagave klupa mu ne gine.Levandovski je trenutno korisniji od njega i toga cini nervoznim i dekoncetrisanijim i tesko ce prevazici taj pritisak.

                        Comment


                        • nije mi jasno samo,zasto je ton sa stadiona tako losh..prosto ne mozes da znas kakva je atmosfera!eh,kad je sk imao bundes ligu,kako je to bilo za gledanje...


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozda se Bajern cuvao za LS,posto se finale igra kod njih...

                            Comment


                            • Cuvao se za Bazel,htio je Bajern pobjedu,ali nije islo.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                nije mi jasno samo,zasto je ton sa stadiona tako losh..prosto ne mozes da znas kakva je atmosfera!eh,kad je sk imao bundes ligu,kako je to bilo za gledanje...
                                Jbg, to i mene uzasno nervira. Da se prisjetimo dobrih starih vremena

                                Comment

                                Working...
                                X