Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Dortmund je objasnio danas!Groskrojc i Kagava glavni krivci


    Jel neko gledao Verder-Bajer??neka baci neki komentar
    Nema takvih na forumu koji bi se cimali da gledaju taj mec preko strima, posto je na TV-u Dortmund.

    Video sam samo golove.Ko ce da drugi gol da da za verder nego Pizaro, omoza je i to glavni ralog zasto Verder ne moze bolje od ovoga, zato sto ekipa previse zavisi od njega.Vize napravio kiks kod kornera, pogresno procenio let lopte izleteo ko soson i Stefan Rajnarc postigao svoj prvi gol za Leverkuzen.
    Majnc razbio na svom terenu Frajburg.Vedad poceo od prvog minuta ocekivano, saznacu kasnije da li je dao gol prvenac.

    Comment


    • Meni nije jasno zasto je Falou dobio crveni??Ja onamo ni penal ne bi dao...grevote od Frajburga.

      Comment


      • Jedan duzi clanak o Borussi Moenchengladbahu.
        http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/fudbalska-bajka-iz-gladbacha/73432

        Comment


        • Podolski 2 do 4 nedelje van terena.



          EDIT: Klop produzio ugovor sa Dortmundom

          http://eurosport.yahoo.com/30012012/...mund-deal.html
          Last edited by powerslave; 30-01-12, 14:18.

          Comment


          • Antipaticni Gomez je opet dao gol. Ko moze voljeti momka koji je totalno sebican, gleda samo sebe i svoju statistiku, uopce ne igra za momcad, nego se ponasa kao neka primadona, uopce ne trci a k tome osim realizacije (sto je jako bitna stvar naravno) apsolutno nista ne zna. Ne zna stopati loptu a kamoli sta drugo. Ocekujem da Kralj Poldi bude prvi strijelac, barem se tome nadam.
            Gomez nikad ne ni vidio prvu postavu da se Olic nije ozlijedio, bilo bi posteno da se situacija ponovi, samo sad obrnuto.
            Kolko je to smijesan igrac govori nacin kako je dao gol, izbacivao je glavom loptu od gola ko obrambeni ali se nesretno odbila od protivnika.
            Kakogod, vise je Olic pokazao u 15 minuta nego on u 75.

            Comment


            • Bundelliga, 19. kolo:
              Majnc - Frajburg 3:1
              (Čupo-Moting 3, 17, Polanski 6p - Krmas 68)
              Štutgart - Borusija Menhengladbah 0:3
              (Hanke 31, Rojs 81, De Kamargo 84)
              Subota:
              Augzburg - Kajzerslautern 2:2
              (Jong 5, Hajn 66 - Dik 26, 48)
              Bajern Minhen - Volfsburg 2:0
              (Gomez 60, Roben 90)
              Borusija Dortmund - Hofenhajm 3:1
              (Kagava 16, 55, Groskrojc 31 - Džonson 63)
              Herta - Hamburg 1:2
              (Lasoga 82 - Jansen 25, Petrić 60)
              Verder - Bajer Leverkuzen 1:1
              (Pizaro 30 - Rajnarc 57)
              Keln - Šalke 1:4
              (Podolski 4 - Marika 60, 72, Huntelar 78, Heger 83)
              Petak:
              Hanover - Nirnberg 1:0

              (Abdelaue 18)

              Tabela:


              Parovi sledeceg kola:
              Nirnberg-Dortmund
              Volfsburg-Menhengladbah
              Hofenhajm-Augsburg
              Herta-Hanover
              Šalke-Majnc
              Leverkuzen-Štutgart
              Hamburger-Bajern Minhen
              Frajburg-Verder
              Kajzerslautern-Keln

              Comment


              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                Antipaticni Gomez je opet dao gol. Ko moze voljeti momka koji je totalno sebican, gleda samo sebe i svoju statistiku, uopce ne igra za momcad, nego se ponasa kao neka primadona, uopce ne trci a k tome osim realizacije (sto je jako bitna stvar naravno) apsolutno nista ne zna. Ne zna stopati loptu a kamoli sta drugo. Ocekujem da Kralj Poldi bude prvi strijelac, barem se tome nadam.
                Gomez nikad ne ni vidio prvu postavu da se Olic nije ozlijedio, bilo bi posteno da se situacija ponovi, samo sad obrnuto.
                Kolko je to smijesan igrac govori nacin kako je dao gol, izbacivao je glavom loptu od gola ko obrambeni ali se nesretno odbila od protivnika.
                Kakogod, vise je Olic pokazao u 15 minuta nego on u 75.
                Ne slazem se bas s tobom. Gomez je igrac strasnog kalibra i jako je dobar a to za povrede je druga stvar

                Comment


                • Originally posted by Fanta View Post
                  Ne slazem se bas s tobom. Gomez je igrac strasnog kalibra i jako je dobar a to za povrede je druga stvar
                  Ma impresionira kojom lakocom Gomez zabija ali sta je Bayern sa njim u prvoj postavi osvojio - bas nista. Lani tek treci u prvenstvu (ne znam kad su zadnji put bili ispod 2. mjesta), cak bez finala kupa, ispali u jadnoj osmini finala. A igraju u istom sastavu zadnje 3 sezone. Ove sezone su izjednaceni sa jos 3 tima u prvenstvu. Dok su sa Olicem osvojili duplu krunu i covjek ih je sam odveo do finala Lige Prvaka. Jednostavno nije sve u golovima, vec u pobjedama tvog tima. Ako se napadac uopce ne krece, tu nema uspjeha u modernom nogometu. Dok je to Oliceva najveca odlika.
                  Nije slucajno i da je rezerva u reprezentaciji. A antipatican je do kraja. Bas totalno. Em gleda samo svoju statistiku em je bahat i bezobrazan.
                  Uvijek je najbolja je ilustracija ponasanje suigraca prema igracu - ovome niko kod prvog gola nije cestitao ni da se od srca nasmijao, svi ko roboti. Dok su Olicu bas tako cestitali. Pa znaju oni najbolje ko se bori za tim (sto je i Robben danas izjavio a bas je on bio nasretniji kad je Olicu cestitao za drugi gol) i kojim je donio najvece uspjehe zadnjih godina.
                  Last edited by ajmooooooo!!!; 30-01-12, 21:03.

                  Comment


                  • Moram da se slozim da je Olic kompletniji igrac.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Gomez je klasicni nemacki centarfor.Uvek na pravom mestu,ima nosinu za gol,daje ih kao od sale.Sto je i posao centarfora.

                      Olic se bori i moze da pretrci preko 10km po mecu i to mu je jedini kvalitet.S' obzirom da su obojica napadaci,prica da je Ivica kvalitetniji od Marice ne pije vodu.Uz to Šime je i skloniji povredama.

                      Comment


                      • Originally posted by dart gunner View Post
                        Gomez je klasicni nemacki centarfor.Uvek na pravom mestu,ima nosinu za gol,daje ih kao od sale.Sto je i posao centarfora.

                        Olic se bori i moze da pretrci preko 10km po mecu i to mu je jedini kvalitet.S' obzirom da su obojica napadaci,prica da je Ivica kvalitetniji od Marice ne pije vodu.Uz to Šime je i skloniji povredama.
                        Klose je klasicni nemacki centarfor,ima nosinu sa gol i daje ih kao od sale.Nemoj mi uporedjivati njih dvojicu.Klose je mnogo brzi i spretniji pre svega,dok ovaj uglavnom daje golove na sirovu snagu ili na glupe odbitke.

                        Ja sam Bajernov navijac i podrzavao sam ga uvek,ali ne mogu da tvrdim da je bolji od Olica,jer po meni nije.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Corluka presao u Leverkusen, posudba do kraja sezone. Odlicna stvar za njega i reprezentaciju jer je u Spursima bio rezerva.

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Klose je klasicni nemacki centarfor,ima nosinu sa gol i daje ih kao od sale.Nemoj mi uporedjivati njih dvojicu.Klose je mnogo brzi i spretniji pre svega,dok ovaj uglavnom daje golove na sirovu snagu ili na glupe odbitke.

                            Ja sam Bajernov navijac i podrzavao sam ga uvek,ali ne mogu da tvrdim da je bolji od Olica,jer po meni nije.
                            Princ Poldie i Miro Klose, to su carevi.

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Klose je klasicni nemacki centarfor,ima nosinu sa gol i daje ih kao od sale.Nemoj mi uporedjivati njih dvojicu.Klose je mnogo brzi i spretniji pre svega,dok ovaj uglavnom daje golove na sirovu snagu ili na glupe odbitke.

                              Ja sam Bajernov navijac i podrzavao sam ga uvek,ali ne mogu da tvrdim da je bolji od Olica,jer po meni nije.
                              Klose cak nije ni Nemac.Dakle sigurno nema taj,nazovimo ga,nemacki golgeterski DNK.On svakako jeste bolji igrac od Marija Gmaza,ali ja nigde nisam ni rekao da nije.

                              Poenta je da su ti golovi na odbitke previse cesti da bi se smatrali pukom srecom.Jednostavno,covek ima sjajan osecaj gde bi trebalo da se nalazi u sesnaestercu,i to je cinjenica.

                              Comment


                              • Mene Gomez isto nervira samo ceka loptu na tacni,pa nek potrci malo...

                                Comment

                                Working...
                                X