Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U prosloj sezoni se jedva cula publika i samo sam cuo komentatore.Ne secam se da sam cuo publiku kako se raduje prilikom proslave gola.Ove sezone cuje se atmosfera na stadionu, ali nije jos to zeljenom nivou, al valjda ce biti bolje seldece sezone.
    Razumeo bih Bajern da se stedi da igra protiv nekog jaceg protivnika sad u sredu, ali oni igraju sa Bazelom koji je na nivou najgorih ekipa u BL.

    Dijego Benaljo je spasio Volfsburg vece balamaze, Huntelar se ispromasivao i ovde ako se ovako nastavi lako bi moglo da se desi da padne petarda.Salke se sprdasa odbranom Volfsburga, ali tu je fenomenalni Benaljo da ispravi kikseve odrane.
    Mislim da je Salke drugi gol dao iz ofsajda.Pored Huntelara, prvi gol je dao Raul i to na njegov poznat nacin.
    Ovog komentatora bas uhvatila trema, a valjam se od smeha sto neki predvidjaju Volfsburgu da ce da se bore za osptanak, a oni na osmom mestu.xD
    Najjace mi je to sto neki misle da Dzeko i Grafite i dalje predvode napad Volfsburga.
    Mandzukic imao odlicnu sansu i golman je bio savladan i lik sa nekih 7 metara pogodi precku, a mnogo lakse je u to situaciji bilo lakse da pogodi gol na voleju.

    Comment


    • Salke ih je razbio.Ja sam ocekivao nesto vise od Volfsburga.Huntelar se obrukao 2-3 puta...e ako mi je jasan trip da kada izadjes 1 na 1 sa golmanom pored cijelog praznog gola ti gadjas kroz noge...pa nije ni Benaljo sa drveta sisao..Moglo je biti i vise.Drago mi je sto se Salke ne predaje,mozda iznenade u sledecem,pa preskoce Bajern

      A evo Mame Biram cerke ne diram pogadja

      Comment


      • Onaj Wolfsburg je toliki raspad od ekipe , da je to nesto smijesno

        Gledao sam jedno 20 minuta , kako ih je Schalke unistio , nevjerovatno . Tek mi sad nije jasno zasto je Magath doveo 1000 igraca .

        Hannover 2-0 vodi vec .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sta radi ovaj Stutgart!?Ako ovako nastave,bice i petarde i vatrometa Ja Konan Mogao je da rijesi mec.

          Comment


          • Ocekivao sam malo vise od Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem manje ubedljivije da izgube.
            Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi posle Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mesto ce im biti sve dalje i dalje.

            A sto se tice ove druge utakmice, moglo je paasti pet golova.Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnik za pocasni gol Stutgarta.Harnikov promasaj donekle se moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili.Hanover bi se ovom pobedom odlepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku.Sve mi se vise cini da ce igrati i LE sledece sezone.Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe.Interesuje me samo jos koliko ce uprava Volfsburga imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Evropu su sve vece i vece.

            Comment


            • Nikada nisam video losiju odbranu od Volfsburgove, one neuspesne ofsajd zamke sa onim sporim defanzivcima koji ni ne znaju da postave to kako treba svaki put im pobegnu igraci, nikada ne bude ofsajd. Ono kao da je amaterska ekipa, trebao je Salke 7-1 da ih dobije, ni ne cudi sto su najgori gost lige, tu ce i ostati do kraja jer ocigledno ovaj zadrti Magat ne zeli da odustane od te taktike koja ga ukopava.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Jao kako golovi padaju na utakmici Hanover-Stutgart, to je bundes liga

                Comment


                • Ibisevica bas nece, da je samo sutirao malo u desno, bilo bi svega i svacega u poslednjih 7-8 minuta, al eto Ciler nas je uskratio neizvense zavrsnice.Luda utakmica, bas je najvise golova palo na ovom mecu tokom vikenda.Napravili su dobru prednost u odnosu na Volfsburg i Stutgart i sada mogu sebi prisute da prime petardu u Dortmundu.
                  Hanover je pobedio i ova pobeda ce im puno znaciti pred odlazak u Briz, pokazali su u prvom mecu da su mnogo bolji od Briza samo rezultat nije bio bas realan odnos snaga na terenu.Ocekujem bunkericu Slomke i da ce vrebati sansu iz kontre i da ce dati jedan gol koji ce im znaciti prolaz u osminu finala.

                  Comment


                  • Volio bi da ove sezone uzme Borussia M. svidja mi se njihova igra , + Reus , Bobadilla mogli bi nesto oni uraditi , ali nevjerujem nemaju igraca za to , al bi volio da uzmu naslov prvaka , ako oni nemogu ,neka ponovno prvak bude Borussia Dortmund koja ima definitivno najbolje navijace u Njemackoj

                    Comment


                    • Borussia Dortmund po meni ima najbolje navijace na svjetu. Rijetko kad, skoro i nikad da naprave neki problem, a opet s druge strane strasno navijaju. Vjerovatno se neki sjecaju kada su spasili klub od ispadanja

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Borussia Dortmund po meni ima najbolje navijace na svjetu. Rijetko kad, skoro i nikad da naprave neki problem, a opet s druge strane strasno navijaju. Vjerovatno se neki sjecaju kada su spasili klub od ispadanja

                        Jasta , svaka domaca utakmica pun stadion , Signal Iduna Park uvijek prepun , nacuo sam da u njih su vec prodate sezonske karte za unaprijed 3 godine domace .. Stvarno imaju prejake navijace i trebaju biti u vrhu uz takve navijace

                        Comment


                        • Ja taj stadion zovem Westfalen, jbg, nikako da se naviknem na Signal iduana park

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Ja taj stadion zovem Westfalen, jbg, nikako da se naviknem na Signal iduana park
                            Svejedno i jedno i drugo isto

                            Comment


                            • I ja ga zovem Westfalen Grevota je kad klub mora da "iznajmi" ime stadiona zbog para.Isto tako vjerujem da svi navijaci Njukasla svoj stadion zovu St. James

                              Comment


                              • Iako se najavljivalo, Lukas Podolski ce odmarati i protiv Leverkusena. Tako je saopstio trener, iz razloga da Podolski bude 100% spreman nakon ove povrede.
                                Jos da kazem, Pizsczek (odbrambeni igrac Dortmunda) izjavio je da vjeruje u duplu krunu ove godine, sto bih i ja beskrajno zelio

                                Comment

                                Working...
                                X