Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huhu , Shinji nastavlja da briljira , bravo momce
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kad je Gece na tribinama, tu je Kagava da resi stvar u svoje ruke.
      Daleko je ovo od gotovog, Keln ce sada tek ozbiljnije da napada, mogla bi to Borusija da iskoristi, da da gol iz kontre i da resi mec u svoju korist.

      Comment


      • Bravo Sinji majstore,kako je Dortmund ubo sa njim,doveli su ga za oko 300k € iz Japana.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Kagava jos jednom briljirao, petom aktivirao poljsku vezu Kuba-Levandovski i bilo je vreme da napadac zutih da koji gol.Dugo je postio.

          Comment


          • Kako je gotivna ekipa ovaj Dortmund
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Kako je gotivna ekipa ovaj Dortmund
              Bez zvijezda i zvjezdica , a igraju ovako fenomenalno

              Akcije kao u malom fudbalu 1-5
              Last edited by Rossonero; 25-03-12, 18:17.

              Comment


              • Fenomenalno .

                Cijena ovog momka treba da bude jedno 50 miliona , ali bez pretjerivanja ..

                Svi me u Dortmundu odusevljavaju , ali Kagawa ove sezone ubjedljivo najvise ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Fenomenalno .

                  Cijena ovog momka treba da bude jedno 50 miliona , ali bez pretjerivanja ..

                  Svi me u Dortmundu odusevljavaju , ali Kagawa ove sezone ubjedljivo najvise ..
                  Ovo potpisujem , a sta tek ocekivat kad se vrati ovaj decko

                  1-6

                  Comment


                  • Auuu ovo je bas izivljavanje Milioneri zreli za titulu
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ljubitelji bundesa kazite mi kako igra onaj "kljina" Papadopulos iz Salkea ?

                      Comment


                      • Jebem ti... kad ne gledam Borussiu padne preko 3,4 komada a kad gledam onda jedva i da 2 gola buduAjde bitno je da su nastavili da pobjedjuju i jedna ovakva pobjeda je bila potrebna.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Ljubitelji bundesa kazite mi kako igra onaj "kljina" Papadopulos iz Salkea ?
                          Evo nesto najosnovnije o njemu.Moze da igra na vise pozicija, najvise do sada je igrao defanzivnog veznog i stopera.Njegove glavne vrline su sto zbog njegove fizicke konstitucije je jak u vazdusnim duelima, ne voli da petlja u odbrani i uvek ispucava loptu.Dobro se postavlja u odbrani i tesko napadaci mogu da ga prodju.Medjutim ono sto ne valja kod njega je sto cesto faulira, brzo plane i lako gubi kontrolu nad sobom i veliki je rizik da ce dobiti crveni karton.Od svih igraca je napravio najvise faulova u Bundesligi.U pojedinim situacijama mu fali koncetracija i po onome sto cujem je da je tanak i po pitanju discipline.
                          Jel se povezuje sa Celzijem?

                          Comment


                          • Ma ne, nego onako informativno pitam .

                            Comment


                            • Sinoc Frankfurt i vise nego lagano rasturio ekipu Union Berlina u gostima, bilo je 0:4. Treba malo baciti oko na tabelu cvajte, tamo je jako zanimljivo. Gotovo sigurno je da su Furth i Frankfurth obezbjedili ulazak u bundesligu, ali tu se jos vodi bitka za prvo mjesto, kao i bitka za doigravanje Do kraja je 7 kola.


                              Jos da kazem, Ibisevic je ocjenjen kao najbolji igrac Suttgarta trenutno sa prosjekom 7.53. Zaista odlicna stvar za njega a jedva cekam da ga vidim protiv Dortmunda u ovom kolu koje nas ocekuje. Takodjer, zadovoljan sam partijom Salihovica protiv Moenchengladbaha, lijep ubacaj i asistencija.

                              Comment


                              • Mozda bih i mogao konacno da pogledam cvajtaru.
                                Bas sledeci ponedeljak igraju Fortuna-St. Pauli.Znam da eurosport sem ponedeljkom, pusta meceve i petkom od 6, ali nisu vredni moje paznje.

                                Drago mi je za Ibisevica sto se odlicno snasao u novoj sredini, takav napadac je i trebao Stutgartu, da ga nisu doveli tesko da bi sada bili u poziciju da preteknu i Bremen i Leverkuzen.Mada eto odradili su dobar zimski prelazni rok, prodali su Pogrebnjaka od kojeg nije bilo puno koristi, a doveli Ibisevica.Na leto se ocekuje da ode Kuzmanovic zato sto ulazi u poslednju godinu ugovora i najverovatnije ce se vratiti u Italiju, mada i Bajern ce gledati da ga ugrabi.Stutgart ne bi trebao da se brine po pitanju zamene, jedna od opcija je Salihovic sto mislim da ce najverovatnije biti, ali ma koju god zamenu dovedu nece sigurno puno puci za njega.


                                Edit:Mladi letonski napadac Artem Rudnev koji se povezivao sa Dortmundom, sve je blizi potpisivanju ugovora sa HSV-om.Nema sta, bice to odlicna zamena za Petrica.
                                Ovo bi mogla da bude poslednja sezona za Robina Duta na klupi Leverkuzena.
                                Last edited by Ricma; 27-03-12, 14:43.

                                Comment

                                Working...
                                X