Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mancester treba da otera Berbatova,covek koji je placen 30 miliona,promasi zicer u 90 minutu za pobedu,i mene oborise na tiketu,trebao mi je samo jos jedan gol...

    Comment


    • Ma Berbi je ovo zadnja godina ugovora,mislim da ga nece prodati u januaru,ko ce ga normalan placati,svi ce cekati jun,pa da ga uzmu,ako ima ko da ga hoce,ma ima zezam se,njemu ovaj sistem ne odgovara.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ferguson je pogresio u vezi njega..

        Comment


        • Samo da dodam, da iako je Manchester odmarao kljucne igrace, opet nisu smjeli dozvoliti da prime 3 komada kod kuce i to od Basela, i na kraju jedva iscupase bod. Valjda ce im ovo biti lekcija, da ubuduce ne ulaze tako nonsalantno u tekmu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Ljudi jedva cekaju da City ne pobedi neku utakmicu, i odmah krece po redu: Ne moze se sve kupiti, nemaju harmoniju, preplaceni igraci itd itd. Gde je bila Unitedova harmonija veceras? I to protiv Basela. Za mene je veca sramota odigrati kod kuce 3-3 sa Baselom nego izgubiti od Bayerna u Minhenu.
            E sad kad je u pitanju Tevez - to je najveci idiot u istoriji fudbala, covek ne zna sta hoce, koliko je vec u Engleskoj a ne moze ni recenicu da sastavi na engleskom jeziku. Jednostavno najveci retard kojeg sam video. Ali na stranu sve to, ja igrace cenim po onome sto rade na terenu, ali odbiti uci u igru je necuveno, treba ga nalupati za to, prima 250k nedeljno cini mi se, i jos bi da bude gazda u klubu. Iskreno mislim da bi City mogao i da ga tuzi za ovo. Nadam se da ekipa nece previse trpeti zbog ovog ispada malog slepca koji ne zna sta ce od sebe i svoje glupe porodice koja ne moze da se snadje van Argentine.

            P.S. Izvinjavam se za hejtovanje i negativnost, ali stvarno mi je muka vise od Teveza...
            Ja ne znam da li si gledao mec ili nisi ali ovo je bio klasicni Njemacki fudbal , ne mogu im tako lako probiti odbranu a u napadu Bayern dominira , pa podatak da su 4 puta Bayernovi igraci izasli u situaciju 5 na 3 na Gradjane sve ti govori. Gledao sam lep dio meca , jedan dio snimka i ono sto sam vidio je rasturanje Citya. Kao da su igrali pa ne znam da nadjem primer ali lici na mec Nemacka-Argentina na SP. Jednostavno Bayern probija , City to ako odbrani Hart izvuce. Ubedljiva i zasluzena pobeda Bayerna. City nece proci dalje ,to sam rekao i pre pocetka grupne faze
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Bolje da budu na 3 mjestu pa da odu u Europa ligu i bore se sa sebi ravnim ekipama. Sinoc Ribery sve objasnio. Tevez je izjavio da nije odbio da igra ali video snimak sve govori:
              http://www.source.ba/clanak/51726766...ati/?ref=tiker

              Upravo sam pogledao sazetke sa utakmica, ali Real igra odlicno, kakva samo partija, napokon da gledaoci uzivaju kroz cijelu utakmicu u njihovoj igri, svaka cast za onaj prvi gol.
              United je nepotrebno doveo sebe u opasnost, imali su sve u svojim rukama i onaj penal na kraju je skroz bezveze, poigravanje u odbrani i kazna stigla, ali nadam se da ce im to pomoci da svate neke stvari u nastavku sezone. Evo i sta Ferguson kaze na sve ovo: http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110928027

              Gomiz postigao odlican gol protiv Dinama koji bi trebao da se posveti domacem prvenstvu jer u Ligi prvaka tesko da mogu sta napraviti, jedino da pokusaju izboriti 3 mjesto ali i to ce ici tesko.

              Ali eto, najvise mi je drago zbog Bayerna.

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Bolje da budu na 3 mjestu pa da odu u Europa ligu i bore se sa sebi ravnim ekipama. Sinoc Ribery sve objasnio. Tevez je izjavio da nije odbio da igra ali video snimak sve govori:
                http://www.source.ba/clanak/51726766...ati/?ref=tiker
                Ne znam sta ti vidis u ovom snimku ili cujes :S ... Ko zna sta mu je rekao ovaj , moze biti bilo sta a ne verujem da bi igrac poput Teveza odbio igrati

                EDIT : Koji ocaj od organizacije prenosa :

                HRT,RTS i BHT prenose Valensija-Celzi , umesto da su se dogovorili pa da 3 razlicita meca prenose
                Arena 2 - Arsenal-Olimpijakos (Multi-Prenos)
                Arena 3 - Marsej-Dortmund
                Arena 4 - Bate-Barselona

                Veceras nema nekih velikih meceva , Valensija-Celzi je derbi na papiru iako ja mislim da ce lepsi mec biti u Francuskoj.
                Takodje bih volio da imam gde pratiti veceras Zenit i Porto i Apoel i Sahtjor jer u toj grupi su vrlo zanimljivi mecevi
                Last edited by Mr.M; 28-09-11, 10:20.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • @Miko

                  Valencia - Chelsea je derbi i nema veze da li ce tekma biti lijepa ili ne. Koliko je samo derbija znalo biti dosadno ali je ipak derbi.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ma ja cu na domacem gledati Valenciu, mislim da bi tu moglo pasti dosta golova.

                    Miko:
                    Tevez u zadnje vrijeme nezna sta ce sa samim sobom, nije do zivota, il bi isao ili ne, hoce il nece...Ali nevjerujem da bi Mancini u ovakvim trenucima lagao i pogorsavao atmosferu, sigurno da mu nije do toga.

                    Comment


                    • Kao da je svjesno Bajern prepustio inicijativu prvih pola sata Sitiju,da cisto opipaju situaciju,a onda je masina pocela da melje.Fenomenalno,da nije bilo Harta ko zna koliko bi primili.Jos jedan dokaz da placenici imaju velikih problema,dzaba i pare i vrhunski igraci.Kako moze Klisi da igra prije Kolarova nikad mi nece biti jasno,a cim primi gol Mancini se zatvara
                      Sta reci o Tevezu,iskreno drago mi je sto je odbio da udje i nadam se da ce ovo znaciti da vise nece igrati za Siti,to je veoma bitno posto je covjek vrhunski napadac i Siti bi s njim bio mnogo jaci,pokazao je mnogo puta ko je i sta je.Riberi genije!
                      Viljareal nema sta da trazi u ovoj grupi,a sad stvarno ne vidim kako ce Siti pobijediti Napoli u onoj ludnici,Siti je u strasno losem polozaju.

                      Junajted dobar u prvom,iako je to daleko bilo od najboljeg sastava 2:0 bi trebalo da znaci i sigurnu pobjedu posle poluvremena,na kraju je odlicno ispalo,u jednom trenutku je Bazel imao 6 bodova i vazno je da je Jang dao gol.Berba je spor,trom,inace je sto se tehnike tice jedan od najpotkovanijih klasicnih napadaca.3:3 na Trafordu je los rezultat,ipak posto ekipa ima mnogo problema dva remija i nije tako lose na pocetku jer je grupa laka.

                      Kakazinjo opet onaj pravi,nadam se da ce nastaviti,to je biser!

                      Gol kola Gomis nema sumnje,u odlicnoj je formi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bajern je odlicno odigrao, na pocetku su "dozvolili" Sitiju da se razigra, ali posle toga prvim golom Marija, potpuno su pali, pa je i drugi gol brzo usledio. Da nije bilo Harta, bilo bi jos golova u mrezi Sitija. Ja mislim da je Mancini hteo da ubaci Teveza umesto Dzeke, ali verovatno ovaj nije pristao pa je jadnik morao da ubaci Najdzela. I dalje Klisi ima prednost u odnosu na Kolarova, a Kolarov je u poslednjih nekoliko minuta imao 2 solidne sanse.
                        Posle dva kola (u grupama A, B, C i D) neporazeni su Real Madrid i Bajern, bez pobede i neresenog rezultata Viljareal, Ocelul i Dinamo.

                        Comment


                        • cini mi se da je bajern imao jasan plan kako da dodje do pobede i kljuc tog plana je bio,niposto ne primiti gol u prvih pola sata...iskusno su ih opipali,dodali gas,krenuli da pletu mrezicu i zasluzeno poveli 2-0 do poluvremena.mancini pri deficitu od 2 gola,vadi dzeka i uvodi de jonga sramota...mislim da siti na strani nece ostvariti pobedu,jednostavno najrealnije mi u ovom trenutku deluje remi i sa viljarealom i sa napolijem...mada fudbal je ljadro,moze sve da se okrene preko noci.ali ocigledno je tu zategnuta atmosfera i ocigledno je da mancini nema postavku igre nego ocekuje da neko od majstora individualno bljesne i da gol...ne moze se tako kroz ligu sampiona...koliko je mancester zablistao u prvenstvu toliko je odigrao dve sramotne utakmice u ligi sampiona i ipak pokazao da nema kvalitet za osvajanje titule...provukli su se protiv benfike proslo kolo sa bodom,a kada vodis 2-0 na poluvremenu protiv bazela i u zadnjem minutu izvuces bod,jasno je da ces se muciti kroz celu ligu sampiona jer si posle 2 kola vec mogao opasno da ugrozis prolaz u drugu rundu...sve to moze da se okrene preko noci,mada cisto sumnjam u to... po meni o tituli odlucuju barselona,real i bajern...
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Prerano je jos govoriti ko ce odlucivati o tituli. ;)

                            Sam si rekao da je fudbal ljodra, svasta se jos moze desiti...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • pa rekao sam da sve moze da se okrene preko noci ali sumnjam u to i meni trenutno deluje da o tituli odlucuju ta tri tima
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Sto se mene tice treba Teveza oterati odma i platiti mu tu otpemninu zbog raskida ugovora... To je katastrofa sta on radi tom klubu. Pa nije ni cudo sto ga je Fergi oterao... I meni nije jasno da u 55. minutu Mancini izbacuje Dzeku, a ubacuje zadnje-veznog ??? Defenitivno trener koji nema ni neki karakter, a i ocajan je trener, ako je onaj Arapin iole pametan da mu ne daje vise novca u januaru, jer ce se ovaj zaliti kako mu fali jos par igraca. Bajern je dominirao skoro celu utakmicu, i sto kaze Miko, ovo je taj tipican nemacki stil, velika disciplina u odbrani, sto rezultuje njihov niz od 28:0 na 10 utakmica, i odlican brz napad sa sjajnim Gomezom... Riberi je pokazao svu svoju silu, a Hejnkes da je fantastican menadzer, a upravo je Uli Henes rekao da je najveca greska ovog kluba ta sto su Hejnkesa oterali 91. god...
                                Utd zamalo ne izgubi mec tako da neresen rezultat je dosta posle one drame, Napoli igra sjajno, Kavani je prosto fantastican fudbaler, Real izveo jednu od najboljih akcija koju sam ja video i rutinski dobio, Lion takodje rutinski, Lil je mogao dobiti al su na kraju samo bod izvukli i to posle cudne formacije u kojoj je Hazard bio spic u napadu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X