Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alves brani k'o lud.
    http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

    Comment


    • Po svom obicaju Anelka maestralan u jakim utakmicama.
      sigpic

      Comment


      • Hahahahaha Španci i njihovo foliranje, da ne kažem prljavštine....
        Treba i to znati...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Svaka cast Alvesu,sta je sve covjek skinuo
          Drugo poluvrijeme na jednom vrhunskom nivou,zaista je ovo bilo uzivanje gledati,teska glupost Kalua ipak
          sigpic

          Comment


          • Apoel objasnjava...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Borusija nista,kakva samarcina danas!Zenit objasnio,a Arsenal najbolji od svih Engleza u LS,a znamo kako prolaze u PL
              sigpic

              Comment


              • Kako je samo Canales dobar igrac,lopte mu imaju oci i veoma je mastovit i pokretljiv igrac,sreca pa u napadu Soldado ne zna fino da primi loptu inace bi bilo gadno

                Kalu je uvijek bio kreten,osim sto nije nikakav igrac,barem za mene veceras je uspio napraviti i ovakvu glupost.Chelsea je imao dobrih sansi danas ali je golman Valencije bio fenomenalan i sve branio.Sreca je sto je veliki Frank igrao vrlo dobro,napravio Ramiresu i Torresu dvije ciste sanse koje ovi nisu iskorsitili ali je zato on zabio.Bio sam prije utakmice zadovoljan bodom,ali kada sam vidio da su mogli dobiti,zao mi je sto su oni propustili.Sada protiv Genka u dvije tekme objezbjediti prolaz dalje.

                Na Velodormu ljudi objasnili,treba im vjerovatno jos cetiri boda da prodju dalje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • trabzonspor, basel apeol vode u svojim skupinama.
                  ispred timova kao sto su inter, united, sahtar, porto
                  francuzi bi mogli imati sva 3 predstavnika u osmini, lyon i marseille se cine kao sigurne oklade
                  Last edited by ajmooooooo!!!; 29-09-11, 00:31.

                  Comment


                  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                    trabzonspor, basel apeol vode u svojim skupinama.
                    ispred timova kao sto su inter, united, sahtar, porto
                    francuzi bi mogli imati sva 3 predstavnika u osmini, lyon i marseille se cine kao sigurne oklade
                    trabzonspor, basel i apoel ce ispasti iz tih grupa.

                    Comment


                    • Ja prosto ne verujem da je Porto izgubio iako su prvi poveli, mada gostovanja u Rusiji su ko gostovanja u Stouku, izuzetno teska, ali ipak igrati sa deset igraca, dobro nisu vise primili. Po meni Porto je sjajno odigrao ali crveni karton u 45. min je resio pitanje pobednika, jer posle toga napad Portoa nije ni postojao. Ipak ocekujem prvu poziciju od njih posle slabe utakmice Sahtjora protiv Apoela koji je opet dokazao da je izuzetno nezgodan protivnik.
                      Milan je malo teze ali ipak na kraju rutinski pobedio, Barsa objasnila neke stvari, Marsej me je prijatno iznenadio, Dortmund sve vise tone, ne znam mogu li proci grupu, ovakvom igrom i greskama u odbrani sigurno ne, Arsenal igrao sjajno mogli su i vise golova postici, Alex fantasticno igra a decku je tek 17, samo da ne ispadne novi Volkot, Bajer ocekivano dobio utakmicu, Valensija-Celzi, prvo poluvreme jako slabo, ali zato u drugom su se najvise pokazali golmani. Celzi se nekako povukao u defanzivu posle prvog gola, a onda cudna izmena kada vec brane rezultat, ulazi Kalu umesto Lamparda... Veoma sumnjiv penal, ali gol je gol. Tek posle toga Celzi ponovo u napadu ali kasno je bilo za neki gol, mada sjajne sanse su imali i Anelka i Kalu i Maluda(sve Francuzi ), ali sjajni golman Alves se istakao i bio najbolji igrac svog tima na utakmici... Tores veoma slabo odigrao...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        trabzonspor, basel i apoel ce ispasti iz tih grupa.
                        lako moguce, bilo bi realno. nisu odmakli a konkurencija im je puno bolja realno

                        Comment


                        • Penal za Udineze nije bio,jos je gore sto je sudija stajao na par metara od tog "faula" i sto je dosudio penal.Dobra utakmica puna ritma,na kraju je nerijeseno mozda i najpravednije ali penal nije bio.

                          Kakav je gol dao Gabilondo,kakva majstorija
                          sigpic

                          Comment


                          • Totenhem-Samrok 0:0 na poluvremenu.

                            Jel to Rednap izveo decu 98-99 na teren?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Totenhem-Samrok 0:0 na poluvremenu.

                              Jel to Rednap izveo decu 98-99 na teren?
                              Sto je najgore i nije,samo Modric,VDV i Bale ne igraju,ali ostali svi.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Sad cekam Stanoja na konferenciji sa pricom kako se i Totenhem mucio i da nema sta da mu se zameri.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X