Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo je trenutno stanje,cini mi se da ce ovaj Frajburg da povede do poluvremena...


    EDIT :Razuvjerio me Pizaro Sto mi je mio ovaj covjak.Svaki put se radujem kada on postigne gol.Eeee moj golmane...
    Last edited by powerslave; 05-02-12, 15:01.

    Comment


    • Od ovih nesrecnika nema ko da drugi da gol nego Pizaro.Da nema njega borili bi se za opstanak, bili bi ispod Hamburgera.
      Marin se vratio na teren.
      Prva utakmica u drugoj polusezoni gde su na Verderovoj klupi svih sedam igraca.
      Gledam pomalo, ipak treba da se uci.

      Posto malo gledam, kako igra Junuzovic?


      Edit:Izjednacili, treci remi na pomolu, a Hanover se priblizio Verderu na dva boda, a izmedju njih je Leverkuzen.Divota...
      Last edited by Ricma; 05-02-12, 15:59.

      Comment


      • Dobra vest za navijace Dortmunda je da ce Sven Bender odsustvovati samo dve nedelje i vratice se za mec protiv Hanovera, a u medjuvremenu propustice tri utakmice ukljucujuci Kup koji se igra sutra i prekosutra.

        Utorak:
        Holsten Kil-Borusija Dortmund 20:30
        Sreda:
        Herta-Menhengladbah 19:00
        Hofenhajm-Grojterfirt 19:00
        Stutgart-Bajern 20:30

        Rezultati 20. kola:
        Frajburg - Verder 2:2
        (Makiadi 32, Šmid 70 - Pizaro 29, 47)
        Kajzerslautern - Keln 0:1
        (Roši 72)

        Subota:
        Bajer - Štutgart 2:2
        (Kisling 11, Rolfs 47p - Šajber 23, Harnik 90)
        Herta - Hanover 0:1
        (Abdelaue 68)
        Hofenhajm - Augsburg 2:2
        (Mlapa 38, Firmino 52p - Molders 31, Langkamp 72)
        Šalke - Majnc 1:1
        (Obasi 59 - Zidan 14)
        Volfsburg - Borusija Menhengladbah 0:0
        HSV - Bajern 1:1
        (Sala 23 - Olić 71)

        Petak:
        Nirnberg - Borusija (D) 0:2
        (Kel 48, Barios 82)



        Parovi sledeceg kola:
        Volfsburg-Frajburg
        Bajern Minhen-Kajzerslautern
        Verder Bremen-Hofenhajm
        Stutgart-Herta
        Majnc-Hanover
        Menhengladbah-Salke
        Augzburg-Nirnberg
        Keln-HSV

        Comment


        • Sidni Sam dva mjeseca van terena.

          Comment


          • Jos jedan dokaz koliko je velik klub Bayern München. Velikan koji vodi racuna o njemackom fudbalu

            Uli Hoeness: "U jednom trenutku Borussija nije mogla isplatiti place te ostale obaveze, stoga smo im odlucili pomoci i posudili smo im dva i pol miliona eura na nekoliko mjeseci dok se ne stabiliziraju."

            Istu pricu je potvrdio i Izvrsni direktor Borussije Hans-Joachim Watzke: "Istina je. Posudili su nam novac i spasili nas."

            Nije ovo prvi put da bavarski velikan pomaze svoje konkurente. Slicno su reagirali i kada su problemima bili njihovi gradski rivali München 1860 te St Pauli.

            Comment


            • Verder ce prodati Palmeirasu Veslija za 6 miliona evra, ostaje da se usaglase jos oko par detalja i velike su sanse da ce se transfer desiti.

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s233280/Sport/Fu..._stadione.html

                Ova liga moze samo da napreduje!

                Comment


                • Ljudima ne mozes objasniti da trenutni sjaj lige ne cini tu ligu najboljom na svijetu. Njemci nikad nisu toliko padali sto se tice interesovanja za njihovu ligu. Nikad nisu pretjerivali sa transferima. Zato su meni najkonstantniji Njemci i time najbolji, dok se u Spaniji igra najljepsi fudbal.

                  Dok je Bundesliga bila na SPORT KLUBU gledao sam podjednako i prvu i drugu, sad dosta manje gledam drugu. Ove godine sam odgledao dvije utakmice Dynamo Dresdena. Razlog je dosta neozbiljni komentatori na ES, dok je to Marijan vodio jedva se cekao petak kad ce multi prenos. Nije mogla proci nijedna utakmica Hoffenheim a da je nisam pogledao.

                  Edit: U vecini liga se smanjuju kapaciteti, ali u Bundesligi se moraju povecavati.
                  Last edited by danijelkr; 07-02-12, 18:35.

                  Comment


                  • Za mene je PL i dalje najbolja,ali u poslednje vrijeme vise gledam Bundes zato sto sam manje-vise neutralan pa uzivam u svakoj utakmici Odgovara mi liga jer se ne dize previse prasine oko nje kao sto se to radi napr u Engleskoj ili Spaniji.Nema transfer bombi,neizvjesna je i sudjenje je dosta korektno.Sto se mene tice ne mora ni jedan klub iz Njemacke cuda ciniti u Ligi Sampiona,samo da Bundes zadrzi ovaj nivo i ako je moguce jos napreduje.Naravno da je pozeljno da su tribine sirom zemlje pune

                    Comment


                    • Svajnstajger se povredio i odsustvovace sa terena par nedelja.
                      Sakiri ce od leta postati Bajernov igrac, Bazel ce od toga zaraditi 9 miliona evra+bonuse.

                      Holger Stanislavski je popio otkaz u Hofenhajmu i na njegovo mesto ce najverovatnije doci Markus Babel koji je jesenas vodio Hertu.


                      Spoiler

                      Comment


                      • Kakav potez Bajerna dovodjenje Šaćirija! Buduća zvezda svetskog fudbala... Nisu pogrešili nimalo.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Stanislawski sve sto je stekao dok je radio u St. Pauli-u ovdje je izgubio. Kako je imao neke fiks ideje, ne stavljanjem Obasi-a. Pa jedno vrijeme je zbog njegove taktike Ibisevic ispastao. U ovom zadnjem mecu nije njegova krivica jer je sudija bez razloga Compper-a iskljucio, ali ostaviti Salihovic na klupi u ovako bitnom mecu je bio dosta glup potez. Taj mu je isti Salihovic obezbjedio 1/4 finale.

                          Comment


                          • Uuuuu jedva cekam sutrasnji mec, Dortmund vs Bayer, sto ce to biti nogomet. Ta 2 tima su 2 male Barcelone, kako lijepo igraju.

                            Edit: Malog sam gledao samo jedan sazetak u LP i odmah sam rekao da je buduca zvijezda. Jednostavno decko kida.
                            Last edited by danijelkr; 10-02-12, 18:09.

                            Comment


                            • Taman ce se Junajted-Liverpul zavrsiti kada pocne Dortmund-Bajer.Ocekujem da Bajer danas pomrsi racune Dortmundu i da tako dodatno zakuva borbu na vrhu

                              Comment


                              • Jezik pregrizo.

                                Treba Leverkuzen da danas ima puno srece da bi izvukao bod i da DOrtmund pogadja stative i precke ko protiv Kajzerslauterna.Sven Bender pocinje u prvih 11.
                                Renato Avgusto je na klupi i ako udje bice mu to prva utakmica jos krajem septembra.

                                Svajnstajger ce odsustvovati u narednih mesec dana i ako ne bude bio spreman za mec sa Hofenhajmom bice u kombinaciji kada gostuju Herti.S obzirom na njihov raspored u sledecih mesec dana jedino bodove mogu izgubiti protiv Leverkuzena kada gostuju.

                                Mrzi me da pisem, evo linka za prvih 11:http://www.soccerway.com/matches/201...kusen/1122116/

                                Comment

                                Working...
                                X