Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Farfan potpisao novi ugovor sa Salkeom do 2016 godine, i godisnja plata ce mu bti izmedju 7 i 10 miliona evra.Nakon ovoga vec sam sigurniji po pitanju ostanka Huntelara i trece mesto su obezbedili.Medjutim ovo svakako nece valjati za klub, zato sto ce sada oni igraci koji su najbolji u timu traziti slicnu platu, sto za klub moze biti ubistvo.Zavisice od toga da li ce sledece sezone obezbediti LS.Jedno je sigurno, imace sledece sezone mnogo veci budzet.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Farfan potpisao novi ugovor sa Salkeom do 2016 godine, i godisnja plata ce mu bti izmedju 7 i 10 miliona evra.Nakon ovoga vec sam sigurniji po pitanju ostanka Huntelara i trece mesto su obezbedili.Medjutim ovo svakako nece valjati za klub, zato sto ce sada oni igraci koji su najbolji u timu traziti slicnu platu, sto za klub moze biti ubistvo.Zavisice od toga da li ce sledece sezone obezbediti LS.Jedno je sigurno, imace sledece sezone mnogo veci budzet.
      Mnogo brate, mnogo...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Sigurno su tu uracunati bonusi, jedan Gece u Dortmundu ce od sledece sezone zaradjivati 4,6 miliona evra na godisnjem nivou, a Salke ce imati 30% veci budzet od Dortmunda.Sad me bas interesuje sta ce biti sa Huntelarom, sve preko 10 miliona izazvace srcani udar kod mene.

        Pored njega slican ugovor ocekujem da dobije i Havedes, ali to ce puno zavisti od toga kako ce da im se krece sledeca sezona, jer bas zbog te nekonstantnosti nemaju dovoljno para kako bi najbolji igraci ostali.Trebace im i sledece sezone direktan plasman u LS ne bi li se jos vise stabilizovali.

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/n...rm-Kagawa-snub

          Kako bi volio da ga Junajted dovede,no ne nadam se previse s obzirom kako posluju poslednjih godina...

          Comment


          • Par novosti u vezi transfera, sezona je za skoro sve timove gotova i mnogi vec sada dogovaraju transfere.BIce ovaj prelazni rok pun turbulencija.

            Santana je sve blizi prelasku u Leverkuzen i Dortmund bi za njegov transfer dobio 3 miliona evra.Pomenuti fudbaler je vec bio vidjen u Menhengladbahu.Japanac Hirko Sakai koji se povezivao sa Dortmundom, sada je trenutno blizu prelasku u Hanover.Iskreno ocekivao sam njegov prelazak u Dortmund jer bi mogao da igra i na levom i na desnom beku, mada u Hanoveru ce dobiti mnogo vecu minutazu.Aleksandar Dragovic je postao prva meta Dortmunda, saznacemo uskoro da li ce tu biti nesto konkretno.Nadam se da ne, zato sto ce ih Bazel odrati za njega.Bolje juriti Kirhofa iz Majnca kao zamenu za Santanu.

            Hoze Manuel Hurado bi mogao da se vrati tamo odakle je dosao u madridski Atletiko, samo naravno za manju sumu nego kad je dosao u Salke iz Madrida.

            Jedan od sokova koji je zadesio Leverkuzen je da se Flamengo interesuje za Augusta.Od kupovine COrlukinog ugovora najverovatnije nista nece biti, zato sto je odigrao mali broj meceva, a bio bi veliki rizik kad bi mu otkupili ugovor.Pominje se dolazak Rozalesa iz Tventea koji igra na poziciji kao i Corluka i nece punoi potrositi na njega zato sto mu ugovor istice 2013.Eren Derdijok ce izgleda da napusti Leverkuzen i precfi u Hofenhajm, navodno su se dve strane dogovorile oko visine transfera.Najverovatnije ce na leto kao slobodan igrac doci Berbatov.

            Vasilis Torosidis se povezuje sa Stutgartom, ali tesko da ce tu biti neceg konkretnog.

            Comment


            • Lukas Barios ode u Guangzhou. Kreten.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Lukas Barios ode u Guangzhou. Kreten.
                Tuga.

                Comment


                • Pa uzimajuci u obzir da ce napuniti 28 godina, da zeli da igra u startnoj postavi(a realno tesko da bi to izborio da je ostao), postojao bi rizik da mu cena pada u slucaju da ostane i na kraju je Gvangzu ponudio najvise para, pa mi ovo deluje kao logican splet okolnosti.Malo mi je krivo sto nije 12 miliona, ali svakako ne vidim da bi ijedan klub u Evropi ponudio 8, 5 miliona evra za koliko je prodat.




                  Edit: Sebastijan Prodl produzio ugovor sa Verderom do 2015 godine.
                  Otkupljen je ugovor Sokratisa za 5 miliona evra i ugovor mu vazi do 2016 godine.Do sada se vodio kao pozajmljeni igrac iz Djenove.
                  Last edited by Ricma; 02-05-12, 17:58.

                  Comment


                  • Mogao je u Italiju mogao u Englesku u prosecne klubove...

                    Comment


                    • Mogao je,ali momak ocigledno zeli da zaradi a ne znam da li bi mu u Italiji i Engleskoj prosjecni klubovi dali platu od 5.5 miliona funti godisnje.

                      Comment


                      • Nema on tamo sta da zaradi, imace manju platu nego u Dortmundu.Zimus se niko iz Italije ili Engleske nije interesovao za njega, sve spanski timovi, a i verovatno su nudili malo da bi Dortmund to prihvatio.Cisto sumnjam da bi neko dao 8,5 miliona evra za njega u ovom trenutku.On je trazio sredinu gde bi bio siguran starter.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Nema on tamo sta da zaradi, imace manju platu nego u Dortmundu.Zimus se niko iz Italije ili Engleske nije interesovao za njega, sve spanski timovi, a i verovatno su nudili malo da bi Dortmund to prihvatio.Cisto sumnjam da bi neko dao 8,5 miliona evra za njega u ovom trenutku.On je trazio sredinu gde bi bio siguran starter.
                          Da verovatno su mu sportski ciljevi prioritet i zato je otisao u Kinu. Daj molim te. Samo jos jedan ciganin koji bi da zavrsi karijeru u tridesetoj i da ode da ladi jaja po Riu. Ni prvi ni poslednji.

                          Comment


                          • Ovo je vrhunac gluposti, Tim Vize prelazi u Hofenhajm koji ce se sledece sezone boriti za titulu.
                            Jos i Derdijok ce preci za nekih 6 miliona evra.Ne zna se jos koja je tacna cifra.

                            Mnogo se tu pitala uprava Dortmunda, prodali su ga onima koji su nudili najvise, a Bariosu je bilo svejedno gde ce.Ionako kako je igrao do utakmice sa Kajzerslauternom, bio je u mislima negde drugde, sto dalje od fudbala.Za ono sto je odigrao u ovoj sezoni, ne bih dao za njega vise od 5 miliona evra.A i sigurno je to razlog sto ga Italijani i Englezi nisu trazili zimus, zbog te njegove ''odsutnosti''.

                            Comment


                            • Roben produzio ugovor sa Bajernom do 2015 godine.
                              Kalid Bularuz na leto sigurno napusta Stutgart, zato sto je upravi njegova plata od 3 miliona evra na godisnjem nivou prevelika.Pominje se njegov povratak i Holandiju, a povezuje se i sa Milanom.Mozda to i nece biti jedini defanzivac koji ce da napusti Stutgart, posto se Serdar Tasci povezuje sa Njukaslom i Totenhemom.
                              Markus Rozenberg ce od leta traziti novu sredinu, posto ugovor sa Verderom nece biti produzen.

                              Comment


                              • 27' vec 3:0 za BVB, ovdje je sve gotovo samo je pitanje kolika ce razlika biti.

                                Borba za razigravanje ce biti darama zanimljivo, vodi mala sirota Hertha. Dok Koln kod kuce igra nerijeseno sa Bayernom.

                                Comment

                                Working...
                                X